0

Ok, dzięki wszystkim za odpowiedź :)

0

Mam pytanie. Na górze strony, na czerwonym pasku jest informacja o następnym meczu Barcy, mianowicie z Valencja. Przy dacie 10 luty jest *. Czy ktoś wie co ta *oznacza? Data nie jest jeszcze pewna? Czy o co chodzi? :)

0

Nom :) Ja się udzielam na kilku forach, kanałach yt.

0

Tak, a co?

0

Mecz z Levante był beznadziejny. Ciekawe jak by się potoczył gdyby sędzia miał oczy ("spalony" z 2 minuty). Nie mniej jednak 3 pkt cieszą :)

0

Bo widzę jak Ney dogaduje się z Leo, Luisem i resztą drużyny. Jak świetnie rozumieją się na boisku. Messi oddaje Neymarowi karne, prędzej Benitez zostanie najlepszym trenerem świata niż GRZMOT odda karnego xD

8

Jest 50% szans na ten transfer. Perez chce, Neymar nie chce.

1

Ja też jestem przeciwny ale co my możemy? Lepiej, żeby siedział na ławie i marnował się w cieniu Bravo i marnował najlepszy wiek na rozwój? Najlepszym wyjściem i dla klubu i dla bramkarza byłoby wypożyczenie.

0

Nie jego zasługi tylko zasługi Realu :)
Ale to prawda, był "narzędziem", które wyeliminowało Real.

1

Nawet miał szarżę w polu karnym rywali :P

1

Masip sorki xD

2

Skład na rewanż :P

Matip

Roberto-Bartra-Verma-Adriano

Gumbau-Camara-Samper

Vidal-Munir-Sandro

0

Dziwisz się? Neymar zamiast jakoś pewnie strzelić praktycznie pewnego gola to się wygłupia i bawi.

0

Jak Masche strzeli gola to mogę umierać :P

0

Tak a do tego dublet Piketa i gol MAtS`a :P

0

Mam neta 50mb. Na futbolu tnie, na drhtv idzie pieknie :)

0

Macie jakąś fajną transmisję? Na futbolhd tnie :

0

Może by chociaż se chłopak pograł :)

2

0

23 luty? Wtedy gramy z Arsenalem? O fajnie, w moje urodziny :)

0

Niby są blisko strefy spadkowej i życzę im tego całym sercem... ale niestety wątpię by spadli :(

1

Bo w niego Voldemort również pizgną "Avadą Kedavrą". Harry ma blizne na czole w kształcie błyskawicy a GRZMOT co jakiś czas dostaje skurczu mięśni i jego ciało układa się w błyskawice.

7

Spokojnie, jutro mają sparing z Realem C :P

4

Również się przestraszyłem. Może Messi nie jest jeszcze w najlepszej formie ale ewidentnie do niej zmierza. Komentarz o bramkarzach bezcenny :D Wg mnie trzej najlepsi bramkarze La Ligii to Bravo, Oblak i Alves.

0

Byle wygrać :D
Chociaż mam ciche przeczucie, że będzie bardzo dobrze.

0

Po co oni go marnują? Przecież wiadomo, że LE się do niego nie przekona. Jak nie chcą go sprzedać to niech chociaż wypożyczą. Blokują mu możliwość gry w Euro.

1

Ja nigdy nie czytałem lektur bo były właśnie zbyt trudne (język, archaizmy itp) oraz dla mnie zbyt nudne. Ale czytać bardzo lubię, szczególnie fantastykę.

2

Nawet farmerzy mają potrójną koronę a Real nie xD

1

Macie jakąś fajną, pewną transmisję? Bo Futbolhd dzisiaj to porażka xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?