- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1823 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1823 Culés
3
Nie spodziewałem się wiele po Figo, w tym strzępków obiektywizmu ale to, że do 5 liczyć nie potrafi akurat mnie zaskoczyło.
https://www.meczyki.pl/newsy/robert-lewandowski-pominiety-luis-figo-wymienil-najlepszych-pilkarzy-swiata/162718-n
13
@koziar Jak przechodził do białych to potrafił doskonale liczyć. =)
0
@koziar Zasadniczo dziwne kryteria ma, ale z drugiej strony to jego opinia. Nie znaczy kompletnie nic, uważa tak a nie inaczej i czym tu się oburzać? Pytania są po to, żeby usłyszeć co ktoś myśli a nie po to żeby usłyszeć co my chcemy żeby myślał. Tak jakby skandalem byli ludzie, którzy uważają Maradone za najlepszego piłkarza w historii mimo że jego osiągnięcia nie mogą równać się z choćby Messim czy Ronaldo.
4
@koziar to już nie jest śmieszne - z punktu widzenia kibica Barcelony Figo ma opinię jaką ma, ale na litość boską - dostał głupie pytanie i pewnie rzucił grzecznościowo parę nazwisk i wielka afera.
Czepianie się już wszystkiego bo ktoś nie wymianił Lewego albo nie zrobił mu gały to już obraza uczuć religijnych albo grzech - zluzujcie majty, istnieje jeszcze świat poza tym tematem.
Połowa kibiców w UK myśli że Lewy jest Niemcem, połowa francuskich kibiców myśli że jest Rosjaninem, a w USA myślą że jest Serbem/Chorwatem. Sam dziesiątki razy uświadamiałem obcokrajowców że Lewy jest Polakiem i widziałem wielkie oczy, a niejednokrotnie wręcz sprawdzanie tej informacji w internecie - ok, nie obrażam się bo nie jest to wiedza dla każdego obowiązkowa, ale czepianie się Figo bo z czapy wymienił kilka nazwisk jest chore.
@Coutinho007 hahaha dobre:)
0
@JarekS Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz, jak nie rozumiesz to nie komentuj.
0
@koziar zrozumiałem, nie podniecaj się przecież napisałem "dostał głupie pytanie i pewnie rzucił grzecznościowo parę nazwisk i wielka afera".
Rozwinąłem myśl bo śmieszą mnie pierdoły do których można się przyczepić.