Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
ale w sumie jak Włochy odpadną to Bastoni będzie wrogiem numer jeden w Italii co już go dużo nie lubi za symulkę to może obniży cenę za niego bo będzie musiał uciekać z Włoch xD
3
Bastoni widzę już klimatem próbuje się wpasować do Barcelony z wyłapaniem czerwonej xD
7
Czemu tam krycia nie ma?
0
Szymański nie tej bramki bronić masz
2
Lewy widać, że z Yamalem dużo przebywa xd
1
Jak on to obronił xD
0
Bez zawodników na skrzydle którzy potrafią wygrać pojedynki 1v1 to my to nie wygramy. Pietuszewski potrzebny na zaraz
1
Jakie dziury w obronie gorzej niż u nas w Barcelonie xd
3
Gotówka to zgrupowanie słabo
3
Araujo skasował Fodena xd
0
Robert ciągnie repkę
0
ale ta kamera jest kijowa
8
co za kompromitacja xDDDDDDDDDDDDDDDDDd
3
wieśniaki z Polski na hymn gwizdają
3
Z tej perspektywy chyba nie da się bardziej pokazać, że Llorente traci dopiero równowagę w momencie trafienia Carvajala jego nóg. Co za absurd, że tutaj nie było karnego
9
dobra kij z tym Atletico będziemy musieli sami zatopić Real
1
Czy Valverde dalej jest najlepszym piłkarzem na świecie czy po tej czerwonej to już nie?
3
NAJLEPSZY PIŁKARZ NA ŚWIECIE Z CZERWEM xD
1
no tu mnie sędzia zaskoczył xd
0
ale brama xDDDDD
3
Czemu jak Atletico zalicza wylew w obronie to strzelają bramkę, a jak Real zalicza wylew w obronie to Atletico kopie się po głowie? xD
5
My tutaj karnego nie dostaliśmy, Real za podobny faul dostał karnego xD
2
Za taki sam faul dzisiaj na Yamalu nam karnego nie odgwizdali xD
0
Zajebiste te powtórki które są na korzyść Realu xD
7
Wiadomo Carvajal bez żółtej, a przeciwko Atletico wyciąga od razu
0
ale ich rozpykali xD
16
Uwielbiam to jak Orłowski pyta, a co to się stało Juliano Simeone, po czym dostaje powtórkę i milczy co za śmieć
0
Jak za takie coś Carajval nie dostaje żółtą
3
Chłop go wyciął, ale co tam czysto xD
1
To jest ten straszny Arsenal którego miała się obawiać Barcelona, że nas zjedzą i przeżują