TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cillessen
Semedo/Pique/Verma/Alba
Rakieta/Busi/Iniesta-Paulinho
Messi/Suarez/Dembele.
Najlepiej w 2 połowie Alenia i Arnaiz :D
0
A co każdy z nich ma teraz wejść i napisać coś typu: myliłem się! Przepraszam.
?? :P
0
Wg mnie to najbardziej optymalna 11. Ewentaulnie rotacje typu Roberto/Rakitić za Paulinho
0
Co sądzicie o takim składzie i ustawieniu? :)
http://www.futhead.com/18/squads/2430762/
0
Szkoda tylko, że odejście Couthino było od dawna wiadome a z Neymarem były cyrki. Cou przyszedł do klubu znacznie silniejszego, a Neymar do znacznie słabszego łasy na hajs.
2
Bardzo ciekawy film o historii kariery naszego nowego ulubieńca :D
0
"Haha jest gość z Barcy ale nie ma typa z realku!!!!11!!" :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bo zaczął tegoroczną LM w Liverpoolu. Nie może grać w aktualnej LM w barwach dwóch klubów.
0
W takich kompilacjach na YT to nawet z Gomesa można zrobić dobrego gracza. Pierwsza lepsza jaką znalazłem >
0
Richmond Yiadom Boakye (ur. 28 stycznia 1993 roku w Agogo) – ghański piłkarz występujący na pozycji napastnika we włoskim klubie Latina, do którego jest wypożyczony z Atalanty.
22
Jeszcze tylko pozbyć się Gomesa i święta udane :D
0
https://zapodaj.net/4f96cd35cf2af.png.html Ciekawe dlaczego? xD
0
Jeśli chcecie jakiś dobrych horrorów to poszukajcie wśród Japońskich klasyków. Tak wiem, Japonia=dziwne. Ale ich folklor doskonale pasuje do horrorów :)
0
0
Co się stało z Paco? Niestety nie mogę pglądać na żywo, tylko wynik.
1
Przynajmniej strzelił tego jedynego gola w barwach Barcelony :D
0
Ja mam 17619 nieprzeczytanych :>
0
Nie wiem czym się jaracie, że Real trafił na PSG. Przecież Real ich rozsmaruje :(
0
Semedo-Verma-Pique-Alba
Paulinho-Busi-Rakieta
Messi-Luis-Paco
0
A są w ogóle tacy?
7
PAULINHO jest lepszy od NEYMARA - 10 NIEPODWAŻALNYCH POWODÓW
Oczywiście humorystycznie :D
0
Iniesta nie jedzie do Bilbao :)
0
Media Mark za 40/50zł.
0
Tak. Dzięki królu :>
0
Ufff... dzięki, że otworzyliście mi oczy. Przeczytałem na szybko 5,5 miesiąca i sie przestraszyłem :D
0
Na początku było info, że pauzuje 3/4 tygodnie. Później, że 3,5/4 miesiące, teraz że 5,5 miesiąca... Jutro się okaże, że 8 miesięcy a w przyszłym tygodniu, że ponad rok...
2
No i bardzo ku*wa dobrze! :)
32
Biedy ten rekord. Messi ciągle go bije, nie ma litości :(
2
Ok spoko, rozumiem. Szkoda bo chciałem go już zobaczyć w akcji :D Dzięki wszystkim za odpowiedzi.