1

@PatrychoO sroga beka z nich :D

0

20 minut wytrzymał i tak dużo xd

0

@culer_5306751 a jak zremisujemy?

1

@Vamos_RM widzę, że hurtowo tutaj zakładacie konta

0

@Conradxc wstyd by mi było przychodzić na stronę rywala i jakieś swoje pierdolamento wypisywać

0

@dniel uważaj bo zaraz zlecą się kibice realu i Cię zjedzą. Po wczorajszym meczu jest ich tutaj mnóstwo XD

0

@Conradxc a ty z notatnika się nie urwałeś przypadkiem?

0

Gdyby Dembele tylko strzelil...

1

@Domin7777 a taśmy Pereza?

1

@barcelonaLM tutaj jest wiele spamerów niestety

0

@mekston taaa XD

0

@JimMorrisonFCB ale wiesz że to nie zależy od wagi?

1

Ćwiąkale na nowym filmie spod sweterka wystaje biały trykot.

0

@LionelM95 to nie pączek

1

@Medium kto to?

1

@Barca1992 za PO by było pewnie 25%!!!!!

0

0

Kaszankaaaaa!!!

0

@Barwindg alkohol jest dla słabych

0

@ZwyklyKibicBarcy04 lubię placki

0

@Coutinho007 Borek mówi inaczej

0

KMŚ liczą się do trypletu.

2

@HypeR przecież to madridista z krwi i kości

2

@michal26 nie rób tego

0

@Striker też bym postawił na Real

3

@Kondziubarca jego kanał zrobił się bardzo śmietankowy już

7

@Lionel_Messi10 Jak byłem w Twoim wieku, to też miałem 26 lat :)

2

To go dzwoń!!!!!!

0

@ranger3120 czyli przy 1:0

0

@KrwawiaceoczyVEB nostalgia :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?