TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Podniecacie się pogromem Realu nad ogórami a w tym samym czasie w lidze Uzbekistańskiej Bunyodkor wygrywa 1:0 z Obod`em w wyrównanym meczu!
0
Oby wystrzelił z formą i pozamykał japy gimbusom! :) Powodzenia.
0
Nie ma czegoś takiego jak "trudniejsza" grupa. Wszystko zależy od formy. Nie raz np taki Brugge może być klasę lepszy od np BvB czy Arsenalu.
0
Dacie na szybko jakiś link? Stronka, na któej oglądałem padła
2
I wy poważnie wolicie Stegena? :D
2
I tak wiadomo, że Umtiti nie zagra w następnym meczu w wyjściowej 11. Bo jest przecie Pique i Masche :>
2
A że niby nie chce w takim meczu wystawiać nowych nabytków czy coś w ten deseń.
2
Rudy w środku okey, gra dobrze. Ale na LO? Why?!
0
Poważnie? Ban za napisanie nazwiska z małej litery? xDD
2
Tylko, że on jest piłkarzem z jednego z lepszych klubów w lidze hiszpańskiej. A Ty jesteś tylko no name z internetu :>
2
Znam. Tylko to nie było śmieszne. Typowa "śmieszkowa" odpowiedź dla nabicia poleceń.
2
Kolejna nic nie warta, "śmieszkowa" odpowiedź... :
0
Dzięki kolego :)
5
Bardzo przepraszam. Z Leicester. Rozumiem, że to był karygodny błąd i nikt nie zrozumiał o co mi chodziło...
0
Zapytam przed czasem. Wie ktoś kiedy będzie powtórka meczu Barca Lester? W środę mam 2 zmianę xd
2
Jako zmiennik, rezerwowy, bardzo dobry. Pewnie by nawet zaakceptował taką rolę.
0
Będąc kibicem Barcy nie można być równocześnie kibicem innego klubu? Jest jakiś zakaz?
0
No i dobrze. Nie mam pojęcia co ludzie w nim widzą.
0
Ja słyszałem, że ma tam trafić jeszcze ŚP Nabo Sakachodzi
3
Rozwalają mnie komentarze typu: niech se idzie do Realu, do Pereza!
A później Ci co tak piszą, będą płakać jako pierwsi, że nam strzela gole w El Clasico :P
0
Wieeele zawodników mówi, że nie odejdzie ze swojego klubu. Pojawiają się pieniądze, możliwość grania w lepszym klubie, zdobywania trofeów to już inaczej gadają.
0
Ale tego nie zrobili. Wina klubu, nie zawodnika. Dlaczego on ma teraz za to cierpieć?
0
A więc ma siedzieć nawet nie na ławce i marnować najlepsze lata kariery? Ciul z tym, że nic za niego nie dostaniemy, liczy się szczęście zawodnika.
0
Masche się nigdzie nie rusza.
0
Podaj jeszcze proroku minuty i strzelców bramek, zmiany itp i ide do buka.
0
Proste dla Ciebie. Ja nigdy się nie przykładałem do informatyki bo nie lubię obsługiwać właśnie tego typu programów.
0
To mi zajmie wieczność a mam czas do 12.
0
Ma ktoś jakąś "normalną stronkę" do tworzenia CV? Wszystkie co znajduje są jakieś lewe. Albo jakieś zbędne konta trzeba robić, albo w tle na całą kartę, jest link do strony, albo jeszcze jakieś inne zbędne badziewia xd
2
Pepe z butem na Zlatana? Co jemu życie nie miłe? xD
13
Dopóki nie strzeli bramki to musi zostać :)