0

@Calc Bez szybkiego napastnika z prawdziwego zdarzenia grać się nie da.

0

Kurde nie Pjanić, tylko nie on. Zdejmij kogoś i grajmy w 10 ale nie ten człowiek...

1

Było zahaczenie o stopę Dembele.

1

70 minuta więc już raczej cud się nie wydarzy, ale dla wszystkich niedowiarków to powinna być lekcja, bo to było w zasięgu gdyby tylko nie ta jeb**a skuteczność której po prostu nie mamy. PSG nie istnieje w tym spotkaniu.

3

Każdy kolejny mecz mnie upewnia w przekonaniu, że Dembele nie powinien wychodzić w podstawie. Gość powinien być w 55 minucie na zmęczonego rywala, z pełną świeżością coś pokazać potrafi a i miałby dużo więcej miejsca, a tak kopie się po czole od początku a potem jak jest zmęczony to nawet podać nie daje rady celnie.

0

Ciekawe czy Neymar dziś też napisze, że karny był z dupy.

0

Żółw to dziś więcej leży niż stoi

0

Zaraz w 10 będziemy grać.

1

Gdyby wykorzystać wszystko co mieliśmy setek, to PSG już by mogło zejść z boiska...

0

Franek De Jon to nawet nie jest on

0

@MarcelNJ11 Nie, 4

0

@Calc Dokładnie, Roma też nie była w stanie, po co w ogóle próbowali. Tam samo United po pierwszym przegranym meczu z PSG pojechało dosłownie szkółką na rewanż, po co się starali? Bez sensu. Porto też mogło zejść z boiska jak zaczęli przegrywać w grając w 10 osób, po szans nie było żadnych.

1

@Sulimo A niech sobie piszą, jak nie łamią regulaminu. To ludzie się głupi, że się łapią na takie oczywiste baity.

0

@LUPR A na kogo można zrzucać winę za chu*owe sędziowanie? To gracze Porto są winni, że im jeden gość dwa razy zatrzymał kontrę faulem taktycznym za co nie został ani razu ukarany? Smutnym faktem jest to, że sędziowie mogą sobie dowolnie narzucać rygor przepisów i raz wywalać w połowie meczu zawodnika za kopnięcie piłki po gwizdku by w innej okazji olać kartki za notoryczne faule taktyczne.

0

@Culé a muerte Pomijając najpoważniejszą kwestię czyli to, że decyzja o braku karnego była szkodliwa dla Barcelony tak samo jak dla Realu bo najlepszym dla Barcy wynikiem było zwycięstwo białych i całkowita strata punktów przez Atletico.

0

@Criss18Barca Ja uważam, że to bramka obrońców a szczególnie Ronaldo. Szczęsny oczywiście że mógł to obronić ale jako obserwator przed telewizorem nie bierzemy pod uwagę wszystkich czynników takiej a nie innej interwencji.
Obrona takich strzałów to już jest spora loteria, precyzyjna i mocna piłka po ziemi przy słupku. To się wydaje proste czy prostsze do obrony niż strzał górą ale nie jest, piłka jest mniej widoczna, leci krócej a bramkarz nie może przewidzieć tak tragicznej postawy muru który nie zrobi kompletnie nic. A w takich sytuacjach są dwie opcje: lecieć w ciemno albo próbować zobaczyć gdzie leci piłka. Szczęsny mógł się rzucić tak żeby dosięgnąć tej piłki ale po powtórce dokładnie widać, że spóźnił się z interwencją bo obserwował co z piłką się stanie w murze, gdy zobaczył że piłka minęła mur to poleciał i udało mu się musnąć, ale ta piłka równie dobrze mogła odbić się od konaru Ronaldo i polecieć w innym kierunku albo skozłować i przelecieć nad nim gdy będzie leżał.
To nie jest prosta sytuacja do oceny co mógł więcej Szczęsny zrobić a fakt jest jeden, Ronaldo mimo tego, że nie skakał, nie dość tego że przepuścił piłkę między nogami to jeszcze się rozkraczył przeszkadzając drugiemu obrońcy z muru zainterweniować.

0

@AmigoBlancos Czytanko ze zrozumieniem, i nie kierowanie się na oślep statystykami i rekordami bo to bywa zgubne jak dzisiejsze prawie 100% celnych podań Arthura które niczemu nie służyły.
Cytując samego siebie "od pierwszego meczu z Juve praktycznie nie istniał" i jak sobie znajdziesz retransmisje tych meczów, to polecam obejrzeć i przeanalizować.
W pierwszym meczu z Juve był mocno niewidoczny przez większość czasu ale udało mu się jeszcze strzelić 2 bramki, w drugim meczu z Juve już go w ogóle na boisku nie było i jego obecność można było odnotować tylko dzięki karnemu którego wywalczył Vasquez i od tamtego momentu trudno znaleźć go na boisku, zarówno w dwumeczu z Bayernem jak i finale, był mniej widoczny niż dzisiaj.
I o ile ogórkom w fazie grupowej bramek nastrzelił, tak w tym samym momencie w La Liga w ogóle nie istniał, przypomnę że od sierpnia do lutego strzelił tylko 4 ligowe bramki, potem nabił z 18 od lutego do końca marca (wtedy przypadały mecze z PSG i pierwszy z Juve gdzie strzelał bramki) a od kwietnia do czerwca też zdobył tylko 4 gole co daje tylko 8 bramek w 8 z 10 miesięcy ligowych. Mam to w pamięci, bo mocno wtedy analizował jego dziwny sezon, który na tamten moment był jego najsłabszym w karierze, nawet mimo zdobycia Ligi Mistrzów.
To wszystko możesz sprawdzić przeglądając szczegółowe statystyki spotkań z podziałem na piłkarzy (Ronaldo zaliczył mniej kontaktów z piłką niż Navas) albo po prostu obejrzeć powtórki i powiedzieć co on robił na boisku.

1

@TheMefju Sprawa jest prosta. Real nie chciał dać kasy, do tego w Realu już mu nie szło (przypomnij sobie ostatni sezon, gdzie nawet w LM od pierwszego meczu z Juve praktycznie nie istniał). W lidze był Messi który kręcił wtedy niesamowite wyniki a Seria A nie miała praktycznie żadnego zawodnika który indywidualnie mógłby się nazwać topem, więc poszedł spijać śmietankę, co widać było po pierwszym sezonie, gdzie Ronaldo grał po prostu słabo, przegrał nawet pojedynek króla strzelców z jakimś dzieciakiem z Polski i emerytem a mimo to odebrał tytuł gracza roku Włoch (którego nie odebrał bo się obraził, że to Modrić zgarnął złoty balon).

0

@tristan87 Nie no, przecież Porto przeszło dalej

6

Uwaga, uwaga. Przypominam, że przegrać z Porto grającemu w 10 przez pół meczu się po prostu zdarza, za to przegrać z PSG to niewybaczalna kompromitacja.

0

@LUPR A teraz proszę zaprzecz, że nie należały się kartki za faule taktyczne.

0

Fabiański by obronił

0

@kryhaa Sevilla i Napoli kupon ci spier**li

1

@Coutinho007 To jest w sumie zaskakujące, że można wykonać tyle podań i żadnego do przodu.

1

@kuz ręka podpierająca przy upadaniu, brak przewinienia.

3

Ta, sędzia nie wypacza wyniku. Skrupulatne pilnowanie przepisów karząc czerwoną kartką za kopnięcie piłki po gwizdku, potem możliwość wywalenia dwóch zawodników Juventusu a jednemu nawet żółtej kartki nie dał za dwa taktyczne faule. Wszystko ok.

3

Sędzia robi wszystko żeby przepchnąć Juve, już nawet zaczął faulować zawodników Porto

3

No i czemu Cuadrado teraz nie dostał czerwonej, jak była groźna akcja, faul i jeszcze piłkę w ręce złapał?

0

Cały czas czekam na powtórkę z linią przy pierwszym golu, bo jak dla mnie Ronaldo mógł być na spalonym, ale realizator konsekwentnie to pomija.

0

@Fake69 Nie, nie pokazali niczego a chciałbym koniecznie zobaczyć linie bo samemu sobie oglądając stopklatkę wygląda że Ronaldo mógł na spalonym być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?