Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zabił Fermina chłop
3
ale ta napinka siądzie inaczej jak w 6 minucie Alvarez będzie szedł sam na sam z Joanem xD
3
Prawda jest, że Evra jesteś historycznie największym przegrywem ligi mistrzów. Na 5 finałów przegrał 4 z Porto, United, United i Juventus dodatkowo 3 razy przeciwko Barcelonie
8
Co Lewandowski oczekuje od Barcelony? Nie dostarcza już poziomu sportowego. Taki mierny grajek jak Ferran ma więcej strzelonych bramek w lidze, słabo presuje bo nie ma już siły. Coraz częściej przeszkadza niż pomaga w naszej grze, piłka mu odskakuje na kilometr i on oczekuje, że będzie traktowany jako jedna z największych gwiazd z zarobkami kosmicznymi? Wolne żarty jak ma takie podejście to przy całej wdzięczności i super przygody jaką miał w Barcelonie, ale nie powinno być świętych krów i życzę mu powodzenia w innym klubie jeśli nie pasuje mu obniżenie o połowę zarobków i rola jokera.
4
nowy trailer Szybcy i Wściekli Ziobro drift
5
@Chimera uwielbiam argument, może być źle, ale żeby kogoś dupa bolała xDD nawet mi was nie będzie żal
22
Widzę, że wszystkie kraje w Europie poszły w stronę wzmocnienie Unii Europejskiej, ale tylko w Polsce wybrali prezydenta który woli lizać buta USA i grać na osłabienie Unii xd
2
Arsenal przegrywający mistrzostwo City o nie wiele proszę xD Utrze to nosa sympatyka Arsenalu którzy wyżej coś robili niż tyłek mieli
0
Lewy przesiedział cały mecz na ławce czyli co Flick go skreślił czy wpuszczą go na ostatnie 15 minut z Atletico
0
Oby ta bramka dała pewności Rashfordowi na Atletico
0
Jestem 100 % pewien, że strzelał na siłę by na tik toku edity mieć
1
Yamal niech dłużej czeka aż mu piłka spadnie
0
Rashford pakuj manatki do Manchesteru
3
Przecież według tej powtórki nie ma spalonego xD
0
Szkoda, że Pedri jest kompletnie bez formy
0
Gdzie byli wszyscy czemu miał kilometr wolnego miejsca?
1
Pedri w formie z pierwszej by uderzał
0
Jeszcze Martin kontuzja i będziemy z Araujo wychodzić na Atletico
3
Mógłby Messi zrobić Barcelonie ostatnią przysługę i zabrać Yamala na trening rzutów wolnych tak jak Alvarez uczył się od Messiego
0
no fajnie fajnie Ferran, mnie to interesuje czy ty z Atletico też tak umiesz
21
Ale smutne jeszcze 10 dni temu oglądałem łączy nas piłka gdzie trener Jacek Magiera polecał jego ulubiona książkę którą każdemu polecał i osobiście wręczał do przeczytania.
3
Jakby Sara od social mediów Barcelony nie była by takim NPC to powinna wrzucić kontrowersje z tego meczu iak to robiło Atletico. Z 3 faulami na żółtą kartkę Koke, jak złapanie przez zawodnika Atletico piłki rękami w polu karnym.
4
Nie powiem wejście Gaviego i Fermina obiecujące, ale każda kolejna zmiana to takie uczucie bezsilności jaka ta kadra jest uboga. Rashford ma ostatnią szansę w rewanżu wykupić się z United inaczej nie wyobrażam sobie by Barcelona wydała na niego te 30 mln
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Olmo na fałszywej 9tce i Fermin muszą grać od początku w rewanżu. Chyba najlepsi dzisiaj nasi zawodnicy oprócz Yamala
0
Czy nie uważacie, że Yamal przesadzał na siłę z próbą dryblingów? Rozumiem przejście jednego, dwóch, ale on próbował się wbić w 5 obrońców mam wrażenie, że mu psychika tutaj szwankowała bo czuł się odpowiedzialny za wyniki Barcelony, że jak nie on to nikt inny.
3
Czy Raphinha wraca na rewanż? Jeśli tak to musisz odkupić winny brazolu
4
Yamala kryją w trzech bo wiedzą, że młody za bardzo napalony, że wejdzie do bramki
0
CZEMU ON NIE STRZELA
1
Dobra dawać 1 bramkę odrobić i jedziemy na Metropolitano się napierdzielać