TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ktoś w ogolę przejmuje się tym śmiesznym klubikiem, który nigdy niczego nie osiągnął i nie osiągnie? :)
8
Dobry? Prawdopodobnie pogodzi się z rolą zmiennika? Za DARMO?! Tak trzymać!
5
Wypożyczenie ok, ale sprzedaż Alena to była by ogromna głupota.
0
Te słupki powinny być jeszcze podświetlone a na poboczy jebutne znaki wskazujące kierunek :P
0
Żebyś się nie wyspał do pracy/szkoły :
3
Zmiana MAtS za Bravo? Co się stalo ? Meczu nie ogladalem bo grila mialem :-)
0
Oblak
Bellerin-Godin-Chiellini-Alaba
Veratti-Pogba-Kante
D.Costa-Ibra-Mahrez
0
Zlatan :)
41
Ligue 1 ma 1,5 a portugalska ma 2,0? Kpina :P
1
To tu coś ode mnie :)
0
Widzę, że meczyk był dobry :) Niestety miałem drugą zmianę:(
Ale jutro o 9 w eleven powtórka. Nie przegapię :)
0
Grupa DissBlasetera jest prywatna. Trzeba należeć by oglądać. Pewnie dlatego nie działa.
1
https://www.facebook.com/jan.skwarek/videos/1761908704045831/
Jak ja uwielbiam tego kolesia :D
0
Mi działa bez problemu.
0
Mamy jeszcze margines. Jeśli ATM i Real się potkną co jest nie wykluczone, bo grają w LM. Mimo wszystko wolałbym, żeby już nie korzystali z żadnych marginesów :)
0
Osobiście nie przepadam za prześmiewczymi memami, które robią się nudne po kilku dniach- ale ten mnie zmiażdżył xD
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10206110188049705&set=gm.1700740616840229&type=3&theater
5
Szkoda stracić taką olbrzymią przewagę ale zrobiliśmy to na własne życzenie. Tak frajersko przegrywać mecze przez brak skuteczności w ataku jak i w obronie :(
0
W sumie ciągle jesteśmy na 1 miejscu. Ale czy ktokolwiek wierzy, że nie stracimy już punktów?
0
W takim razie źle widzisz. Nigdy w życiu nie korzystałem z PPV :)
0
Przeczytaj artykuł to się dowiesz.
1
Wątpię by byli aż tak głupi by płacić kilka, bądź nawet kilkanaście razy po każdym banie.
3
Zauważ, że z 90% tych trolli to dzieci w wieku 12/15 lat. Może jak będą tracić pieniądze tylko po to by napisać 2/3 durne komentarze to zaczną myśleć.
10
Kto jest za tym by wprowadzić płatną rejestracje? Choćby symboliczne 2/3 złote sms. Komu zależy, wyda. I zmniejszy to w dużym stopniu ilość debilnych trolli, którzy po banie zakładają nowe konto.
2
Wszyscy dobrze wiemy, że LE nie posadzi Messiego na ławce :(
0
Ok, powtórki są o 2 w nocy oraz o 9 rano. Dzięki za informacje odnośnie meczu w środę :)
0
Będę musiał zobaczyć kiedy i o której na eleven będzie powtórka.
1
Dzięki za normalną odpowiedź :) Musiałem przegapić ten news.
0
Jak w środę to pewnie około 20/21. Ja wrócę do domu po 22 :( Może załapię się na końcówkę.
0
Kurde w środę gramy? Ja mam drugą zmianę xd
0
A wyglądam? Potrzeba zmian na ŚÓ bo zajedziemy Pique i Masche.