0

W końcu Xavi może na legalu powiedzieć: byliśmy lepsi! :D

2

Wg mnie powinni zagrać tacy zawodnicy jak: Masip, Douglas, Verma, Munir, Samper, Sandro, Traore :)

17

Nie kojarzę go. Oby po tym meczu go również nie kojarzył... :)

57

Leo dostał w dzieciństwie list z Hogwartu. Ale go olał, wolał sobie pykać w piłę :)

0

Rakitić wygląda jak wklejony w paincie :P

7

Kurde to będzie mecz. Lubię Juve ale zwycięzca może być tylko jeden! :D

12

Nic nowego. Wszyscy wiedzą, że "Udjano Majenko" to dno :)

23

I to jest właśnie ten LEPSZY klub z Madrytu! :))

0

Dobrze, że za marzenia nie karzą :)

0

Mecz w Madrycie na sam koniec sezonu będzie niezwykle ciężki. Wątpię byśmy wygrali do zera. Typuje 2:1 bądź 3:2 dla Nas :)

5

Najgorszy z możliwych sędziów... ale nawet ten wylew nie powstrzyma nas przed zwycięstwem!

0

0

No taka średnio 2/10

0

Jak strajk dojdzie do skutku to tylko 2/3 :(

1

Zajebista stronka! Przegapisz mecz to można obejrzeć cały kiedy indziej. Dzięki! :)

0

Gra świetnie. Szkoda tylko, że zachowuje się jak gimbus.

0

Był sobie Bayern... ;)

2

"W takich klubach jak Barcelona czy Bayern nie ma przypadkowych ludzi". Douglas... xD

3

Po maturach czas na dobry meczyk :D

42

Chieliniemu, w finale :P

1

Pistollero naładowany ;)

16

Jak prowadził Real to chyba średnio mu to przeszkadzało :)

0

Finał poproszę Barca : Juve :D Nie chcę kolejnego GD. Ale niestety wątpię, by włosi przedarli się przez Real :

0

Ale go naprawił w widowiskowy sposób :D

0

Smutno będzie. Facet to serce i grająca legenda. Z drugiej zaś strony dobrze bo zrobi miejsce innym :)

5

Moim bohaterem 1 połowy jest Bravo. Jakby nie obronił tego loba i byłoby po 1 to mecz wyglądałby zupełnie inaczej :)

0

Może nie ostatnio, ale w tym sezonie. Celta, Getafe, 2x Malaga. Tak dla mnie to są ogórki, czyli drużyny, które w obecnym sezonie nie mają szansy na europejskie puchary.

1

Bravo

Alves,Mathieu,Masche,Adriano (ewentualnie Bartra za Masche)

Rakitić,Busi,Xavi

Messi,Suarez,Neymar.

Chyba najbardziej optymalny skład. Mecz nie powinien być ciężki ale Barca ostatnio lubi tracić punkty z ogórkami.

0

I Iniesta na niem strzelił gola tak? :)

3

Mundial w USA? Czy ja o czymś nie wiem? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?