- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1710 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1710 Culés
1
Podobno obecnie kupno Haalanda może kosztować £400 millionów w okresie 5 lat. Jeśli to prawda, a nie ma powodu żeby tak nie było, przy tym ile trzeba by zapłacić BD, menago, samemu Erlingowi i jego ojcu, to nie ma szans, żeby jakiś klub takie pieniądze teraz wyłożył. Nie wspominając już o tym, że żaden piłkarz nie jest wart takich ogromnych pieniędzy, a przecież za taką sumę pewnie można pozyskać 2-3 bardzo dobrych zawodników. Ciekawe jak to się z nim potoczy.
2
@Pilka_jest_okragla Pewnie się skończy tak że zostanie jeszcze rok w Borussi , a za rok gdy jego klauzula będzie wynosiła 75mln to odejdzie :)
0
@Pilka_jest_okragla no i Barca kiedyś kupiła 4 bardzo dobrych zawodników za taką kwotę. Dembele, Griezmann i Coutinho.
0
@PatrykBarcelona Raczej nie zostanie, bo piłkarz tej klasy nie będzie oglądał Ligi Mistrzów w TV. Przynajmniej rzadko się to zdarza.
Chyba że chce zarobić, bo po kontrakcie dostanie ładną sumę od nowego pracodawcy.
0
@RosjaninBut A co on ma do gadania? Borussia ma ważny kontrakt, klauzula uaktywnia się dopiero w przyszłym roku a do tego czasu może walić i będzie walić zaporowe ceny, nie ustępując nikomu bo ma problemy finansowe. A obecnie przez pandemię nikt nie jest w stanie wywalić takiej kasy.
0
@Tasde Kasa się znajdzie, kąsek jest łakomy.
To jest po pierwsze interes BVB, żeby sprzedać go za minimum 120mln, a nie 75 za rok. 50mln piechotą nie chodzi, prawda?
Zawodnik osiągnął maksimum ceny jaką można za niego zapłacić i wtedy najlepiej go sprzedać, póki jest zdrowy i w formie.
Piłka to też biznes, szczególnie jak wchodzą w grę dziesiątki milionów.
0
@RosjaninBut Ale nikt ci nie wyciągnie takiej kasy teraz, tu się nie ma co znajdować bo sama kwestia FFP przy obniżonych dochodach z pandemii która wprowadziła każdy jeden klub w straty to potężny ogranicznik i wzięcie go w tym roku za grubo ponad 100 milionów gdy za rok będzie warty 50 baniek mniej to byłaby głupota. Kluby musiałby sprzedać swoich zawodników a po kupnie Halanda za taką kasę nikogo by już nie mogli kupić bo weszły by limity.
0
@Tasde No wiadomo, wszystko zależy od ilości chętnych i ich możliwości wydania dużych pieniędzy. Co tak naprawdę jest w tej chili nie do oszacowania. Mogą też dojść do porozumienia z Barcą , żeby zapłaciła trochę więcej niż te 75mln, np. 100mln + zmienne.
To są takie zawody, że nie wiadomo kto kogo goni i komu najbardziej zależy.
Wszystko wyjdzie w praniu, ale moim zdaniem Haaland opuści jednak BVB, bo są chętni na niego i klub nie zagra raczej w LM.