TheKlucha
Dołączył/a: październik 2014
Bielsko-Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pogba jak najbardziej! Kondogbi nie widziałem w żadnym meczu. Gundogan stanowcze nope.
0
Rotacje. Pewnie nawet by dopadły Busiego bo Pogba z takimi warunkami fizycznymi mógłby grać na CDM.
Mogłoby to tak wyglądać. Ivan-Busi-Pogba. / Ivan-Pogba-Iniesta. / Iniesta-Busi-Pogba.
1
Ciul z tym, że on jest NASZYM zawodnikiem, tylko że wypożyczonym. I tak sobie nie pogra.
4
Jak ma bronić ligę skoro jej nie wygrał? xD
30
Wiem, że dopiero co się skończył ale... ja już chce nowy sezon! xD
0
Oby został. Co z tego, że ciągle ściga Bale. Marc będzie ostoją defensywy za kilka lat.
0
Smutne ale prawdziwe.
0
"Nie będzie mógł zagrać do stycznia 2015 roku"- do poprawy :)
0
Równie dobrze mogli by zagrać na szkolnym boisku klubu LKS Zapora Wapienica Bielsko-Biała. Dodatkowo mają bliżej z Hiszpanii.
0
Takie pytanie. Kiedy może być jakiś najbliższy mecz Barcy? :)
0
Ale biali i tak powiedzą: pff... farsa miała łatwiej!!1!one!
31
Oby nam się udało :)
Im bliżej finału tym bardziej się cykam :D
Wierzę w Barcę, ale to jest futbol. Gra niespodzianek.
0
Ja na pewno odpalam shishę. Ale pizza by jeszcze siadła... :D
0
Z łzami i rozmazanym tuszem :)
55
Biedny ten koleś-rekord. Messi ciągle go bije :(
0
Będzie pół decimy :P (druga połowa w ciągu najbliższych 10 lat :D)
4
"Tylko najlepszy przyjaciel może zostać największym wrogiem"
0
Teraz się śmiejecie. A jak nam nakopią do dupy to nie będzie zabawnie :P
(wątpię w to, ale piłka nożna już nie takie niespodzianki widziała)
30
Jasne, że Real chce by Juve z nami wygrało. Już mamy dwa puchary, jak zdobędziemy tryplet to w Madrycie bezie żałoba.
0
You made my day xD
0
To nie jest jego nota. To jego numer na koszulce :P
Note to on ma wiadomą jeszcze przed rozpoczęciem spotkania :)
0
Po prostu nasi świetni i jakże bezstronni komentatorzy oraz zwykłe przeciętne Jaśki nie są w stanie pojąć i zaakceptować indywidualnych i spektakularnych zdolności. Najwygodniej je potępiać i krzyczeć na około, że dowodzą braku szacunku.
0
Bramka z Getafe to wizytówka :)
Wg mnie najlepsza to ta przeciwko Realowi.
0
To już zależy od indywidualnej interpretacji. Wg mnie był na linii spalonego. To jest tego typu spalony co jeden sędzia odgwiżdże a drugi nie (i do żadnego nie powinniśmy mieć pretensji).
18
Panie Nasser Al-Khelafi proszę wyłączyć fifę i zejść na ziemię.
0
Ivan łysy? Chętnie bym to zobaczył :P
0
0
"Kontuzja"
0
Ciekawe czy Le wpuści Xaviego... :P
1
Robimy zrzutkę by żadnego syfu do nazwy nie dodawać.