0

widać po Yamalu, że jakiś taki trochę zardzewiały

2

widać, że z Madrytu bo strzelić nawet nie potrafi

0

Ferran to bardziej przeszkadza niż pomaga

0

Jak Yamal nie będzie robił cudów to Hiszpania z takimi napastnikami jak Ferran i Oyarzabal to nie widzę ich jako zwycięzców

1

Deco widzisz Ferrana? Ty tam lepiej przyprowadź 9tke bo to nie widzę przyszłości

5

Atletico ponoć przed sekundą podniosło stawkę za Alvareza do 200 mln

3

Ferran wrócił do swojej formy xD

0

znowu Yamal będzie na plecach ciągnął reprezentację xD

2

Jak Ferran strzeli dzisiaj szybko bramkę to chyba ładuje stówę, że będzie królem strzelców xD

2

ale potężna ta Europa xD

1

Ładny szczur bo ponoć go chcieliśmy z plotek. To albo było kłamstwo, że go chcieliśmy albo ten szczur kłamał

3

Czy Cucurella nie dawno mówił, że nie przejdzie do Realu bo jest wychowankiem Barcelony? xD

1

paskudne podium 3 brytoli xD

3

Czarny pan powrócił. Nigdy bym nie powiedział, że będę Hamiltonowi kibicował xd

3

Raphinha, Gordon i Gavi fajnie będzie widzieć wściekłe psy do pressingu

2

Raphinha nie w środek

4

widzę Ancelotti testuje Raphinhe na 9tce

6

Masakra jaki ten Igor Thiago to kloc

1

@KrwawiaceoczyVEB Paqueta istnieje

1

ale to zrobił pięknie Vinicius xD

0

Ta pomoc Brazylii do wywalenia jest xD

1

ale wylew w obronie Brazylii xD

5

Ładna piłka od Raphinhy

1

Pomoc Brazylii to nie istnieje. Jeszcze te boki obrony bez szans tutaj na coś poważniejszego xD

1

Widać jakie słabe ogniwo Brazylii to boki obrony

5

Chicago Bulls Jordan aka Raphinha wchodzi

1

Raphinha z hattrickiem nie pogniewałbym się

2

Jak narazie zapłakana Europa jak mało miejsc dostaliśmy na mistrzostwach świata. 2 remisy 1 porażka i 0 wygranych xD

1

Kompromitacja Szwajcarii.

0

Spalony nie będzie karnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?