2

mam lekkie PTSD jak widzę te stroje Szwajcarii. Wyjątkowo paskudny był ten 3 komplet Barcelony

3

Hamilton złomujący Leclerca, a co miał książę Monaco wypalonego Hamiltona wyjaśniać

0

Zabawne, że z Eleven wykrakali, że Verstappen ostatnio jedzie pierwszy bo ostatnio mu Leclerc rozbijając się popsuł kwalifikacje xD

1

Klasyczny Leclerc w tym sezonie xD

0

W sumie nic się nie zmieniło Portugalczycy to moja dalej znienawidzona nacja xD Jedyny normalny to Cancelo się uchował

9

Ciekawa ta La Liga. Real kompromituje się oficjalnymi stanowiskami, że ich ofertę odrzuciło Atletico, a Ci drudzy kolejny raz wypisują jakieś głupoty.
Barcelona wychodzi na tych najmądrzejszych bo nic się nie wychylamy do tych debili

0

Plusem jest, że szopka z Alvarezem i te wszystkie newsy nic nie warte będą bo my nie wydamy 150 mln, a jeśli Alvarez nie wyda oficjalnego oświadczenia, że chce do nas(nie wyda) to ten transfer to bajka.
Można szukać innego napastnika

3

Perez oferta złożona by odwalili się, że coś obiecałem i cyk pora na csa.

5

@Filipem niech Raphinha dociągnie ich do półfinału i niech tam odpadną. Wygrana na mundialu przez Viniciusa to tego nie chcemy xD

0

Los pokarał Gabriela za bycie takim cwaniakiem. Szkoda, że PSG broni ligi mistrzów

0

Anglicy karnych nie potrafia strzelać xD

0

No chłop go wywrócił co to jest xD

0

To karny dla Arsenalu

4

Dembele wraca do ustawień fabrycznych

3

Dobra Gyokeres xD wchodzisz i robisz PSG to co nam Polakom

1

@MessiForeverTheBest to z Saka lepszy od Messiego to już mem się stał xD
Bo byli tacy odklejeni fani Arsenalu. Widziałem wersję z Calafiorim, że jak wygra Arsenal to będzie większym Włochem niż DaVinci

3

Oby Arsenal wygrał bo nie chce słuchać odklejonych teorii, że to PSG jest lepsze niż Barcelona Pepa

0

Wizytówka piłki nożnej ten finał. Młodzi ludzie zachęceni do oglądania xD

2

Chciałbym obejrzeć mecz prime Chelsea Mourinho vs aktualny Arsenal Arterty xD

4

Ktoś kto wymyślił finał ligi mistrzów o 18. To powinien siedzieć kompletnie nie czuć klimatu finału

4

Nie cierpię PSG. Oby Arsenal dowiózł

0

Jak mówi po hiszpańsku to już kupił kibiców w Barcelonie. Przykład Lewego świetnie to pokazał jak kibice doceniają takie rzeczy

0

@matirix20 przecież jakby chcieli go sprzedać to by nie odwalali takiego cyrku xD Dali jasne stanowisko, że go nie sprzedadzą za żadne zmienne itp. jedynie klauzula która z automatu odpada

@alone49 takie samo głupie gadanie, ja mogę powiedzieć, że co gadałeś z Alvarezem, że chce do nas przyjść osobiście?

3

@Eklerek no a widziałeś stanowisko Aletico? Nie sprzedadzą go, jedyna możliwość to klauzula 500 mln, a Alvarez nie ma zamiaru dawać żadnego wywiadu, że chce odejść z Atletico. To niby jak mamy przeprowadzić transfer?

0

Ciekawe po kogo pójdziemy na napadzie. Skoro Alvarez i Joao Pedro odpadają.

7

Malutki klubik poczuł się urażony bo został wyśmiany xD Chyba bardziej zacznę tych z Realu szanować


2

Czemu te małe kluby La Liga takie zawzięte są? Człowiek przychodzi z normalną ofertą jak to przez większość historii piłki ma miejsce po piłkarza. Nie jesteśmy jakimiś arcywrogami, a muszą jakieś powalone komunikaty wrzucać próbujące zaatakować Barcelone jak to zrobiły te małe kluby Atletico z Alvarezem i Athletic z Nico Williamsem

0

Ile my mamy pitosu? Z 300/400 mln do wydania? Gordon 80 mln. Alvarez pewnie +/- 110 mln. Za Gvardiola ile City sobie zażyczy z 50/60? To co rezygnujemy z Cancelo? Bo Gvardiola ogarnie prawą obronę i środek.

7

Deco jak boss. Wchodzi i wychodzi z tym co chce

0

Szczerze wygląda solidnie z tej zbiórki highlightów. Dużo wykreował okazji których koledzy z drużyny nie potrafili wykończyć i sporo karnych wywalczył samemu które sfinalizował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?