Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już myślałem, że wymyślą karnego z tyłka xD
11
On ma jakiś immunitet na dyskutowanie z sędzią?
4
Niesamowite jak ktoś tak przeciętny jak Ferran tyle czasu uchował się w Barcelonie. Przeklęty kryzys finansowy i Bartomeu
1
Ferrana by tam nie było
0
To prawidłowy gol
0
Yamal pierwszy hattrick
2
Obyśmy nie dostali PSG, ale jak już mamy ich dostać to lepszego momentu nie będzie bo nie grają narazie tak genialnie jak w poprzednim sezonie
0
Dobra czas przełączyć na Juve
1
Tutaj to z 8 minut powinno być doliczone, 2 razy długie przerwy w grze
0
Oprócz początku to Benfica nic nie gra
2
Bawi mnie trochę, że Barcelona i Real dwa największe kluby, a na trybunach pikniki, że słychać jak kibice zawodników ich wygwizdują
2
Co chłop odwalił xD
3
Gwizdają takie rzeczy jak na Gabrielu, a potem słucham jak to fizyczna jest Premier League i ostro tam grają. Po czym gwizdają takie coś jakby go prętem po plecach ładował
0
@Geble no wszytko się zgadza symulował faul którego nie powinno być
1
Ale symulka Gabriela. Powinien być gol dla Totków
0
Porównajcie sobie piosenkę Bayernu jak strzelą bramkę to wchodzi w banie, a nasza jakbyśmy jakiś festyn mieli
1
Lewy to w tym sezonie jakby 10 lat się zestarzał. Nie ma siły by dokopać piłki, tragedia z szybkością i to samo z przyjęciem i to w niecały rok.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Cancelo co piłe dał xD dzisiaj forma kot
0
Cancelo dzisiaj najgroźniejszy
1
Cancelo już z 3 dobre piłki dał
1
Raphinha co Lewemu zdjął
4
Ferran vs Lewandowski starcie gigantów
15
Cancelo już więcej zrobił niż Balde przez cały sezon
2
Rashford+20 mln i jesteśmy kwita.
Chłopak od 3 lat żadnego progresu nie poczynił wręcz bym powiedział regres bo ta jego mityczna szybkość nie istnieje
0
Przypomnijcie sobie spotkanie z Realem w poprzednim sezonie, gdzie wygraliśmy 4-3 ile w tamtym meczu już było wałków.
1. Bramka po stemplu na Yamalu
2. Brak czerwonej po faulu Tchouameniego na Ferranie
3. Brak karnego po ręce Tchouameniego
4. Nie uznanie bramki sytuacja 1:1 jak z ręką Tchou gdy Fermin strzelił bramkę.
Następny klasyk kolejny festiwal gdzie Bellingham strzela bramkę jak Cubarsi był faulowany.
Nieważne czy gramy dobrze czy źle to i tak robią wszystko by rządowi triumfowali.
Jeśli sprawiedliwość istnieje na tym świecie to kiedyś wyjdą brudy na te wałki rządowych.
17
Wywalone mam na bana. Plują wam w twarz, a wy mówicie, że słońce świeci. To do tych idiotów którzy mówią, że mogą nas okradać bo słabo gramy.
1
Pierdole nie oglądam więcej tej zasranej ligi. Skorumpowani sędziowie na usługach real madrid tv
0
Laporta parodysto piękną obronę skleiłeś
0
Jestem ciekaw czy Flick sobie tak siedzi patrzy, że co mecz po 8 groźnych sytuacji przeciwnika i myślisz, że ta wysoka linia obrony z takimi plackami w obronie to dobry pomysł i sobie chłopaki fajnie grają