0

Przecież to musi być gol

0

Meliska już gotowa.

0

@Nazio_87 XD biedny Leszek

1

Cóż za wspomnienia :)

0

@Robert1603 Gleń będzie komentował

1

@kubix05 ja mam nawet bilet na Zawiszę, ale niestety miałem dzisiaj lekarza i nie wyrobiłem się na mecz

0

@Messiah10 jak jest na xboxie, to spróbuję

1

Jak tam się czujecie po końcu świata?

3

@LAMC_10 11 lat temu :(

1

@Czyhrynski oszukał 8 milairdów ludzi

1

Arsenal xG 0,15

0

Ale pressing wali Bayern. Kosmos.

1

@draxidox może tak być

0

@MateS reklamy powinni włączyć

13

Cóż. Ze względu na koniec świata chciałbym parę rzeczy sprostować.

@July_6_BcN Kocham Cię(chociaż wiem że wolisz Pedriego)
@Popitek12 Szkoda, że wtedy jak piliśmy wódkę, to się na mnie wypiąłeś
@Luciano99 Daruję Ci te 4 wypłaty których mi nie wypłaciłeś w 2014 roku
@Kessie Mój rower możesz sobie zachować
@Faro to moje multi
@jowita jesteś szczupła

Dobranoc

1

@July_6_BcN te amo Pedri

0

@MichalVamos nie rozumiem xD dlaczego ma być koniec świata? Znów jakieś przepowiednie czy co?

0

@MichalVamos dlaczego akurat dzisiaj?

0

@Laminedependencia Właśnie przeczytałem, że Miriam popełnił samobójstwo w 2019 roku :o

0

Pamiętacie reality show: Wszystko o Miriam?

1

@LAMC_10 ale delulu

3

@Lanosss ale bym zmasakrował gościa

0

@Peter Van Veen też niepotrzebnie się odwracał

2

Littler okazuje się być człowiekiem:) Dymy w Manchesterze

1

@BulaKG oglądam:)

1

0

@AssisMoreira nie pij dziś

3

sPORTOliliście nam święta

3

Grajcie na Kiwiora. On jest cienki!!!

2

Jesteśmy tak dobrzy, że pozwalamy sobie posadzić na ławce naszego najlepszego zawodnika :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?