2

Trent Alexander Arnold-Boczek

1

@ZuczekFCB1899 życzę kolejnych 24h na trzeźwo:)

5

@LAMC_10 Casillas pewnie

6

@L4ngusta i szczepienie na wściekliznę

3

@zadafcb to musi być fejk XD

4

@Ilka Nie. Pierwsza to jest liga i tam będzie grał Widzew

0

Back to back manita w finale LM? Całkiem możliwe.

0

@Ilka Co było pierwsze? Kura czy jajko?

1

@Giwera no nawet ponoć został skazany za to, ale kiedyś to był mój ulubiony zawodnik

1

@Giwera A pamiętasz takiego gościa jak Ted Hankey?

0

@Aequlibre to był jakiś wałek?

0

Jak tam odczucia po finale LM? Emocje już opadły?

0

@cchesterr43 jakiegoś hiszpańskiego sędziego, ale nie wiem którego

1

Ten sędzia mi kogoś przypomina

2

Hakimmich xDDDD

1

@KamilS689 zawsze tak mogli robić, a jednak w Europie dawali dupy co sezon, nawet z Messim i Mbappe

0

2

Zaczynamy przedstawienie xd

1

@PatrychoO w sumie finał kobiet będę oglądał

21

@gumaz na dwór :p

0

@Salchent Mambeppe

0

@Koni8M namarszczył*

1

@macio_944 jak chcesz to też Ci jakąś wyślę :p

3

Przeciwko nam to by był karny i czerwona dla Cubarsiego.

2

Musso by tego nie wypluł

0

@DonAndrzejos dziękujemy za wypowiedź

1

@Kgorecki2500 Głowacki miał lepszą stójkę

2

@APTAPT lepiej grać w Eurolidze niż w ogóle nie grać w NBA

5

@qbsonFCBarca Brzydka jak noc listopadowa. Obróciła się na pięcie i coś krzyczała, ze nie ma jeszcze 26 lat, tylko 25.

0

@NeroTFP1 aj tam, szczegóły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?