1

Żenujące to jest

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty

0

Jaki jest wasz pierwszy mecz Barcelony który ogladaliscie? Mój to taki co Maxi Lopez strzelił gola z Chelsea.

2

Nie ma żadnego Mbappe. Mbappe wymyśliliscie Wy - kibice.

5

@Cotutajsiedzieje David Villa, mówi to coś panu?

0

No i w pizdu i wylądował. I cały misterny plan Laporty też w pizdu.

1

@barcelonaLM haha, nawet trochę się zaśmiałem. Ludzie naprawdę nie mają większych problemów?

2

Pamiętam ten dzień idealnie. Łatwiejsze czasy.

1

@FcPortoFan1999 czy ktoś kiedyś wygrał serie przegrywając pierwsze 3 mecze?

3

@FcPortoFan1999 wątpię, Miami jest psychicznie rozwalone

0

Ten Endrick ma potencjał żeby wkurzać podobnie lub mocniej jak wiadomo kto.

0

W sumie Ramos nie był taki zły.

0

@MesQueUnClub96 w sensie, że ten typ Mes?

0

Czy wynik oddaje bezradność Realu? Niestety nie mogłem oglądać meczu.

1

Cyrk... To jest cyrk.

1

@kulek22 czas :)

0

Real hurtowo wygrywa Ligę mistrzów, a co roku pół świata się nabiera na to, że nie są faworytami. Jak to się dzieje?

0

@cris2706 No jest dobry.

0

@misteriosoVEB ale ty byś utkał już jape

5

@Kondziubarca byłem na tym meczu w kinie i wtedy coś we mnie umarło

1

@kamiVeB Pedro Pedrito

1

@wasacz widzę piwko weszło już

0

@Cotutajsiedzieje w sumie to smutne jest jak ten czas zasuwa ;(

0

@ChampionLW Znowu weekend, znowu pite, mordy obite.

0

@AmigoBlancos właściwie dlaczego on siedzi tam w Barcelonie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@Adamski69 ale tam mają śmietnik XD

6

@misteriosoVEB ale bullshit

2

@sintesox po czwartej bramce dla Live od razu poleciałem do żaby po 0,7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?