1

Deco i Laporta wy jesteście winni tego, że odpadamy. Obrona pod koniec poprzedniego sezonu już nie dawała sobie rady to oddali Inigo i nie wzmocnili obrony żadnym transferem. Flick może ty ich w końcu ogarniesz, żeby nie wyłapywać głupich czerwonych kartek.

3

Nie mogę patrzeć na Araujo to jest wypisz wymaluj chodzący człowiek porażka. Czerwona za czerwoną, a jak przychodzi do piłki meczowej to ładuje ponad poprzeczkę ile jeszcze będzie mnie męczył widok tego zawodnika który nie jest ani trochę na poziomie by grać w Barcelonie.
Ja już mam dość widoku tego człowieka w tej koszulce

1

Araujo to jest ćwierćmózg jaki to jest daremny piłkarz

0

Gdzie jest Iniesta jak trzeba w 10 strzelić bramkę

8

To jest kurwa cyrk, że Atletico nie dostało ani jednej żółtej kartki xDDD

1

jak to nie był spalony?

1

BRAWO PEDRI BRAWO piękna piła na kontrę

2

TEN KLUB JEST CHORY tak szczzerze

3

Jak Koke zrobił to samo to nam karnego nie gwizdał do uja

4

PEDRI dzisiaj nam sabotuje mecz

10

Pedri jest dzisiaj okropny

21

chłop osyfione plecy jakby porządny towar brał ja bym sprawdził pod doping xD

0

z 6 minut poleży doliczy 3 minuty xd

0

Nie wiem, ale Fermin to gra totalna padakę nie wiem co mu dzisiaj wyszło

0

Yamal to pojeb na pewniaka wlatuje w 3 zawodników i jeszcze wystawia Olmo piłę.
Yamal i ekipa z drewna

0

Matko i córko OLMO CO TO BYŁO

1

Yamal czasami za bardzo komplikuje

0

Fermin jest tragiczny dawać Rashforda

1

dobra nic się nie dzieje gramy dalej

1

Fermin jest do zmiany w trybie natychmiastowym

3

ale Alvarez uj go zrzucił

1

Wiecie co jest najbardziej wkurzające, że sędzia wszystkie stykowe dla Atletico gwizda, a to bardzo przeszkadza jeśli my musimy atakować, a oni się bronić

2

Czemu taki zjazd formy Pedriego musiał przypaść na ten czas. Fermin niestety dzisiaj słabo

4

Pamiętaj kim jesteś Ferran xD

4

Ferran lepsze przyjęcie i wychodziłby sam na sam ehh

2

Kounde komu to wrzucasz prosto do bramkarza?

0

Fermin jest pijany

4

Fermin to te stałe fragmenty ma 2/10

1

Zajebiście Koke zainteresowany piłką xDDDDDD

0

Kiedy ostatnio ta wysoka linia obrony zadziałała? xD Przecież nikt się już na spalone nie łapie praktycznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?