TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
No i co z tego, że mu się należy? Kolega jeszcze nie wie, że ZP zgarnie GRZMOT lub Messi bo są najbardziej medialnymi zawodnikami na świecie? FIFIE nie opłacałoby się dawać ZP Luisowi.
0
Hehe :)
0
Najlepiej to w ogóle oddać do za darmo ale dołączyć jako jakiegoś gratisa.
0
Alves jest jaki jest ("wciepki" w pole karne, kontrowersje) ale poziom ciągle trzyma. Czekamy na Bellerina (ta... chciałbym xd) i dopiero wtedy można rozmawiać o jakiejkolwiek sprzedaży.
2
Co to za typ po prawej? ... :)
0
Przed 3. O 3 to się przebudziłem i się załamałem, że jeszcze tylko półtora godziny snu.
0
Przeważnie mi się śni coś co oglądam lub czytam przed snem. Dlatego horrorów nie oglądam zaraz przed pójściem spać :D
0
W głowie miałem, że o 4:30 muszę wstać. To może z nerwów mi się takie głupoty śniły :P
6
Ale miałem dziwny sen. Barca dostała we wczorajszym meczu 5 czerwonych kartek. Jedną Masche, drugą Ter Stegen, na bramce zastąpił go... Ronaldinho xD który też dostał czerwo. Pozostałe dwie dostali Iniesta i Alves. Po dogrywce było 6:6 a w karnych wygraliśmy 12:11.
0
Działa bez problemu. Angielski stream idzie. Polski padł przed dogrywką.
0
Masz: http://www.sport365.live/en/player/5741736ea4ce9940199009/4/91/5742259589130/Barcelona-Sevilla/768/432
0
http://www.sport365.live/en/player/5741736ea4ce9940199009/4/91/5742259589130/Barcelona-Sevilla/768/432
0
http://www.sport365.live/en/main
0
Nie mam siły na dogrywkę :( Jutro rano trzeba wstać, dziś impreza rodzinna (trochę się wypiło)
0
No właśnie oglądałem na tym Aliez
0
Hahah standard. Ostatnie 2/3 minuty to wyje*ało stream xD
0
Jeśli będzie dogrywka to słabo. Jutro na 6 do pracy trzeba wstać xd
0
Kartka naciągana jak koszulka Gamerio :P Wg mnie czerwo tego typu co jeden sędzia da, drugi nie. Trafiliśmy na tego pierwszego.
0
Czerwo prawidłowe? Wg mnie lekko naciągne.
0
Manolas? Nie xD
0
Widzę, że wszyscy są bardzo pewni, że będzie u nas grał. Chciałbym bardzo, ale mimo wszystko jakoś w to wątpię :(
0
A to widocznie nic nie tracę :P
0
Jak tam BvB Bayern i Milan Juve? Bo nie oglądam
2
Nope
0
Zrobił co miał u nas zrobić. Te jego longshoty... :)
Tylko trzeba by znaleźć jakiegoś godnego zastępce dla Alby.
2
Ajax mam gdzieś, Legie mam gdzieś ale co do drugiego myślnika to się w pełni zgadzam :)
4
Info z fify xD
0
Serio w to wierzysz? :P
Bo ja nie bardzo.
0
Oni wiedzą, że nie mogą :) Ja czyje, że wygramy. Biednie bo np 1:0 czy 2:1, ale wygramy.
6
ATM rozjedzie Levante, chyba nikt nie myśli inaczej :P