Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Messi dalej byłby najlepszym piłkarzem na świecie jak chce
0
De Paul wygląda jak narazie średnio
1
spalony raczej xD
2
kto tam się tak wylał? xD
1
SZKODA już myślałem xD
5
o jest ten drukarz Marciniak
0
Fajnie będzie zobaczyć GOATA w meczach o stawkę jak sobie będzie radził nie w MLS.
2
POTĘŻNY Norweg po raz 2
3
Potężny Norweg z bramką. Trzeba gonić Mekambe
2
Ehh szkoda, że Mekambe będzie królem strzelców wszystkich mundiali ;/
2
Ładne wykończenie Barcoli lubię takie na pełnym spokoju lobik
4
Najgorzej dostać ultra fanów Realu na majku jak gra Mbappi.
1
Borek się musi nauczyć angielskiego. Sędzia powiedział, że Mbappe zainicjował kontakt czyli zostawił nogę
1
Chyba jedyne wytłumaczenie, że Mbappe kładł się przed kontaktem
1
Ponoć z karnych na mundialu według fanów pewnego czeladnika się nie liczy
1
Chłop co go wyciął co za debil Mane
0
Jakie pustki w środku pola Francji. Jedno podanie i Senegal już pod polem karnym przeciwnika
0
Mbappe w dobrej formie xD
0
Jak można taką setkę nie trafić xD
2
@casabarca o boże pomyliło mi się z Nevesem xD myślę Neves pisze Pedro
0
Powiedzmy sobie szczerze PSG to głównie Vitinha i Joao Neves. Nie ma kto w Francji rozgrywać i regulować tempa. Środek pola Rabiot, Dembele, Tchouameni nie brzmi wybitnie
5
Tak mi się kiedyś przypomniało jak Argentyna miała potężny atak Aguero, Higuain, Messi, Tevez. Tylko w pomocy nie mieli kto rozgrywać i szybko odpadli
1
Ta pomoc Francji to żart. Jazda Senegal z żabojadami
0
nie wiem, ale jak słucham jaki to mocarny skład ma Francja, a w środku biega Rabiot i Dembele. Kto tam ma rozgrywać piłkę? Rzeźnik Tchouameni czy kto?
1
ale potężna ta Europa ewidentnie więcej miejsca powinni dostać
0
Nie wiem, ale taka impotencja w tej Hiszpanii. Jakby siły nie mieli biegać.
Większość składu po kontuzjach. Oj coś czuje, że trzeba będzie liczyć na dziadka Messiego bo Hiszpania patrząc jak wygląda to nie wróżę jej nic dobrego
1
To jeszcze Senegal rozjedzie Francje i oprócz Niemców to Europa kompromitacja
0
Argentyna z Arabia nie wyglądała tak słabo, a przegrali 2-1 xD
0
Żadnego Orshaballa w Barcelonie.
0
widać po Yamalu, że jakiś taki trochę zardzewiały