0

@jedrek7000 Drużyny o potencjale i nazwiskach jakie ma Holandia powinny bez problemu nawiązywać walkę z Turcją a nie potrafili tego zrobić, zlać Łotwę to i ze Smudą na ławce nie byłby problem.

0

@FC1899Barca Nie dziwie się, że PiS ma takie poparcie... I wstyd mi, że siedzę na jednym portalu z osobami twojego pokroju.
Typ się przyznał publicznie, że olali jakiekolwiek zasady bezpieczeństwa, żeby nie podejmować niepopularnej decyzji, potem pluje ci w ryj, mówiąc że nie powiedział tego co powiedział i wymyślił jebitnie prostą do zweryfikowania bzdurę o PO a ty dokładasz do tego jeszcze większy stek bzdur.
Pewnie nawet nie wiesz, że w 2009 roku była jakaś pandemia i że nasz rząd nie uległ panice, nie rozwalił gospodarki, nie zakupił za wiele miliardów kompletnie bezużytecznych szczepionek mimo że reszta europy to robiła.
A teraz sobie przypomnij, kto krzyczał w lato że wirus jest w odwrocie by miesiąc później zarżnąć gospodarkę bo wirus jednak nigdzie nie poszedł. Kto kupił lewe maski od narciarza i nieistniejące respiratory od handlarza bronią. Kto otworzył polowe szpitale kosztujące grube miliony miesięcznie ale nie przyjmujące pacjentów, przez co na narodowym prawie nikogo nie ma a z Warszawy chorych wozi się do innych województw? Gospodarka w ruinie, wirus w rozkwicie a ty łykasz po same kule typa, który ci mówi, że podejmuje niepopularne decyzja dla dobra społeczeństwa, dlatego zamknął sklepy ale zostawił otwarte kościoły na święta.

PS. pieniądze z OFE i ZUS to nie są pieniądze obywateli tylko składki które masz obowiązek odprowadzać do państwa. Grabież OFE nie istniała do czasu PiS, PO przeniosło środki z OFE do ZUS czyli z jednego państwowego koryta do drugiego ale nie liczę że zrozumiesz nawet czemu, skoro nie masz pojęcia, że to PiS albo nacjonalizuje pieniądze które miały iść na twoją emeryturę, albo kradnie ci 15% żeby rozdać patologii.
A Pi do kwadratu to 9,86 a nie jakaś niewyobrażalnie wielka liczba.

4

@macio_944 W gruncie rzeczy ustrój państwa to rzecz wtórna, podstawą wszystkiego jest jakość rządów a nie sposób obsadzania stołków. Oczywiście można twierdzić, że tu mamy granicę początku demokracji, ale czy obecny od 6 lat ustrój jest bardziej demokratyczny od PRL? Komuchy też sobie urządzali wybory których wyniki nie miały znaczenia i obecnie masz to samo. PiS nie ma nad sobą konstytucji, robi z nią co chce, nie mamy w państwie prezydenta (i to dosłownie, legalizm Dudy jest zerowy ponieważ wybory prezydenckie nie odbyły się w konstytucyjnym terminie ani nie zostały prawnie przełożone).
Nawet kultura życia politycznego jest taka sama a nawet i gorsza, bo poziom propagandy to czasy Stalina.
Jedyna różnica to mniejszy zamordyzm, choć i to idzie w odpowiednim kierunku, czego przykładem np. nielegalne używanie siły wobec protestów za które nikt nie ponosi odpowiedzialności czy to co zrobiono z Giertychem.
Ludzie żyją z dnia na dzień a nie od wyborów do wyborów, więc powinno się jasno i klarownie mówić, że PiS jest gorszym rządem nawet niż komuniści.

1

@Murazor Nie wydaje mi się, żeby rząd przed '89 był gorszy od obecnego.

0

@Mlodypro101 A nie, ponad 6 lat temu, niech będzie.

0

@regatta52 Białyburek, zgadzam się, choć zwolennikiem Szczęsnego nie jestem. Ma lepszą karierę niż Fabiański, ale nie przypominam sobie, żeby Szczęsny zrobić kiedyś cokolwiek spektakularnego w kadrze, bronił co musiał a i czasem nie.

0

@fart Ale czemu miałby coś pokazywać? Przypomnę, że my widzimy tylko bosiko w trakcie meczu, trenerzy patrzą na niego cały czas. Jeżeli nie chciał go Valverde, nie chciał go Setien, nie chce go Koeman, nie chcieli go w U21, U23 nie mówiąc o głównej kadrze, do której - przypomnę - Fati dostał się z marszu po miesiącu gry. Albo Puig wyrywa wszystkim córki, albo po prostu trenerzy nie widzą w nim potrzebnego zawodnika. I nie ma co gdybać o minutach gry, bo jak więcej grał niż obecnie to nawet powołań nie dostawał a teraz przynajmniej na ławce siedzi.

1

@cules100pro Nie do końca. Puig nie grał w kadrze nawet jak jeszcze był podstawowym zawodnikiem Barcy B i grał dużo, przegrywając rywalizacje o skład z zawodnikami niższych lig czy grających jeszcze mniej niż on.

5

@marnow Nie będzie. Nawet jak będzie, to go nie będzie. Jakby nawet był i ktoś by cie złapał i chciał wlepić jakąś karę, to się do niczego nie przyznajesz, niczego nie przyjmujesz a sprawę kierujesz do sądu i ci to anulują.

0

@RobiS Nie będzie pasował - jedyna bezpieczna odpowiedź.
Realnie sam w sobie podłączyć się najpewniej da, dużo zależy od tego czy gniazdo zasilania jest to samo, problem w tym, że zależnie od płyty głównej możesz mieć większe bądź mniejsze problemy z wetknięciem go na miejsce co jest potencjalnie niebezpieczne i może słabo chłodzić przez np. zbyt mały docisk.

0

@KrystianR Aktualizacja psująca była 22 marca wieczorem, aktualizacja naprawiająca 23 marca koło południa

0

@KrystianR Nie ma już problemu. Zobacz czy masz zaktualizowaną aplikację Android System WebView.

0

@Rourke Zaskoczę cię, chwilę wcześniej piłkarka City dostała taką samą żółtą kartkę za spalony i dostała taką samą kartkę za machnięcie rękami i krzyknięcie "why". Zachowanie godne wręczenia żółtej kartki w lidze mistrzów.
Z resztą jak łatwo się domyślić, to tylko przykład bo dziwnych decyzji było dużo więcej.

0

Sędzia kobieta to poziom sędziego Hiszpana a może nawet i gorzej. Oglądam ten mecz kobiet i strasznie dziwne decyzje podejmuje pani prowadząca. Gwiżdżą spalonego którego nie było i z miejsca daje żółtko za to że zawodniczka się z tym nie zgodziła.

4

@Michal03 Idź do lekarza a nie pytaj jakichś randomów z portalu o kopaniu balonu.

5

@tomek8756 Oj tam się czepiasz drobnego błędu Morawieckiego. Powiedział że trzeba przydusić wirusa a miał na myśli że trzeba przydusić gospodarkę, wielka mi tam rzecz.

0

@koziar Zasadniczo dziwne kryteria ma, ale z drugiej strony to jego opinia. Nie znaczy kompletnie nic, uważa tak a nie inaczej i czym tu się oburzać? Pytania są po to, żeby usłyszeć co ktoś myśli a nie po to żeby usłyszeć co my chcemy żeby myślał. Tak jakby skandalem byli ludzie, którzy uważają Maradone za najlepszego piłkarza w historii mimo że jego osiągnięcia nie mogą równać się z choćby Messim czy Ronaldo.

1

@Coutinho007 Zaskoczenie, że mamy takiego zawodnika w kadrze przebił jedynie fakt, że on nawet zagrał 17 minut w lidze mistrzów a ja nie wiedziałem że typ istnieje.

0

@Dzemix111 To zależy od opon ale dobrą praktyką jest nie jeździć na letnich jeżeli temperatury są niższe niż 7 stopni za to jeżeli temperatury nie spadają poniżej te 7 stopni to już powinno się na letnie zmieniać. Ale jak mówiłem, zależy od opon, np. opony Uniroyala jakie miałem swoje właściwości odprowadzania wody zyskiwały dopiero przy +13 stopniach.

0

@sergio5 Słaby to co najwyżej może być Święcicki. Trener dyktuje warunki i jak uważa, że jego współpraca z danym zawodnikiem będzie się kiepsko układać przez barierę językową to go nie bierze i tyle.
Jak ma potem na boisku oglądać kogoś, kto nie rozumie poleceń i instrukcji i nie będzie wiedział nawet co do niego sędzia mówi, to lepiej żeby nie jechał.

0

@PershingFanatykLMFCB Po pierwsze, nie, to nie wina ludzi że się zawiedli. CD Projekt oszukiwał i kłamał w żywe oczy, zobacz sobie jak zapowiadali grę na targach w 2018 roku, większości z zapowiedzianych rzeczy w grze nie ma. Zobacz sobie co o tej grze mówił choćby pan Paweł Sasko pracujący tam jako Lead Quest Designer - żadna z rzeczy o jakich opowiadał tuż przed premierą po prostu nie istnieje w grze. Zobacz choćby na to jak CDPR skrzętnie ukrywało stan techniczny gry na konsolach by tuż przed premierą wychwalać, że chodzi lepiej niż zakładali gdy okazało się, że gra w ogóle nie działa.
Tak samo było z resztą z wersją PC, recenzenci którzy dostali możliwość gry dziwnym trafem mówili to samo, dziwnym trafem nie zająknęli się o fatalnym stanie technicznym i lejących się błędach z każdej strony i dostali zakaz nagrywania a gameplaye z niby ich gry były po prostu materiałami marketingowymi CDPR.
Tak samo jak z resztą kłamali przy przekładaniu premiery na grudzień, gdzie tłumaczyli to koniecznością dopracowywania gry na 9 platform co okazało się nieprawdą bo nie istnieje wersja na XSX i PS5, tytuł korzysta ze wstecznej kompatybilności starszych konsol.
Od momentu ogłoszenia daty premiery na początek 2020 CDPR kłamał w każdym możliwym temacie na końcu dając zepsuty tytuł który nie był tym co reklamowali za ponad 200 zł.

Po drugie, śledzę temat Cyberpunka od dawna i nigdzie nie widziałem gróźb w kierunku konkretnych pracowników studia, więc jeżeli takie miały w ogóle miejsce (a widziałem już kilka mitów o tym jak pracownicy są gnębieni, tylko że na pytanie skąd to wie, odpowiedzi nigdy nie udzielono) to są to kwestie marginalne.

A po trzecie, nie wiem czy gość dostał takie zadanie czy sam się uwziął, ale po takiej porażce jaką wypuścili trzeba być samobójcą żeby zamiast się zaszyć i przeczekać, to wyłaził się kłócić z "hejterami" w sieci i bronić studia za kłamanie w żywe oczy (i nie ma wymówek, że to zarząd a nie deweloperzy, jadą na jednym wózku a graczy nie interesuje czyja to wina), szczególnie jak masz wpisane w CV zajmowanie się elementami które są po prostu fatalnie wykonane, zarówno w Cyberpunku jak i Wiedźminie nad którym także pracował.

0

@jeyx77x Odpowiedź jest jedna: przychody z praw do transmisji.
Jeżeli awans do superligi oznaczałby, że takie kluby jak Real, Barca, City, Bayern, Liverpool przestałyby grać z ogórkami to nikt by już tych ogórków nie oglądał bo kto by chciał oglądać mecz takiego Sociedad jeżeli w tym samym czasie miałby jakiś mecz na poziomie obecnej ligi mistrzów w Superlidze? Takie rozwiązanie sprawi jedynie, że zestawienie ogórków się zmieni, ale wzmocni efekt że bogaci się bogacą a biedni biednieją.

2

@ksobi To nieźle, że ci bank uznał zdolność kredytową.

1

0

@Bruttal A w orange masz neta?

7

@ksobi skąd masz 100 złotych?

0

@PatrykBarcelona Mnie nie dziwi że złapał kontuzje, mnie dziwi, że on w ogóle gra bo myślałem że dalej jest kontuzjowany dlatego w pucharach gra Ter Stegen.

7

I cyk, Dest przebił Semedo w ilości bramek dla Barcelony. W 6 miesiecy przebił wynik zbierany przez Semedo przez 3 lata.

0

@kamiVeB Takich zawodników jest zatrzęsienie, nikt ich nie nazywa genialnymi, nazywają ich za to jeźdźcami bez głowy bo oprócz szybkiego biegania nie potrafią nic innego z tą piłką zrobić i taki właśnie jest Vinicius. Co z tego że pobiegnie z piłką jak w bez możliwości sprintu nawet kiwać nie potrafi bo tylko na ucieczce opiera się jego technika.

0

@kamiVeB Nie wiem gdzie ta genialność. Pobiec sprintem z piłką trudno nie jest, szczególnie jak nie potrafi się później nic z nią zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?