Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Żenujące to jest
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty
0
Jaki jest wasz pierwszy mecz Barcelony który ogladaliscie? Mój to taki co Maxi Lopez strzelił gola z Chelsea.
2
Nie ma żadnego Mbappe. Mbappe wymyśliliscie Wy - kibice.
5
@Cotutajsiedzieje David Villa, mówi to coś panu?
0
No i w pizdu i wylądował. I cały misterny plan Laporty też w pizdu.
1
@barcelonaLM haha, nawet trochę się zaśmiałem. Ludzie naprawdę nie mają większych problemów?
2
Pamiętam ten dzień idealnie. Łatwiejsze czasy.
1
@FcPortoFan1999 czy ktoś kiedyś wygrał serie przegrywając pierwsze 3 mecze?
3
@FcPortoFan1999 wątpię, Miami jest psychicznie rozwalone
0
Ten Endrick ma potencjał żeby wkurzać podobnie lub mocniej jak wiadomo kto.
0
W sumie Ramos nie był taki zły.
0
@MesQueUnClub96 w sensie, że ten typ Mes?
0
Czy wynik oddaje bezradność Realu? Niestety nie mogłem oglądać meczu.
1
Cyrk... To jest cyrk.
1
@kulek22 czas :)
0
Real hurtowo wygrywa Ligę mistrzów, a co roku pół świata się nabiera na to, że nie są faworytami. Jak to się dzieje?
0
@cris2706 No jest dobry.
0
@misteriosoVEB ale ty byś utkał już jape
5
@Kondziubarca byłem na tym meczu w kinie i wtedy coś we mnie umarło
1
@kamiVeB Pedro Pedrito
1
@wasacz widzę piwko weszło już
0
@Cotutajsiedzieje w sumie to smutne jest jak ten czas zasuwa ;(
0
@ChampionLW Znowu weekend, znowu pite, mordy obite.
0
@AmigoBlancos właściwie dlaczego on siedzi tam w Barcelonie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@Adamski69 ale tam mają śmietnik XD
6
@misteriosoVEB ale bullshit
2
@sintesox po czwartej bramce dla Live od razu poleciałem do żaby po 0,7