0

Cillessen
Semedo/Pique/Verma/Alba
Rakieta/Busi/Iniesta-Paulinho
Messi/Suarez/Dembele.

Najlepiej w 2 połowie Alenia i Arnaiz :D

0

A co każdy z nich ma teraz wejść i napisać coś typu: myliłem się! Przepraszam.
?? :P

0

Wg mnie to najbardziej optymalna 11. Ewentaulnie rotacje typu Roberto/Rakitić za Paulinho

0

Co sądzicie o takim składzie i ustawieniu? :)
http://www.futhead.com/18/squads/2430762/

0

Szkoda tylko, że odejście Couthino było od dawna wiadome a z Neymarem były cyrki. Cou przyszedł do klubu znacznie silniejszego, a Neymar do znacznie słabszego łasy na hajs.

2

Bardzo ciekawy film o historii kariery naszego nowego ulubieńca :D

0

"Haha jest gość z Barcy ale nie ma typa z realku!!!!11!!" :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bo zaczął tegoroczną LM w Liverpoolu. Nie może grać w aktualnej LM w barwach dwóch klubów.

0

W takich kompilacjach na YT to nawet z Gomesa można zrobić dobrego gracza. Pierwsza lepsza jaką znalazłem >

0

Richmond Yiadom Boakye (ur. 28 stycznia 1993 roku w Agogo) – ghański piłkarz występujący na pozycji napastnika we włoskim klubie Latina, do którego jest wypożyczony z Atalanty.

22

Jeszcze tylko pozbyć się Gomesa i święta udane :D

0

0

Jeśli chcecie jakiś dobrych horrorów to poszukajcie wśród Japońskich klasyków. Tak wiem, Japonia=dziwne. Ale ich folklor doskonale pasuje do horrorów :)

0

0

Co się stało z Paco? Niestety nie mogę pglądać na żywo, tylko wynik.

1

Przynajmniej strzelił tego jedynego gola w barwach Barcelony :D

0

Ja mam 17619 nieprzeczytanych :>

0

Nie wiem czym się jaracie, że Real trafił na PSG. Przecież Real ich rozsmaruje :(

0

Semedo-Verma-Pique-Alba
Paulinho-Busi-Rakieta
Messi-Luis-Paco

0

A są w ogóle tacy?

7

PAULINHO jest lepszy od NEYMARA - 10 NIEPODWAŻALNYCH POWODÓW
Oczywiście humorystycznie :D

0

Iniesta nie jedzie do Bilbao :)

0

Media Mark za 40/50zł.

0

Tak. Dzięki królu :>

0

Ufff... dzięki, że otworzyliście mi oczy. Przeczytałem na szybko 5,5 miesiąca i sie przestraszyłem :D

0

Na początku było info, że pauzuje 3/4 tygodnie. Później, że 3,5/4 miesiące, teraz że 5,5 miesiąca... Jutro się okaże, że 8 miesięcy a w przyszłym tygodniu, że ponad rok...

2

No i bardzo ku*wa dobrze! :)

32

Biedy ten rekord. Messi ciągle go bije, nie ma litości :(

2

Ok spoko, rozumiem. Szkoda bo chciałem go już zobaczyć w akcji :D Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?