3

@Culer9002 lubię gościa :P

5

Good ebening dla wszystkich :)

1

@BulaKG cienko xd

0

@Encore skład węgla i papy

0

@MrPGG powinni się odwołać

0

@AlvaroHanso a kto komentował? Olaboga?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Hosh Zlin prowadził 3:1 :D

1

@Domin7777 na moje symulka :P

5

@Dosq hah, ja to samo :D Orest Lenczyk to był kozak jednak

0

@Rastafarnianin szkoda, że to prawda

1

astralaga na Robercika xdd

1

Cóż za porywający mecz w Gliwicach.

0

@Karol32 tylko jarosłaaaaw

0

Komentarz usunięty

3

@norbi77 trzymaj się tam chłopie, eh...

0

@Explode el jarek to legenda xddd

1

@redman83 ludzie nie mają umiaru, zvvykłe małpki sterovvane przez svvoich guru z vviejskiej

0

Oby PiS zyskał vviększość. Trzymam kciuki!

0

@Gitarkafcb za mało, nie/


0

@koksik2700 średnia


1

to jakiś skandal

0

vamos morawiecki, ez win

1

@bartas97 to nie żarty

0

@Danqoo ja oglądam i wiem, że byśmy dostali xd

1

Visca Jarosław111

0

6

laboga i ćwiąkała niezła odklejka z tymm karnym

0

@Gaz aż przykro się robi

0

@mekston szkoda ze nie można was zablokować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?