TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@equwesta Neto jest lepszy niż Niemiec. Skomentuję to tak: XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
@MamerTponad100 Też na to przed minutą patrzyłem. Jeszcze tylko 2 i 11 dałoby rade z nich złożyć
0
@PIWOSZ89 Chyba nie pamiętasz poprzednich meczy Barcy na stadionie Celty :D
6
@Greenalley Pierwszy raz na oczy widzę takie sformułowanie jak "przykro mi go"
7
Jak Barca dostanie za Dembusia oferte typu "kupony do Maka" to nie powinni czekać. Nikt więcej nie da za niego. Szklanka przy nim jest z tytanu.
21
W szatni przed meczem. Kuman: wiecie co macie robić? Piłkarze: nie panie trenerze. Kuman: ja też nie XD z fartem mordeczki
8
Oczywiście całym serduchem za Barcą, ale przeczuwam, że będzie miał swój pierwszy raz.
9
@Shvedu Ludzie... 1 mecz mu nie wyszedł i już jest stracony? XDD
8
W ataku Dre Wnong
3
Pomyśleć, że kiedyś narzekaliśmy na Fabregasa w ataku xD Przy Luuku Cesc to był ninja i akrobata
2
Mam olbrzymią nadzieję, że się nie ugną i nie sprzedadzą go np za 6mln tylko faktycznie za te 15/20
1
Tak się cieszycie z wymiany Pjanić+Umtiti+Longlet. Też bym się cieszył. Ale czy Juve jest na tyle głupie by przyjąć takie odpady?
0
@Barcelonista94 "a My się kolejny wyszliśmy" w jakim to jest języku?
0
@Hiroshima Dokładnie to samo było mówione po 4:0 z Paryżem. Ale tym razem się zgadzam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wiadomość do Ronalda, wystawiającego Busiego 2141251 w ciągu sezonu: https://i.imgur.com/MPbX6OD.jpg
0
Odświeżam stronę, widzę "znamy składy". Klikam w link i se mówię pod nosem "dawać mi tego roberto i busq...."
1
Griezemann... Busi... czemu...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Bisz lepszy wynik od Sasina :D
2
"Dzięki temu Barcelona ma szansę, ale musi się pospieszyć." Czyli nie ma szansy
0
@mally2009 a Pinto przypadkiem nie nagrywał latino czy jakoś tak? (coś w stylu despacito, nie wiem jak ten gatunek muzyki się nazywa)
6
"Dembélé mógłby zostać włączony do wymiany z udziałem Aubameyanga." Żodnego obamejanga proszę, żodnego!!
2
@Pustelnik A w Barcelonie by niby pograł? xD
0
Jak mu nie dasz szansy to nie pogra, bo gdzieś pójdzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Song jeden gol, ale z tego co pamiętam to w jego debiucie :D
0
@Sapos93 Czyli żadna
5
"Ponadto stał się pierwszym graczem Barçy, który zdobył bramkę i zanotował asystę w pierwszych siedmiu minutach spotkania ligowego" a De Jong to co? To samo zrobił
0
Fajny screen składu Marki :D