TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jak to jest napisane? xD "Nie wiem, gdzie skończy, ale nic nie wiem"
0
Kto to jest ten Carević?
2
@sebabarca11 Z 3/4 lata temu by coś takiego wyciągnął
20
Będzie zabawnie xD
0
Wróci Fati to będzie triple A: Adama, Auba, Ansu xD
7
Poważnie Gavi na skrzydle? Why...
4
"Jego jedyna jak do tej pory bramka na stadionie Barçy miała miejsce w Pucharze Króla sezonu 2014/15 przeciwko Huesce (8:1)". Jezu, jak dawno nie było meczu z takim wynikiem dla Barcy :(
2
Ten klub już jest na dnie, ale jak pozbędą się JEGO to ugrzęźnie w 2 metrach mułu.
2
@koksik2700 Naizdup. Zwany tylcem.
4
Ja na niego liczę. Oby zamknął mordy niewiernym.
2
Zdupcaj kocmołuchu!
5
Podczas spotkania to tak będzie wyglądać: -Traore!! Żółta kartka!
-Co?
-Nic... Przepraszam.
0
@Crema Catalunya Ale Morata też by nie strzelał więc na jedno wyjdzie
0
Dawać tego Hochlanda
0
@DCHX Kontuzji by doznał. Zwichnął by nadgarstek czy coś xD
0
@Bialyubordowych To nie Bartra. Jeszcze się zdziwisz kolego :D
4
Riki Puć, weź że już sobie stąd puć
0
@XTobiX Oni Ci sypną hajsem. Ale na Halanda. Wydadzą z 150mln tylko po to by jakoś go sprowadzić a wyjdzie z niego to co z Dembele i Coutinho
6
Najgorsze? Kolejna (XD) kontuzja Dzbanbele. Jak ktoś za niego da pęto kiełbasy, 4pak harnasia, 4 nie nienapompowane piłki i 3 słoiki majonezu kieleckiego to wymieniać na już!
4
Ojeju! Jak mi go szkoda... xD
1
Barca ostatnio lubi pobijać rekordy z cyklu "jeszcze nie przegrali"
0
@Drzymala94 Tego jeszcze nie wiemy. Ale mam nadzieję, że tak
1
@Jeremi A ja lubię przed meczem popatrzeć na potencjalne/typowane 11. To też rozrywka.
4
@norbi77 Żebyś ty się nie zdziwił jak prawie 40 latek posadzi na ławce gówniarzy bo będzie od nich lepszy xD
1
Ja nie widzę minusów jego powrotu. Bardzo doświadczony, mógłby wiele nauczyć młodych. Byłby raczej rezerwowym, na wszelki wypadek. Pensji też by pewnie nie miał zbyt dużej.
1
@Sau_Ron Ok. To nie sprowadzamy.
2
"Zespół zdobył pięć punktów w ostatnich sześciu meczach." Ej.... nie spodziewałem się, że jest aż tak źle.
3
@equwesta Neto jest lepszy niż Niemiec. Skomentuję to tak: XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
@MamerTponad100 Też na to przed minutą patrzyłem. Jeszcze tylko 2 i 11 dałoby rade z nich złożyć
0
@PIWOSZ89 Chyba nie pamiętasz poprzednich meczy Barcy na stadionie Celty :D