2

@ranger3120 trzymaj się tam :( ja musiałem swojego uśpić po prawie 18 latach

0

@Filipem u mnie w tym roku zero komarów

14

A ja właśnie robię sobie gorące kakao i wchodzę pod kocyk

0

@Deviler woda jest spoko

2

@Giwera grają coś niedługo?

0

Co ja słucham na kanale zero xD

0

@draxidox jak to 41 :(

1

@MateS i rolnictwo :D

1

@Gary na 10k mam 42 minuty, ale wtedy moja waga wynosiła jakieś 82kg :p kiedyś dość mocno jarałem się bieganiem i często gęsto biegałem półmaratony. Teraz wolę sobie zjeść coś dobrego i poleżeć w domu :D

1

@PIWOSZ89 188cm

9

@PIWOSZ89 ja od stycznia z 92 kg na 108, także forma zalana

0

@R10MatiG nie jest tyle wart

0

@ousmanedembele10 spokojnie, będzie Gordon i Alvarez za 230mln. Po co komu obrońcy?

3

No i fajnie. Należało mu się:)

2

SIUUUUUUUUUUUUUUUUU

0

Lord Grzmotu xD

1

Tyle tych programów mundialowych, że nie wiadomo co oglądać.

1

@Ilka hymn mają przepiękny :)

1

@heniusss takie myślenie mi się podoba

1

Ciekawe czy miałbym szansę u Siekery

1

Niepotrzebnie Messi się golił przed meczem.

0

Nie wierzę xD Co on dał

1

Musi być karny :)

1

@MateS zabrałem ją na randkę, dlatego

2

@maroon na samą myśl mam spocone dupsko

1

@Spider_Man i to na Marsie

6

Mundial bez Szpakowskiego jest taki jakiś nijaki.

0

Iaquinta strzelcem bramki!

3

@agaFCB to jest Ezakiel Abu-Dabu-Alkazar

0

@RichardWinters a szkoda w sumie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?