1

Już myślałem, że wymyślą karnego z tyłka xD

11

On ma jakiś immunitet na dyskutowanie z sędzią?

4

Niesamowite jak ktoś tak przeciętny jak Ferran tyle czasu uchował się w Barcelonie. Przeklęty kryzys finansowy i Bartomeu

1

Ferrana by tam nie było

0

To prawidłowy gol

0

Yamal pierwszy hattrick

2

Obyśmy nie dostali PSG, ale jak już mamy ich dostać to lepszego momentu nie będzie bo nie grają narazie tak genialnie jak w poprzednim sezonie

0

Dobra czas przełączyć na Juve

1

Tutaj to z 8 minut powinno być doliczone, 2 razy długie przerwy w grze

0

Oprócz początku to Benfica nic nie gra

2

Bawi mnie trochę, że Barcelona i Real dwa największe kluby, a na trybunach pikniki, że słychać jak kibice zawodników ich wygwizdują

2

Co chłop odwalił xD

3

Gwizdają takie rzeczy jak na Gabrielu, a potem słucham jak to fizyczna jest Premier League i ostro tam grają. Po czym gwizdają takie coś jakby go prętem po plecach ładował

0

@Geble no wszytko się zgadza symulował faul którego nie powinno być

1

Ale symulka Gabriela. Powinien być gol dla Totków

0

Porównajcie sobie piosenkę Bayernu jak strzelą bramkę to wchodzi w banie, a nasza jakbyśmy jakiś festyn mieli

1

Lewy to w tym sezonie jakby 10 lat się zestarzał. Nie ma siły by dokopać piłki, tragedia z szybkością i to samo z przyjęciem i to w niecały rok.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Cancelo co piłe dał xD dzisiaj forma kot

0

Cancelo dzisiaj najgroźniejszy

1

Cancelo już z 3 dobre piłki dał

1

Raphinha co Lewemu zdjął

4

Ferran vs Lewandowski starcie gigantów

15

Cancelo już więcej zrobił niż Balde przez cały sezon

2

Rashford+20 mln i jesteśmy kwita.
Chłopak od 3 lat żadnego progresu nie poczynił wręcz bym powiedział regres bo ta jego mityczna szybkość nie istnieje

0

Przypomnijcie sobie spotkanie z Realem w poprzednim sezonie, gdzie wygraliśmy 4-3 ile w tamtym meczu już było wałków.
1. Bramka po stemplu na Yamalu
2. Brak czerwonej po faulu Tchouameniego na Ferranie
3. Brak karnego po ręce Tchouameniego
4. Nie uznanie bramki sytuacja 1:1 jak z ręką Tchou gdy Fermin strzelił bramkę.

Następny klasyk kolejny festiwal gdzie Bellingham strzela bramkę jak Cubarsi był faulowany.

Nieważne czy gramy dobrze czy źle to i tak robią wszystko by rządowi triumfowali.
Jeśli sprawiedliwość istnieje na tym świecie to kiedyś wyjdą brudy na te wałki rządowych.

17

Wywalone mam na bana. Plują wam w twarz, a wy mówicie, że słońce świeci. To do tych idiotów którzy mówią, że mogą nas okradać bo słabo gramy.

1

Pierdole nie oglądam więcej tej zasranej ligi. Skorumpowani sędziowie na usługach real madrid tv

0

Laporta parodysto piękną obronę skleiłeś

0

Jestem ciekaw czy Flick sobie tak siedzi patrzy, że co mecz po 8 groźnych sytuacji przeciwnika i myślisz, że ta wysoka linia obrony z takimi plackami w obronie to dobry pomysł i sobie chłopaki fajnie grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?