TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie kto się lepiej rozwinie. Faye czy Cubarsi. Bo nie wierzę, by któryś z nich miał usadzić na ławce Araujo jeśli ten nie odejdzie za gruby hajs.
2
Jedyne czego brakuje Roque to innego trenera na ławce. Ten beton nigdy go nie wystawi. Już by pewnie prędzej w ataku zagrał Penia
0
A z kim Mbombe nie ma konfliktu? Pewnie się dogadają z Wajniszjuszem
2
Xapi: Roque? Nie znam typa, on u nas gra?
6
Reinkarnacja Pique w ataku xD
9
@sendesara Brakuje tylko "Barcelona kontaktowała się z otoczeniem Haalanda"
5
@Herbert Mendinho xD
0
@pasquda Poza magiczny gość
2
@Kratos1990 Jeśli nie widzisz skandalu w zachowaniu Gluta Manzano to polecam się wybrać na wizytę do okulisty.
5
@MarioVeB! Powinien grać po 20/30 minut w każdym meczu by się jakkolwiek ogrywać. Ale beton Czapi zapomniał, że chłopak siedzi w szatni
6
@Bebeto19911991 Yamal gra co mecz- źle. Yamal zaczyna na ławce- źle. Jak wam dogodzić? xD
1
Uwielbiam Mateusza, ale jakby dawali takie 70+ to sprzedać bo młodszy już nie będzie
0
@Tool A co to znaczy "spieszaj" i jak to się robi?
5
Laporta posmarował. Najpierw zwycięski karny z Celtą (powtórzony bo Robercik nie szczelił) a teraz jeszcze zapłacił za karnego przeciwko realowi. No kto to widział takie rzeczy
1
@kokos_xd Psim swędem ale im się udało XD
1
@zabibarca Pewnie był gryll u Roberta
0
@kokos_xd Zgaduje, że to mnie chciałeś zapytać xD 29 będę kończył
1
@kokos_xd Zdrowia, ja mam 23 lutego czyli po meczu z Napoli. Więc będę miał powód do napicia się. Ze szczęścia lub wręcz przeciwnie xD
6
@qbuteq DYSK TYSIĄC! GRAFIKA DWA GIGA!
0
Paryżanie to niech se po Joselu ruszą
3
@aiven I łyzszy, a to kluczowe.
3
@626 "Warto jednak dodać, że choć przedstawiciel Kwaracchelii i ojciec zawodnika kibicują Barcelonie, to jednak sam 23-latek jest fanem Realu Madryt." polecam przeczytać coś więcej niż nagłówek.
5
@Blanco16 w czerwone może. w żółte nie. chyba to jakoś tak było
12
@pt9 pierdolenie. W primie to był jeden z topowych ŚP i dobrze wspominam jego występy.
1
@adukla Albo "Kwestia godzin, czyli podsumowanie najnowszych wpadek wizerunkowych"
0
@jacek905 nie chcemy "wzmacniać" rywala xD
0
Nie wygracie XD
1
@m81 I ja wiemy, szukać podania do tyłu. Bo przecież po co do przodu.
1
@wolny99991 "Co was tak Real obchodzi?" Hmmm no nie wiem. Może to, że to nasz główny i najgroźniejszy rywal w lidze?
0
Te 10 lat temu panowie też tak potrafili. Raz na 2/3 miesiące był taki meczyk. A teraz? Kiedy ostatnio wygraliśmy 5:0 lub więcej? Przed Antwerpią.