Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@4drian0 7 minut minęło
0
@Vampir707 Koparki utrudniają bieganie
5
@Kubix93 Babcia mojej dziewczyny lat koło 70, astma + rozedma. Też przeszła covid bez większego problemu. Za to znajome małżeństwo, 30 i 27 lat, drugi tydzień kompletnie wypluci, są w stanie tylko TV oglądać.
2
@macio_944 Takie osłabnie, że w ostatnim meczu jakie nam Manzano sędziował pozwolił Bilbao wykonać 25 fauli bez kartki, nie pokazał nawet kartki jednemu z obrońców który wykonał w jednym meczu 6 fauli taktycznych wieszając się chociażby na De Jongu, nie policzę ilu fauli w ogóle nie odgwizdał. Nie wyrzucił też z boiska typa, którego rozważna gra wygląda w ten sposób https://streamable.com/q95r82 co powinno skończyć się bezpośrednią czerwoną, ale wystarczyłaby żółta a nie dostał nic.
Za to dał na początku meczu kartkę Lengletowi za faul którego nawet nie było a potem dał Messiemu czerwoną kartkę za zbyt gwałtowną reakcję. Słuszną, ale wynikającą z tego, że z premedytacja byłą faulowany bez piłki przez obrońcę Bilbao.
Także szykuje się świetny mecz, to już wolałem Lahoza, który by pajacował ale bezstronnie.
39
Nie wiem, w wykonaniu Alby to ja widziałem raczej zupełnie inny mecz niż tu opisany. Nieskuteczny, bezproduktywny, większość piłek jakie posiadał próbował dośrodkowywać a najczęściej kończyło się na kopnięciu w najbliższego obrońcę. Do tego jeszcze sytuacja bramkowa którą już kilka razy w tym sezonie wykorzystał a tymczasem po kadrze znowu mu się włączył Alba 2020 i próby dośrodkowań stojąc metr od bramki.
Powinien dostać 4, bo jako starszy i doświadczony kolega Desta nie pokazał nic ciekawszego od młodzika.
3
Bayern musi to ugrać. Jak tego nie ugra to czuje PSG w finale z Realem a biali mają mental na finały, gdy PSG wszystkiego się boi.
0
@Elvisek Nie, Kasemiro to inny rodzaj człowieka. Dużo gorszy.
Wolę oczywistego brutala niż cwaniaczka co to nigdy w życiu nikogo nie sfaulował, sam będąc faulowany nawet przez kępki trawy.
1
Co on gada xD Wygrać się nie dało, PSG przez większość czasu nie potrafiło wyjść z własnej połowy a Bayern ładował w nich jak amerykańscy policjanci do typa co nie chce pokazać prawa jazdy i tylko dzięki Navasowi prawie nic nie wpadło xD
0
@Ronaldinho10VB Dwa lata szpitala w kluczowym dla rozwoju czasie niestety Dembozie nie pomogły.
0
@Pawelsky No nie wiem, mądre ustawienie i odpowiednia taktyka a Mbappe nie istnieje. Jak peta gasiło go już United, po jednym występie nawet i nasza dziurawa obrona gasiła go jak peta.
0
@maroon Punkt wspólny: lewacka polityka lewackiego rządu. Zgodnie z wizją Konfederacji, takie rzeczy miały zniszczyć cywilizację a tu upadający kraj pod rządami lewaków nie dość, że uratował więcej istnień to jeszcze nikomu nie zrujnował życia.
2
Gdyby ktoś powiedział zawodnikom Bayernu, że nie trzeba strzelać w bramkarza, to by to bez problemu wygrali.
12 celnych strzałów i może z 2 takie w których Navas musiał robić coś innego niż stać w miejscu.
0
@maroon Czyli krytykować należy socjalistyczną służbę zdrowia za bycie socjalistyczną, ale trzeba pochwalić, że działa lepiej niż ta prywatna z USA która kompletnie się nie sprawdziła?
0
Potężny Łembape.
0
Lahoz dzisiaj spokojnie, bo wie że się wyszaleje w sobote.
3
@Vampir707 Warto dodać, że tą samą Szwecją, która upada przez multikulti, gender i homoseksualizm niszczący tradycyjną rodzinę.
1
@neeed No dobra, ale Bayern długo się na szczycie nie utrzyma, jak trener nie ma nic do gadania i musi brać co mu staruchy wymyślą. W ten sposób Bayern jedzie po amplitudzie od mocnej drużyny do pośmiewiska. Przypomnij sobie jaką kadrę mieli w 2017/18 czy 18/19, jak odpadali z Liverpoolem bez oddania celnego strzału na bramkę.
0
@DonAndresFCB Taki finał oznacza wygraną Realu. PSG ma mentalność frajera, jak poczuje krew to idzie dobrze, jak pojawia się presja to się gubią. Tak było chociażby z nami, jak wygrali pierwszy mecz to potem na zielono narobili i z pola karnego wyjść nie potrafili. Teraz podobnie, jeszcze względny luz bo pierwszy mecz to dali radę dwie strzelić, ale ich Bayern gniecie i oprócz kontr to z połowy wyjść nie potrafią. W finale Real by im dziecko zrobił, mają za mocną psychę na finały.
15
Nikt nie wątpi, że Neymar potrafi w piłkę grać. Jego powrót tutaj nie ma natomiast sensu bo nie jest solidny, co chwila łapie kontuzje, był w stanie rozegrać tylko 50% spotkań w ciągu tych 4 lat a dobija już 30, co przy jego trybie życia nie wróży długiej kariery.
0
@busquets5 A to przepraszam.
0
@busquets5 Co to za składnia w ogóle, trzy mecze kara. Nie myślałeś zostać polskim raperem?
0
@Messibestplayerintheworld no, ciekawe skąd madrycki dziennikarz wie jak wyjdzie Barcelona na mecz za 2 dni.
0
@busquets5 Nie mogłeś dać "Na dole trzech meczy kara"? Bo na razie czyta się to tak słabo, jak słabym pomysłem jest powrót Neymara.
0
@jeyx77x Popieranie PiSu, komunizmu, terroryzmu i kryminalistów to też inny system wartości, jesteś w stanie powiedzieć, że nie jest gorszy?
4
Nie no, jak ktoś woli kibicować szejkom korumpującym i niszczącym futbol zamiast drużynie z najlepszym polskim piłkarzem, tylko dlatego że są z Niemiec, to ma śmietnik zamiast serca.
0
@max1982 Żadnej sprawy nie musisz zakładać. Na etapie postepowania karnego możesz złożyć wniosek o naprawienie szkody albo zadośćuczynienie, sąd to obligatoryjnie przyklepie, a nawet jak nie złożysz to sąd sam powinien to klepnąć, ale lepiej od razu lecieć z wnioskiem.
0
@Firestone Nie no, wszystko zadziałało ale z opóźnieniem. W rewanżu nawet Firpo grający na obcej pozycji gasił Mbappe jak peta
0
@adambądkowski93 Po prostu doszedł do wniosku, że Szczęsny jednak zagrał dobry mecz.
1
Oho, znowu się zaczyna podróż po amplitudzie na podstawie plotek. Jeszcze się nie skończyła jedna o tym, czy Neymar wraca czy jednak podpisał już kontrakt do 2026 roku a już zaczyna się druga, czy Dembele chciał podwyżki.
Kaj mój popcorn.
3
@Elvisek No właśnie coś wymiękają te zakapiory. Pepe też od typa co powinien żółtą kartkę jeszcze w autokarze dostawać zmienił się w gościa, który potrafi zatrzymać Juventus będąc jednym z najczyściej grających na boisku.