7

No i co z tego, że mu się należy? Kolega jeszcze nie wie, że ZP zgarnie GRZMOT lub Messi bo są najbardziej medialnymi zawodnikami na świecie? FIFIE nie opłacałoby się dawać ZP Luisowi.

0


Hehe :)

0

Najlepiej to w ogóle oddać do za darmo ale dołączyć jako jakiegoś gratisa.

0

Alves jest jaki jest ("wciepki" w pole karne, kontrowersje) ale poziom ciągle trzyma. Czekamy na Bellerina (ta... chciałbym xd) i dopiero wtedy można rozmawiać o jakiejkolwiek sprzedaży.

2

Co to za typ po prawej? ... :)

0

Przed 3. O 3 to się przebudziłem i się załamałem, że jeszcze tylko półtora godziny snu.

0

Przeważnie mi się śni coś co oglądam lub czytam przed snem. Dlatego horrorów nie oglądam zaraz przed pójściem spać :D

0

W głowie miałem, że o 4:30 muszę wstać. To może z nerwów mi się takie głupoty śniły :P

6

Ale miałem dziwny sen. Barca dostała we wczorajszym meczu 5 czerwonych kartek. Jedną Masche, drugą Ter Stegen, na bramce zastąpił go... Ronaldinho xD który też dostał czerwo. Pozostałe dwie dostali Iniesta i Alves. Po dogrywce było 6:6 a w karnych wygraliśmy 12:11.

0

Działa bez problemu. Angielski stream idzie. Polski padł przed dogrywką.

0

0

Nie mam siły na dogrywkę :( Jutro rano trzeba wstać, dziś impreza rodzinna (trochę się wypiło)

0

No właśnie oglądałem na tym Aliez

0

Hahah standard. Ostatnie 2/3 minuty to wyje*ało stream xD

0

Jeśli będzie dogrywka to słabo. Jutro na 6 do pracy trzeba wstać xd

0

Kartka naciągana jak koszulka Gamerio :P Wg mnie czerwo tego typu co jeden sędzia da, drugi nie. Trafiliśmy na tego pierwszego.

0

Czerwo prawidłowe? Wg mnie lekko naciągne.

0

Manolas? Nie xD

0

Widzę, że wszyscy są bardzo pewni, że będzie u nas grał. Chciałbym bardzo, ale mimo wszystko jakoś w to wątpię :(

0

A to widocznie nic nie tracę :P

0

Jak tam BvB Bayern i Milan Juve? Bo nie oglądam

2

Nope

0

Zrobił co miał u nas zrobić. Te jego longshoty... :)
Tylko trzeba by znaleźć jakiegoś godnego zastępce dla Alby.

2

Ajax mam gdzieś, Legie mam gdzieś ale co do drugiego myślnika to się w pełni zgadzam :)

4

Info z fify xD

0

Serio w to wierzysz? :P
Bo ja nie bardzo.

0

Oni wiedzą, że nie mogą :) Ja czyje, że wygramy. Biednie bo np 1:0 czy 2:1, ale wygramy.

6

ATM rozjedzie Levante, chyba nikt nie myśli inaczej :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?