1

@fcbarcafan19 Oglądałem ten sezon od deski do deski. To było coś niesamowitego. Chociaż bardziej lubiłem Rubensa :)

4

@PIWOSZ89 O tak piękna była :)

3

Parę niedociągnięć jest.

0

Dobra Xavi niech się pakuje i parodyści na boisku też

1

L jak Robercik!

0

0

@ranger3120 ja to samo xD

1

Przyszły mistrz Hiszpanii obejmuje prowadzenie.

1

2

Borek zgrillowany już w piętnastej minucie xD

0

Komentarz usunięty

6

@Michu94 poprosi xD

1

@Popitek12 Life(1999)

0

@Barcaa12 dobrze zagrał, próbował, nie to co reszta tych dziadów

0

@Zoker ślepy czy co?

0

@PaPo ja melisę piję :P

0

Ale jest kaszanka...

0

Bułka do Barcy, co wy na to?

8

@mindbender84 Oni po prostu nie mają mózgu.

0

Ale jest kaszana xD

0

Dobry ten mecz Newcastle - Arsensal ;d Taki vibe premier leage z lat 2000

0

Czerwona powinna być dla Havertza

0

Leno jak Ter Stegen

0

Przecież to Fernandes faulował XD

11

Pracuję w lokalu i widziałem ostatnio strasznego creepa. Przyglądał się i robił zdjęcia parze, która kłóciła się w temacie sportu. Normalnie oszołom.

0

@Pawci023x ajax gra

0

@gumaz alot alot

0

@Aragorn33 a co się stało/

2

@Rewolucja123 To by były dopiero jajca.

4

Guardiola by ich tam nieźle poustawiał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?