0

Musiało się to stać, tak nas cisnęli.
Czekamy na remontadę! :))

0

Piket jakie drewno xd

0

Jak kiedyś ma szanse przerwać tą passę to tylko teraz bo nie mamy połowy podstawowego składu :

1

Wiesz. K i L są obok siebie na klawiaturze. Mogli się po prostu pomylić :)

0

Ja gram w 07 i 11 :D

0

Madryckie pisemko ;)

1

Wanger jak Wenger- ponoszą go fantazje.

0

Co tutaj się odbywa... Zaraz nie będziemy mieli kim na boisko wybiec.

0

Ładna, nowa stronka. Oby tak dalej! :)

0

Być może mam prymitywny humor, ale mnie to bawi i bawić będzie.

0

Wgryzł się w drużynę :)

0

Zaraz się okaże, że nie będziemy mieli kim grać...

0

Skończy się, że nie będziemy mieli kim grać.

0

Nie znam Roberta ale na PO na 98% zagra Alves xd
Jak nie Roberto to bym spróbował z Adriano na PO a Mathieu na LO

0

Co się czepiacie? To są same strzały życia :>

3

Błędy naszej drużyny i nieistniejąca formacja obronna to jedno.
Drugie to na prawdę świetna gra Celty. Miałem wrażenie jakby obie ekipy zamieniły się rolami na boisku.

3

Jest jeden plus tego wyniku: populacja sezonowców zmniejszy się :)

0

Messi uruchom się. Pokaż swój geniusz!

0

Strzał życia...

0

Jesteś strasznie ograniczony. W Wielu językach y czyta się jako j. A w Stegen nie masz nic co mogło by się czytać jako j.

0

Poważnie? Dzięki, nie wiedziałem.

0

Czego nie rozumiem? Komentator powiedział, że wymawia się "Stejgen" lub "Sztejgen". A ja w Stegen J nie widzę.

1

Nie wiem kaj oni widzą "j" w nazwisku Stegena.

0

Czyli standard.

9

"Ter Sztejgen nie popełnił błędu. To był strzał życia zawodnika Levante." :P

0

Messi nie potrafi strzelać karne! Po co do nich podchodzi?

0

Tak. Bo Rafinha codziennie paczy na fcbarca.com

3

Ale i tak będzie: Sztejgen nie popełnił błędu!

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?