0

@Mns21 A, tak grają. Na tragicznie grający Liverpool który od pierwszej minuty gra otwarty bo goni wynik Real oddał 2 celne strzały, cofając się do obrony i murują, licząc że nic nie wpadnie a sytuacji było już na to żeby odpaść. Liverpool gdy daje radę wykonać 3 celne podania do przodu to melduje się w ich polu karnym. Także świetne granie, tak samo słyszałem o PSG, że świetnie grali w drugim meczu z nami i to był ich plan, żeby dopuścić do oddania ponad 20 strzałów przez nas.
Różnica między ich dzisiejszym świetnym graniem a graniem tragicznie to tylko to, że Liverpool nie wykorzystał okazji które miał.

5

Analizując grę Realu, to serio pakt z diabłem. Grają gówno, totalnie gówno, z nami czy z Liverpoolem murarka i laga na szybkiego. Co im daje wyniki, to brak wylewów w obronie i rażąca niedokładność przeciwników. Przecież Liverpool co drugie podanie wali albo pod nogi obrońców albo prosto w obrońców. Skuteczna taktyka, ale oglądanie ich meczów boli w oczy.

7

Mane sabotażysta, wszystko co do niego pójdzie to strata a on sam wygląda, jakby mu się w ogóle nie chciało grać.

0

Co to za debilny pomysł na grę w wykonaniu Kloppa, żeby cały czas próbować tych wrzutek przy 2 metrowym bramkarzu...

0

Firmino brazylijska precyzja.

4

Za ten faul powinna być pomarańczowa kartka, kolejny głupi błąd i Casemiro wylot, bo to bestialstwo co zrobił.

0

Do tych co się czepiają, że Dembele bierze wszystkich na markowany strzał, to Benzema robi to od lat i cały czas działa.

0

Z całą moją niechęcią do Liverpoolu mam jednak nadzieję, że zleją dziś białych i wyrzucą ich z pucharu.

0

@RosjaninBut Ale nikt ci nie wyciągnie takiej kasy teraz, tu się nie ma co znajdować bo sama kwestia FFP przy obniżonych dochodach z pandemii która wprowadziła każdy jeden klub w straty to potężny ogranicznik i wzięcie go w tym roku za grubo ponad 100 milionów gdy za rok będzie warty 50 baniek mniej to byłaby głupota. Kluby musiałby sprzedać swoich zawodników a po kupnie Halanda za taką kasę nikogo by już nie mogli kupić bo weszły by limity.

0

@RosjaninBut A co on ma do gadania? Borussia ma ważny kontrakt, klauzula uaktywnia się dopiero w przyszłym roku a do tego czasu może walić i będzie walić zaporowe ceny, nie ustępując nikomu bo ma problemy finansowe. A obecnie przez pandemię nikt nie jest w stanie wywalić takiej kasy.

1

Dwie opcje:
Najskuteczniejsza - mecz trwa 60 minut ale zegar jest zatrzymywany
Najprostsza - bardzo rygorystyczne karanie każdego przejawu gry na czas

0

@MaziFCB Real zrobi dziecko takiemu PSG z ujemną mentalnością, nie dowiozą finału a obrona białych nie będzie się frajersko łapać na lagi na Mbappe jak my czy Bayern. Na City też nie ma co liczyć, tak jak i na to, że słabiaki z Chelsea z takim nastawieniem nie będą przeciwnikiem.

0

No to Real ma puchar.

0

Coman to taka miernota.

0

Nie dziwie się, że Lewy sprzedał kilka porządkowych Comanowi. To jest taki hamulec tej drużyny, ładuje się w dryblingi gdy może biec, biegnie gdy powinien przetrzymać. Jak może podać to strzeli, jak trzeba strzelać to poda.

0

@D10SLEO Jak Griezmann też miał tyle akcji i nie trafiał, to szło polecenie natychmiastowej sprzedaży

5

@Firestone To że co sezon łapie długotrwałe kontuzje, dobija 30 lat i źle się sportowo prowadzi nie można zaliczyć do przyczyn sportowych?

6

@FC1899Barca Nie, nie są do kosza i nigdy nie będą. Nic się nie zmieniło i fizyka dalej działa jak działała.

0

@messi564 Klub nie jest własnością prezydenta a przed jego wizją liczy się przede wszystkim dobro zespołu. A zmiana trenera "bo taką wizję ma prezydent" to działanie na niekorzyść drużyny i więcej szkodzi niż pomaga. Tak było z Valverde, co się Bartomeu uwalił, żeby go wymienić w połowie sezonu co skończyło się totalnym rozwaleniem morale, zapaścią drużyny i późniejszą serią porażek. Jeżeli trener dogaduje się z drużyną a do tego widać że sprawy idą do przodu, to podmiana trenera będzie tylko i wyłącznie tragiczna w skutkach.

6

Osobiście życzę Realowi wywalić się z ogórkami, a panu Manzano żeby sobie ten mikroport wetknął w dupę

3

CO? 4 minuty?! Sam sędzia kur*a poprawiał sobie elektronikę przez 4 minuty

0

Ciekawe ile doliczy, pewnie 4 minuty max

0

Ehh, przerwy reprezentacyjne powinny nie istnieć.

1

Bardzo mnie ciekawi, co powoduje, że Koeman stwierdza, że lepiej dać obunożnego Dembele na prawą stronę i lewonożnego Griezmanna na lewą, na której od 2 sezonów sobie nie radzi.

2

Do gry na środku napadu trzeba nie tylko mieć świetne panowanie nad piłką, ale też inteligencję. Dembele nie ma ani jednego ani drugiego, czemu on tam jest ustawiony?

0

Co gra Real? Nic nie gra, zgarnia nasze niecelne podania i wali lagę na najszybszego. Sami sobie zgotowaliśmy ten wynik, Real nie musi nic robić.

2

Nie wiem co się z Albą dzieje, przed kadrą grał świetnie, na kadrze grał świetnie. Wrócił z kadry i już nic nie gra.

0

@4drian0 Who? Ta sama osoba, która pytała ciebie o opinię ;)

0

Alba powinien walic na bramkę będąc tak blisko, zamiast jeszcze podawać.

0

@4drian0 Po 20 minutach można byłoby tak powiedzieć, w 7 minut to oni się dopiero wyczuwają i ogarniają taktykę, nikt szarpać nie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?