TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@megaloceros Krełf XDDDDDD Bardziej się czyta jako ai/aj.
2
I bardzo dobrze. Mam nadzieję, że zostanie podstawowym LO. Może jeszcze nie w tym sezonie ale w przyszłym lub za 2
1
"Borussia Dortmund nie zamierza sprzedawać Barcelonie Thomasa Meuniera" tu się powinno info zakończyć
1
Nie wiem jak przebieg meczu, bo odpaliłem w 118 minucie. Ale Japonia frajersko przerżnęła te karne. Widać, że brak psychy. Chorwaci za to pewni, z doświadczeniem.
13
Ja rozumiem kibicowanie naszym. Ale chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wierzy, że Polska zajdzie dalej niż Urugwaj czy Holandia, nie mówiąc już o Niemcach czy Francuzach
0
Żadne gindogany, please
0
@Atlas Jakby kończył "najlepiej jak się da" to by skończył rok/dwa lata temu. Ale mam nadzieję, że zostanie jakimś dyrektorem czy kimś w przyszłości
0
Polacy sędziują. To pod Robercika xD
0
Alonso na ŚO... jezus maria
10
Jak nie wyjdziemy z takiej grupy to jesteśmy dziadami tysiąclecia XD
1
Powinien. ALE nie jako piłkarz, bo wszystko zablokuje co klub wypracowywał po jego odejściu
0
@Inko No niestety, z tego ci widzę tutaj ich nie znajdę
0
@Inko Już mam. Dzięki normalnym ludziom
0
@LionelM95 "to zadaj normalnie pytanie" zadałem. "Gdzie w telewizji jest ten kanał?" nie wiem czy może być "normalniejsze
0
Komentarz usunięty
0
@LionelM95 mam wykupiony pakiet i nie ma
0
Gdzie w telewizji jest ten kanał??
53
Jeb**** przerwy reprezentacyjne...
0
@Firestone Za dużo ma pieniędzy by to się udało
5
Idealnie dobrane zdjęcie do tytułu
9
Szkoda.... :( (znaki)
21
Z 5 lat temu to było marzenie a teraz... zobaczymy. Klasycznie mu życzę by zamknął nam mordy
0
@Scross Roberto i Araujo pewnie niestety
0
@The_Man A gdzie w Polsce jeśli można wiedzieć?
0
Bayern, Barcelona, Napoli, Pilzno
3
@gilbert3 Dostawał kilka lat szans. Zero ambicji, jak mu w twarz powiedzieli "typie, nie grasz" to wolał siedzieć na ławie niż udać się na wypożyczenie i zbierać minuty
1
Typ mocno odklejony XD
11
@SeWo77 Spoko, że zagadał, życzenia złożył. Przynajmniej nie jest sztywny jak żelbetowy kloc
8
Dzięki Bogu (znaki)
0
Godzina 1:20. "Poranny przegląd" xD