Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ranger3120 trzymaj się tam :( ja musiałem swojego uśpić po prawie 18 latach
0
@Filipem u mnie w tym roku zero komarów
14
A ja właśnie robię sobie gorące kakao i wchodzę pod kocyk
0
@Deviler woda jest spoko
2
@Giwera grają coś niedługo?
0
Co ja słucham na kanale zero xD
0
@draxidox jak to 41 :(
1
@MateS i rolnictwo :D
1
@Gary na 10k mam 42 minuty, ale wtedy moja waga wynosiła jakieś 82kg :p kiedyś dość mocno jarałem się bieganiem i często gęsto biegałem półmaratony. Teraz wolę sobie zjeść coś dobrego i poleżeć w domu :D
1
@PIWOSZ89 188cm
9
@PIWOSZ89 ja od stycznia z 92 kg na 108, także forma zalana
0
@R10MatiG nie jest tyle wart
0
@ousmanedembele10 spokojnie, będzie Gordon i Alvarez za 230mln. Po co komu obrońcy?
3
No i fajnie. Należało mu się:)
2
SIUUUUUUUUUUUUUUUUU
0
Lord Grzmotu xD
1
Tyle tych programów mundialowych, że nie wiadomo co oglądać.
1
@Ilka hymn mają przepiękny :)
1
@heniusss takie myślenie mi się podoba
1
Ciekawe czy miałbym szansę u Siekery
1
Niepotrzebnie Messi się golił przed meczem.
0
Nie wierzę xD Co on dał
1
Musi być karny :)
1
@MateS zabrałem ją na randkę, dlatego
2
@maroon na samą myśl mam spocone dupsko
1
@Spider_Man i to na Marsie
6
Mundial bez Szpakowskiego jest taki jakiś nijaki.
0
Iaquinta strzelcem bramki!
3
@agaFCB to jest Ezakiel Abu-Dabu-Alkazar
0
@RichardWinters a szkoda w sumie xD