Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Deco i Laporta wy jesteście winni tego, że odpadamy. Obrona pod koniec poprzedniego sezonu już nie dawała sobie rady to oddali Inigo i nie wzmocnili obrony żadnym transferem. Flick może ty ich w końcu ogarniesz, żeby nie wyłapywać głupich czerwonych kartek.
3
Nie mogę patrzeć na Araujo to jest wypisz wymaluj chodzący człowiek porażka. Czerwona za czerwoną, a jak przychodzi do piłki meczowej to ładuje ponad poprzeczkę ile jeszcze będzie mnie męczył widok tego zawodnika który nie jest ani trochę na poziomie by grać w Barcelonie.
Ja już mam dość widoku tego człowieka w tej koszulce
1
Araujo to jest ćwierćmózg jaki to jest daremny piłkarz
0
Gdzie jest Iniesta jak trzeba w 10 strzelić bramkę
8
To jest kurwa cyrk, że Atletico nie dostało ani jednej żółtej kartki xDDD
1
jak to nie był spalony?
1
BRAWO PEDRI BRAWO piękna piła na kontrę
2
TEN KLUB JEST CHORY tak szczzerze
3
Jak Koke zrobił to samo to nam karnego nie gwizdał do uja
4
PEDRI dzisiaj nam sabotuje mecz
10
Pedri jest dzisiaj okropny
21
chłop osyfione plecy jakby porządny towar brał ja bym sprawdził pod doping xD
0
z 6 minut poleży doliczy 3 minuty xd
0
Nie wiem, ale Fermin to gra totalna padakę nie wiem co mu dzisiaj wyszło
0
Yamal to pojeb na pewniaka wlatuje w 3 zawodników i jeszcze wystawia Olmo piłę.
Yamal i ekipa z drewna
0
Matko i córko OLMO CO TO BYŁO
1
Yamal czasami za bardzo komplikuje
0
Fermin jest tragiczny dawać Rashforda
1
dobra nic się nie dzieje gramy dalej
1
Fermin jest do zmiany w trybie natychmiastowym
3
ale Alvarez uj go zrzucił
1
Wiecie co jest najbardziej wkurzające, że sędzia wszystkie stykowe dla Atletico gwizda, a to bardzo przeszkadza jeśli my musimy atakować, a oni się bronić
2
Czemu taki zjazd formy Pedriego musiał przypaść na ten czas. Fermin niestety dzisiaj słabo
4
Pamiętaj kim jesteś Ferran xD
4
Ferran lepsze przyjęcie i wychodziłby sam na sam ehh
2
Kounde komu to wrzucasz prosto do bramkarza?
0
Fermin jest pijany
4
Fermin to te stałe fragmenty ma 2/10
1
Zajebiście Koke zainteresowany piłką xDDDDDD
0
Kiedy ostatnio ta wysoka linia obrony zadziałała? xD Przecież nikt się już na spalone nie łapie praktycznie