Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
widać po Yamalu, że jakiś taki trochę zardzewiały
2
widać, że z Madrytu bo strzelić nawet nie potrafi
0
Ferran to bardziej przeszkadza niż pomaga
0
Jak Yamal nie będzie robił cudów to Hiszpania z takimi napastnikami jak Ferran i Oyarzabal to nie widzę ich jako zwycięzców
1
Deco widzisz Ferrana? Ty tam lepiej przyprowadź 9tke bo to nie widzę przyszłości
5
Atletico ponoć przed sekundą podniosło stawkę za Alvareza do 200 mln
3
Ferran wrócił do swojej formy xD
0
znowu Yamal będzie na plecach ciągnął reprezentację xD
2
Jak Ferran strzeli dzisiaj szybko bramkę to chyba ładuje stówę, że będzie królem strzelców xD
2
ale potężna ta Europa xD
1
Ładny szczur bo ponoć go chcieliśmy z plotek. To albo było kłamstwo, że go chcieliśmy albo ten szczur kłamał
3
Czy Cucurella nie dawno mówił, że nie przejdzie do Realu bo jest wychowankiem Barcelony? xD
1
paskudne podium 3 brytoli xD
3
Czarny pan powrócił. Nigdy bym nie powiedział, że będę Hamiltonowi kibicował xd
3
Raphinha, Gordon i Gavi fajnie będzie widzieć wściekłe psy do pressingu
2
Raphinha nie w środek
4
widzę Ancelotti testuje Raphinhe na 9tce
6
Masakra jaki ten Igor Thiago to kloc
1
@KrwawiaceoczyVEB Paqueta istnieje
1
ale to zrobił pięknie Vinicius xD
0
Ta pomoc Brazylii do wywalenia jest xD
1
ale wylew w obronie Brazylii xD
5
Ładna piłka od Raphinhy
1
Pomoc Brazylii to nie istnieje. Jeszcze te boki obrony bez szans tutaj na coś poważniejszego xD
1
Widać jakie słabe ogniwo Brazylii to boki obrony
5
Chicago Bulls Jordan aka Raphinha wchodzi
1
Raphinha z hattrickiem nie pogniewałbym się
2
Jak narazie zapłakana Europa jak mało miejsc dostaliśmy na mistrzostwach świata. 2 remisy 1 porażka i 0 wygranych xD
1
Kompromitacja Szwajcarii.
0
Spalony nie będzie karnego