0

@megaloceros Krełf XDDDDDD Bardziej się czyta jako ai/aj.

2

I bardzo dobrze. Mam nadzieję, że zostanie podstawowym LO. Może jeszcze nie w tym sezonie ale w przyszłym lub za 2

1

"Borussia Dortmund nie zamierza sprzedawać Barcelonie Thomasa Meuniera" tu się powinno info zakończyć

1

Nie wiem jak przebieg meczu, bo odpaliłem w 118 minucie. Ale Japonia frajersko przerżnęła te karne. Widać, że brak psychy. Chorwaci za to pewni, z doświadczeniem.

13

Ja rozumiem kibicowanie naszym. Ale chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wierzy, że Polska zajdzie dalej niż Urugwaj czy Holandia, nie mówiąc już o Niemcach czy Francuzach

0

Żadne gindogany, please

0

@Atlas Jakby kończył "najlepiej jak się da" to by skończył rok/dwa lata temu. Ale mam nadzieję, że zostanie jakimś dyrektorem czy kimś w przyszłości

0

Polacy sędziują. To pod Robercika xD

0

Alonso na ŚO... jezus maria

10

Jak nie wyjdziemy z takiej grupy to jesteśmy dziadami tysiąclecia XD

1

Powinien. ALE nie jako piłkarz, bo wszystko zablokuje co klub wypracowywał po jego odejściu

0

@Inko No niestety, z tego ci widzę tutaj ich nie znajdę

0

@Inko Już mam. Dzięki normalnym ludziom

0

@LionelM95 "to zadaj normalnie pytanie" zadałem. "Gdzie w telewizji jest ten kanał?" nie wiem czy może być "normalniejsze

0

Komentarz usunięty

0

@LionelM95 mam wykupiony pakiet i nie ma

0

Gdzie w telewizji jest ten kanał??

53

Jeb**** przerwy reprezentacyjne...

0

@Firestone Za dużo ma pieniędzy by to się udało

5

Idealnie dobrane zdjęcie do tytułu

9

Szkoda.... :( (znaki)

21

Z 5 lat temu to było marzenie a teraz... zobaczymy. Klasycznie mu życzę by zamknął nam mordy

0

@Scross Roberto i Araujo pewnie niestety

0

@The_Man A gdzie w Polsce jeśli można wiedzieć?

0

Bayern, Barcelona, Napoli, Pilzno

3

@gilbert3 Dostawał kilka lat szans. Zero ambicji, jak mu w twarz powiedzieli "typie, nie grasz" to wolał siedzieć na ławie niż udać się na wypożyczenie i zbierać minuty

1

Typ mocno odklejony XD

11

@SeWo77 Spoko, że zagadał, życzenia złożył. Przynajmniej nie jest sztywny jak żelbetowy kloc

8

Dzięki Bogu (znaki)

0

Godzina 1:20. "Poranny przegląd" xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?