Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LS Jako kierowca w pełni popieram cię w nienawiści do cyklistów, jednak traktuje z pewną pogardą za jazdę komunikacją miejską.
0
@AlexMQUC Za 4 złote od Microsoftu abonament.
1
@Bykunn A nie, myślałem że to co w miniaturce to już całość, zje**ny twitter ucina. No cóż, w wieku 18 lat też wierzyłem w proste rozwiązania i chłopski rozum do póki nie poszedłem do pracy, więc nie ma się co dziwić wynikom.
1
@VamosRakieta To jest piękne, tak się podjarał, taki był pewny siebie, przez rok męczył powtórkę rożnego z naszego meczu i przestał jak sobie nim Atletico mordę wytarło, ciekawe czy teraz też będzie taki śmieszek po tej brylantowej główce do Asensio xD Piłka nożna uczy pokory.
0
@DonMatteo901 Takie sondaże to sobie można. Jeżeli kasa się nie skończy PiSowi do wyborów, to znowu je wygrają a Konfederacja daleko od swoich 7% nie ucieknie i trzeba być naiwnym, żeby wierzyć w dobry wynik partii skrajnie prawicowych czy lewicowych.
2
@4Fabregas4 Nie wiem czy to ironiczny żart, ale jak na poważnie, to chyba przeceniasz możliwości Xaviego... Gość nic nie udowodnił, tym bardziej że jest dobrym trenerem. Próbował Valverde, próbował Flick, próbował Koeman a nawet Klopp nie potrafił nic z niego wyciągnąć poza lewym skrzydłem a Xavi nagle miałby stworzyć cuda?
2
@Kamiloza91 Ja tam wole żeby Real odpadł teraz i nie zarabiał kasy na udziale w LM.
0
Jedyne o co się boję w sobotę, to karny z kapelusza.
Alibi już jest gotowe, bo Real nie dostał żadnego karnego od października.
0
@Medrzakoo01 Biorę w ciemno. Wystarczy że nie zrobimy idiotycznych wylewów w obronie i Real nie odda strzału na bramkę.
4
Prawdę mówiąc tragiczne i wizualnie wygląda jakby było krzywe.
3
Świat wygląda jak symulacja. Czemu Liverpool przyjeżdża na mecz z białymi i nagle gra dziwną piłkę zamiast robić to co ma najlepsze? Jest szybki Mane, Salah i co robi Liverpool? Stwierdza, że będzie grał na wrzutki i nie puści ani jednej piłki, żeby się napastnicy pościgali.
0
W sumie śmieszne, że wystarczyła jedna składna akcja by Real stracił bramkę z tak tragicznym Liverpoolem.
3
Co ten komentator za pierdoły gada xD Jezus maria, jakie odbicie od obrońcy to nowa akcja. PODANIE BARANIE.
0
@MasnyTed Bezpośrednia czerwona kartka.
0
Podanie Kroosa świetnie? Może i tak, tyle że nieskuteczne nawet na poziomie strefy spadkowej La Liga, bo jak można przy pełnym ustawieniu w obronie przepuścić lagę z drugiego końca boiska? Przecież to jakaś abominacja, Kroos stojący w linii obrony pokazuje palcem gdzie Vinicius ma biec, wszyscy to widzą, potem wali wysoką lagę która leci 4 dni a obrona Liverpoolu nie potrafi z tym nic zrobić. Można powiedzieć, że się zdarza ale potem idzie drugie identyczne podanie i znowu Liverpool NIC nie potrafi zrobić xD
0
Liverpool to wielkie xD. Piękna lekcja czym się kończy brak pokory. Pan Trent Alexander-Arnold może sobie teraz na portale społecznościowe wrzucać jak sprytnie zgarnął asystę. Z drugiej strony, bramka po odzyskaniu piłki z faulem na czerwoną kartkę w dobie VAR w Lidze Mistrzów to jeszcze większe XD
11
Nie wiem czego wy oczekujecie od jakiegoś średniaka ze środka ligi angielskiej.
1
@MasnyTed Nie no, Liverpool ma dwóch Mane, z 10 i z 8 na plecach.
0
Albo Liverpool nie ma w ogóle zamiaru grać w piłkę, albo bardzo mądry ruch taktyczny dać dużo miejsca żeby Real się wyszalał bo oni zawsze idą na wariata a potem nie mają siły biegać.
3
@Moov Rzecz w tym, że był bardzo agresywny. Powtórki pokazują, że wygląda to jak zwykły faul, ale jak się spojrzy bez spowolnienia to widać w jak ogromnym sprincie był Plano, spokojnie można założyć że biegł z 30 km/h i z takiej prędkości zrobił sanki od tyłu w biegnącego Dembele. Ile brakowało żeby zamiast na stopę zrobił mu wślizg w kostkę? Pół kroku a przy takich prędkościach on zupełnie nie panował nad tym. Więc czerwono jak najbardziej mogła być odgwizdana.
Z resztą mam podejrzenie, że takie wytyczne dostali sędziowie, bo i na meczach reprezentacyjnych dużo bezpośrednich czerwonych sypało się za podobne faule.
12
Wartość merytoryczną analiz tych specjalistów podsumowuje ocena za zagranie ręką. Według obecnych przepisów sytuacja doskonale wpisuje się w klamry "nie ma karnego".
Czerwona kartka dyskusyjna, ale warto pamiętać, jak sytuacja wyglądała na żywo. Plano był w pełnym sprincie, z ogromnym impetem wpadł w Dembele który też szybko biegł, nie ma mowy o jakiejkolwiek kontroli tego co robił, więc niewiele brakowało i zamiast w stopę mógł trafić w kostkę. Do tego podcięcie przy takim pędzie sprawiło, że Dembele z całym impetem wleciał głową w nogi obrońców. Czy wjazd sankami od tyłu w pełnym sprincie nie można nazwać sytuacją niebezpieczną?
6
@AmigoBlancos Jakiej pokory? Wszyscy tu zdają sobie sprawę w jakiej sytuacji jest Barcelona i jeszcze do niedawna nikt nie brał na poważnie szans na wygranie ligi. Do pierwszego meczu też nikt nie podchodził z jakimś wielkim optymizmem, nie widziałem tutaj ludzi którzy byliby święcie przekonani co do wygranej a sam mecz był praktycznie wyrównany do czasu głupiego karnego więc to też nie była wielka dominacja Realu.
A o pokorze to się na białej stronie powinno mówić, bo to tam najwięcej ludzi już sobie tytuł mistrza przyznaje będąc na trzecim miejscu w tabeli.
67
Już się na białej spuszczają jakiego to nam łomoty nie spuszczą a sami z Valladolidem wygrali 1:0 po wymęczonym meczu gdzie oddali 2 celne strzały na bramkę xD Widać mocno ich podbudowało wciśnięcie dwóch bramek Eibarowi co nie wygrał meczu ligowego od początku roku
0
@Emhyr Zmęczenie i konieczność rozwagi przed klasykiem. Część naszej kadry grała reprezentacje, część nie mogła szaleć żeby kartki nie złapać. Wyjazdy kadrowe zawsze rozbijają.
3
Riki ma niezły bałagan na strychu. Jego styl gry wygląda tak chaotycznie, jakby uciekał przed stadem ludojadów.
41
Gdzie był faul Pedriego? Czysto wywalczona piłka.
0
@SkN Podałem ci na tacy odpowiedź, skąd się biorą straty: mieszanie się w dryblingi z kilkoma obrońcami na raz.
0
@SkN Aha, bredzę. Czyli Messi nie wchodzi w bezsensowne dryblingi i nie notuje dużej ilości strat?
0
@Omoziu I co miał zrobić z piłką która leciała w zupełnie innym kierunku? Nie mógł przewidzieć gdzie piłkę wybije bramkarz.
2
@SkN Bo znowu holuje piłkę, zwalnia akcje i wchodzi w niepotrzebne dryblingi z 5 obrońcami gdy ma miejsce na podanie. Więc nie nazywaj hejtem gdy ludzie po prostu zauważają jego słaby dzień.