0

zabił Fermina chłop

3

ale ta napinka siądzie inaczej jak w 6 minucie Alvarez będzie szedł sam na sam z Joanem xD

3

Prawda jest, że Evra jesteś historycznie największym przegrywem ligi mistrzów. Na 5 finałów przegrał 4 z Porto, United, United i Juventus dodatkowo 3 razy przeciwko Barcelonie

8

Co Lewandowski oczekuje od Barcelony? Nie dostarcza już poziomu sportowego. Taki mierny grajek jak Ferran ma więcej strzelonych bramek w lidze, słabo presuje bo nie ma już siły. Coraz częściej przeszkadza niż pomaga w naszej grze, piłka mu odskakuje na kilometr i on oczekuje, że będzie traktowany jako jedna z największych gwiazd z zarobkami kosmicznymi? Wolne żarty jak ma takie podejście to przy całej wdzięczności i super przygody jaką miał w Barcelonie, ale nie powinno być świętych krów i życzę mu powodzenia w innym klubie jeśli nie pasuje mu obniżenie o połowę zarobków i rola jokera.

4

nowy trailer Szybcy i Wściekli Ziobro drift

5

@Chimera uwielbiam argument, może być źle, ale żeby kogoś dupa bolała xDD nawet mi was nie będzie żal

22

Widzę, że wszystkie kraje w Europie poszły w stronę wzmocnienie Unii Europejskiej, ale tylko w Polsce wybrali prezydenta który woli lizać buta USA i grać na osłabienie Unii xd

2

Arsenal przegrywający mistrzostwo City o nie wiele proszę xD Utrze to nosa sympatyka Arsenalu którzy wyżej coś robili niż tyłek mieli

0

Lewy przesiedział cały mecz na ławce czyli co Flick go skreślił czy wpuszczą go na ostatnie 15 minut z Atletico

0

Oby ta bramka dała pewności Rashfordowi na Atletico

0

Jestem 100 % pewien, że strzelał na siłę by na tik toku edity mieć

1

Yamal niech dłużej czeka aż mu piłka spadnie

0

Rashford pakuj manatki do Manchesteru

3

Przecież według tej powtórki nie ma spalonego xD

0

Szkoda, że Pedri jest kompletnie bez formy

0

Gdzie byli wszyscy czemu miał kilometr wolnego miejsca?

1

Pedri w formie z pierwszej by uderzał

0

Jeszcze Martin kontuzja i będziemy z Araujo wychodzić na Atletico

3

Mógłby Messi zrobić Barcelonie ostatnią przysługę i zabrać Yamala na trening rzutów wolnych tak jak Alvarez uczył się od Messiego

0

no fajnie fajnie Ferran, mnie to interesuje czy ty z Atletico też tak umiesz

21

Ale smutne jeszcze 10 dni temu oglądałem łączy nas piłka gdzie trener Jacek Magiera polecał jego ulubiona książkę którą każdemu polecał i osobiście wręczał do przeczytania.

3

Jakby Sara od social mediów Barcelony nie była by takim NPC to powinna wrzucić kontrowersje z tego meczu iak to robiło Atletico. Z 3 faulami na żółtą kartkę Koke, jak złapanie przez zawodnika Atletico piłki rękami w polu karnym.

4

Nie powiem wejście Gaviego i Fermina obiecujące, ale każda kolejna zmiana to takie uczucie bezsilności jaka ta kadra jest uboga. Rashford ma ostatnią szansę w rewanżu wykupić się z United inaczej nie wyobrażam sobie by Barcelona wydała na niego te 30 mln

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Olmo na fałszywej 9tce i Fermin muszą grać od początku w rewanżu. Chyba najlepsi dzisiaj nasi zawodnicy oprócz Yamala

0

Czy nie uważacie, że Yamal przesadzał na siłę z próbą dryblingów? Rozumiem przejście jednego, dwóch, ale on próbował się wbić w 5 obrońców mam wrażenie, że mu psychika tutaj szwankowała bo czuł się odpowiedzialny za wyniki Barcelony, że jak nie on to nikt inny.

3

Czy Raphinha wraca na rewanż? Jeśli tak to musisz odkupić winny brazolu

4

Yamala kryją w trzech bo wiedzą, że młody za bardzo napalony, że wejdzie do bramki

0

CZEMU ON NIE STRZELA

1

Dobra dawać 1 bramkę odrobić i jedziemy na Metropolitano się napierdzielać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?