TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wejdź na meczyki.pl i znajdziesz bez problemu.
1
Nie, Ney nie jest następcą Ronni`ego. Nigdy nie będzie kogoś takiego jak ten wiecznie uśmiechnięty, brazylijski magik :)
0
Ale na prawdę gra się super. strasznie wciąga.
0
Gole przeciwko villanovese:
Sandro 3
Munir 2
Sandro >>>>>>>> Munir
xD
0
Możesz grać bez problemu nie płacąc nic. Tylko, że gra jest baaardzo pay to win.
Np bez pakietu premium nie możesz handlować z graczami lub pisać na czacie.
1
Ja polecam Aiona. Jest "w miarę" darmowy :P
0
Dajcie nam znowu bana. Tym razem tak porządnie, z przytupem.
1
Niech już wbiją tą 10. Śmiesznie będzie :P
0
Wysłałem, jest możliwość oglądania walki znajomego. W misji mam, ze muszę oglądać wygraną walkę znajomego.
0
Pomógłbyś w misji? :)
0
Gra ktoś może w Hearthstone? Potrzebuje pomocy w misji. Mam oglądać zwycięską walkę przyjaciela. Niestety kolega, który mnie wciągną do HS`a już nie gra :
0
Może nie koniecznie o to Ci chodzi ale "Wykiwać klawisza". Komedia z Sandlerem o futbolu w więzieniu :)
0
W końcu. Po 6 czy tam 7 miesiącach będą mogli zagrać.
2
Hehehehehe... Cadiz... hehehehe... :P
0
To dobry był Messi jak zdobywał bramki DLA Apoelu, DLA Ajaxu, DLA PSG i Bayernu.
0
Ja miałem 10 ale spadłem bo przestałem ładować w grzyby :P
0
Dzięki przyjacielu :)
0
Ja gram na s6 :) Taki sam nick co tutaj. To już ponad 5 lat... xd
0
Ktoś wie w jaki dzień tygodnia i o której godzinie jest finał KMŚ?
0
Grzmot został wybrany najlepszym zawodnikiem fazy grupowej LM. Widocznie wystarczy nastrzelać bramek Malmo dla tego tytułu xD
22
Szkoda tylko, że Bate nie wyszło z grupy :P
0
Włochy, Anglia, Polska i Irlandia. Tak mi wyszło. Nie najlepiej :P
6
Przynajmniej on jest "tylko" kibicem Realu. Nie totalny fanboy jak Kamyk :)
0
Obejdzie się bez Grzmota.
0
Real Gent // Barca PSG. Na 100%
0
A w telewizji netii? :P
0
Można gdzieś w telewizji obejrzeć dzisiejszy mecz? Za wyjątkiem telewizji N i cyfry plus.
0
Lepsze jest z Homerem :P
11
Chyba czegoś kolego nie zrozumiałeś :)
1
Jak myślicie. Jak wysoko dziś wygra Real z Realem B? :P