4

POTĘŻNA powtarzam POTĘŻNA premier league nie wygrała jeszcze żadnego meczu w 1/8

1

City oprócz jednego dwumeczu to się tak frajerzy z tym Realem xd

0

Pomijając wynik ten mecz to skandal co nasi zagrali

0

Raphinha w takiej formie dzisiaj, że nie trafi pewnie jeszcze xD

0

Przecież to jest kabaret co Ci zawodnicy wyprawiają xDDDDD
Pieprzona komedia dosłownie

0

Chce posłuchać czemu nasi zagrali taką padakę. Przecież to kompromitacja w jakim stanie są nasi zawodnicy

0

No na remis to nie zasługujemy szczerze xD

0

Dzisiaj to styl gry Atletico xD

2

Jakim cudem koleś kładzie się na Rashfordzie i nie ma faulu

0

Wychodzi nam bokiem mecz z Atletico

0

Moje oczy cierpią, brzydki mecz pełno niecelnych podać, strzałów xD

2

Jak Rashford nie wejdzie z trybem pogrom drużyny z Premier League to my tutaj nie strzelimy

0

Yamal dostosował się poziomem do Raphinhy xD

5

4 na 3 co oni robią xDDDDDDDDDDD

5

Czyżby rewanż z Atletico na 110 % wychodził nam teraz, że my siły grać nie mamy? xD

3

Raphinha chyba pijany jest xD

2

Raphinha niestety, ale po połowie zmiana xD

0

Po co oni kombinują na siłę te rzuty rożne

0

Raphinha wszystko robi źle xD

2

Raphinha gra tak słabo od jakiegoś czasu

5

Pietuszewski położył Otamendiego jak Messi Boatenga xD

4

ale Oscar potańczył xDDD

2

genialna strategia ferrari, dwie żółte flagi to przytrzymajmy ich i zmieńmy im na zielonej fladze xD

1

Grande strategia czyli po ferrari xD

2

dawaj Maxiu z takim gridem to top 4 realne xD
Kurde, ale oddaje aktualnie f1 świetne widowisko w końcu prawdziwe wyprzedanie

1

to jest ten rok xD

1

to trzeba mieć szczęście w swoim kraju już przed wyścigiem się rozwalić xd

0

Jak Hadjar taki czas to jakby Max nie wyleciał to mógł coś powalczyć z mercedesami

1

@mekston fakt na swoje wytłumaczenie mam, że nie spałem i PTSD z poprzedniego sezonu xD

0

Ledwo co się sezon zaczął, a ja już mam dość. Maklarenuchy na czele, Max kraksa ehh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?