Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
POTĘŻNA powtarzam POTĘŻNA premier league nie wygrała jeszcze żadnego meczu w 1/8
1
City oprócz jednego dwumeczu to się tak frajerzy z tym Realem xd
0
Pomijając wynik ten mecz to skandal co nasi zagrali
0
Raphinha w takiej formie dzisiaj, że nie trafi pewnie jeszcze xD
0
Przecież to jest kabaret co Ci zawodnicy wyprawiają xDDDDD
Pieprzona komedia dosłownie
0
Chce posłuchać czemu nasi zagrali taką padakę. Przecież to kompromitacja w jakim stanie są nasi zawodnicy
0
No na remis to nie zasługujemy szczerze xD
0
Dzisiaj to styl gry Atletico xD
2
Jakim cudem koleś kładzie się na Rashfordzie i nie ma faulu
0
Wychodzi nam bokiem mecz z Atletico
0
Moje oczy cierpią, brzydki mecz pełno niecelnych podać, strzałów xD
2
Jak Rashford nie wejdzie z trybem pogrom drużyny z Premier League to my tutaj nie strzelimy
0
Yamal dostosował się poziomem do Raphinhy xD
5
4 na 3 co oni robią xDDDDDDDDDDD
5
Czyżby rewanż z Atletico na 110 % wychodził nam teraz, że my siły grać nie mamy? xD
3
Raphinha chyba pijany jest xD
2
Raphinha niestety, ale po połowie zmiana xD
0
Po co oni kombinują na siłę te rzuty rożne
0
Raphinha wszystko robi źle xD
2
Raphinha gra tak słabo od jakiegoś czasu
5
Pietuszewski położył Otamendiego jak Messi Boatenga xD
4
ale Oscar potańczył xDDD
2
genialna strategia ferrari, dwie żółte flagi to przytrzymajmy ich i zmieńmy im na zielonej fladze xD
1
Grande strategia czyli po ferrari xD
2
dawaj Maxiu z takim gridem to top 4 realne xD
Kurde, ale oddaje aktualnie f1 świetne widowisko w końcu prawdziwe wyprzedanie
1
to jest ten rok xD
1
to trzeba mieć szczęście w swoim kraju już przed wyścigiem się rozwalić xd
0
Jak Hadjar taki czas to jakby Max nie wyleciał to mógł coś powalczyć z mercedesami
1
@mekston fakt na swoje wytłumaczenie mam, że nie spałem i PTSD z poprzedniego sezonu xD
0
Ledwo co się sezon zaczął, a ja już mam dość. Maklarenuchy na czele, Max kraksa ehh