Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czemu tam nie było faulu na Rashfordzie? xD
4
Raphinha masz krew na rękach jak to widzisz xD
0
ale jakie znaczenie ma czy wyciągnął nogę czy nie jak Cubarsi dosłownie w niego wbiega jako ostatni obrońca xD Obejrzyjcie sobie gdzie patrzy Cubarsi on dosłownie patrzy na piłkę nie zwraca uwagi na Simeone będąc OSTATNIM obrońcą
20
Tak powinien bo dał się zrobić jak debil. Simeone wyczekał i dał się sfaulować, ale Cubarsi jakby był ociupinkę mądrzejszy niż nasz apostoł Araujo widocznie nie jest po pozwoliłby mu pomylić się, ale lepiej wpieprzyć się w zawodnika będą ostatnim obrońcą
3
Upamecano jak wypuścił Viniego to nie leciał go skosić jak debil na czerwoną, ale Cubarsi musiał. Po jednych pieniądzach z Araujo ten sam poziom inteligencji widocznie 2-2 jeśli chodzi o czerwone naszych kochanych stoperów
1
Nie wiem chyba trzema zdjąć Lewego. Wstawić Araujo i grać kontry na Rashforda i Yamala co my tutaj wyciągniemy jak nic
0
ale czemu wy się denerwujecie jak to my frajerzymy nikt tutaj nie jest winny
1
Przeklęta liga mistrzów w tym klubie xD Od Xaviego po Flicka
1
Bastoni na spokojnie może do nas przyjść w tym klubie czerwona w lidze mistrzów to już tradycja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barceloniarz987 HAHA ma tylko 1000+ minut rozegranych więcej w słabszej lidze xD Gdzie Rahsford ma 11 goli i 13 asyst
4
Diaz to jest 1:1 Rashford. Tylko 50 mln droższy xD
0
Oni są pijani xD
0
Czemu ten Olise zwolnił nagle
3
Czemu Davies nie strzelał?
1
Stary, ale jary Neuer
1
Borek tak gada jakby reprezentacji Polski kibicował xD
0
Kane to jest najlepszy zawodnik na świecie aktualnie
1
Ten klub jest paskudny, szkoła nurków. Tylko szukają by pięknego nura dać w polu karnym
2
Podtrzymuje Diaz niczym nie różni się od Rashforda. Jak mu dobrze wystawisz sam na sam to też trafi bramkę tak to ciało obce w ataku.
0
co poklepali xD Kane genialny napadzior
0
Patrzę na tego Diaza i czym on się różni od Rashforda tylko 50 mln droższy xD
1
Wylewy drużyny przeciwnej pod bramką Realu, bramkarz dostaje wylewu to jeszcze brakuje tylko bramka z dupy i mamy bingo Realu Madryt
6
Jestem pewien, że ten szatan wcielony Zidane siedzi na trybunach i klaska
3
Real takie prezenty im daje, a tutaj dalej 0-0
0
jak to było, że nagły wylew bramkarza bingo tylko gol nie padł to dziwne xD
1
ale, że najlepszy pomocnik świata Bellingham ławka szok. Szanse Realu rosną
0
Dobra obstawione na Real jak wygrają to zawsze coś kaski wpadnie, a jak przegrają to się człowiek miło zaskoczy
7
Szczęsny sobie snusika zapodał podczas meczu xD
0
@Yoshi94 no najlepiej zabrońmy grania w piłkę xD Nie wiem jak ty oglądasz to i widzisz kalkulacje Martina by złamać typowi kostkę. Chłopak był pierwszy przy piłce dosłownie ją wykopał, a przeciwnik który nie kalkulował był spóźniony i się nadział na Martina.