TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Oriol to typowy wóz z węglem. Ciężki, oporny, niemobilny.
0
@Rupert_Haubica Jakie w domu jak go na trybunach pokazywali
7
Dożyliśmy takich czasów, że współcześni piłkarze jako idola z DZIECIŃSTWA mają Neymara... XDDDD
1
0
@Trojanek23 Przepraszam, nie chciałem :(
21
Kurde... głupio wyszło... xD https://zapodaj.net/images/c004ad4416fc7.png
0
Lornetkę mu dajcie, niech patrzy bardziej
15
Pójdzie na rok/dwa do BvB za darmo i później go sprzedadzą za 100mln +
22
Oficjalnie: Mundial w 2137r będzie rozgrywany w Kanadzie, Nowej Zelandii, Erytrei oraz Nepalu! Inauguracja odbędzie się na lotnisku w Radomiu
0
Zawsze będziemy mu pamiętali gola z P$G na 6 do 1. Ale powinien odejść już 2/3 sezony temu
1
@Values jak tam? https://zapodaj.net/images/c94ea487fd8d4.png
2
@Values Chciałbym się z Tobą zgodzić ale... potrzymaj im piwo
3
@MARCIN73 Podejrzewam, że nei dał czerwonej bo to był sam początek meczu. Gówniane wyjaśnienie ale możliwe
2
Z jednej strony to zajebiście. Ale z drugiej.... XD
0
@Dzieniu I chyba cała 4 to wychowankowie Barcy
0
Where świetny trener?
3
@Guess https://www.fcbarca.com/112572-oficjalnie-gundogan-i-ter-stegen-bez-selekcjonera-na-miesiace-przed-euro-2024.html Owszem, było.
5
@Remi1899 To, że nasz napastnik gra w tej reprezentacji
8
To ten czas by Najman został selekcjonerem?
0
Japończycy to wiedzą jak grać z Niemcami. Regularnie ich ogrywają.
2
[Aktualizacja 21:36] pośpieszyliście się o minutę
0
Nie no taka kwota brzmi turbo zabawnie jako "najdroższa sprzedaż w historii Barçy Femení" xD Tyle to w męskiej piłce płaci się na rezerwowego LO z 3 ligi paragwajskiej
1
Nie wiem co ten typ ćpa, ale ja też to chcę xD
2
@blaugrana_36 Bawi mnie ten "podstarzały Lewy" xD. Koleś, który w pierwszym sezonie został królem strzelców ligi
13
Bardzo żałuje jego odejścia. Widać było, że gra dla Barcy całym serduchem. Sportowo też nie odstawał od reszty.
4
Oby go skusili. Fresneda lub Arnau to imo lepsze opcje
0
"Ousmane Dembélé oczekiwał od Barcelony ponad 100 milionów euro za przedłużenie kontraktu" no dobra. Ale za co kur.... XDDD Za L4?
19
Dembouz: choej wam w żope!! Idę pracować z Enrique!!! Tymczasem Enrique:
2
@kakusus Ferran jest nominalnie nikim
24
"Wyglądało to tak, jakby w bramce Barcelony stał mur" Stał. Marc się nazywa