1

Haha, kontrowersyjny, arogancki, próżny. xD

0

@Kamiloza91 to wyłącz telewizor i skup się na kiblu

0

@FanBarcy22 ogólnie to dźwięk trybun mi zagłusza totalnie komentarz i nic nie słyszę xdd pierwszy raz na tych mistrzostwach

0

Kto komentuje ten mecz? Pełka?

0

@bari_94 Polski De Bruyne

0

W ogóle nie mam funu z tych mistrzostw. Mam opóźnienie w stosunku do somsiada jakieś 15 sekund :(

19

@urbipl raczej XD???

0

@PatrychoO a gdzie ten Bedoes?

0

Co stoi w ostrej sprzeczności z arystotelesowską koncepcją wszechświata wyjaśnialnego zasadniczo w kategoriach celowego działania?

0

@Poversky1000 serio :D? Bo akurat z Bydgoszczy jestem

7

Nie ma futbolu bez alkoholu

1

@SamuelUmtiti kiedyś zrozumiesz, że popełniłeś błąd :p

0

@norbi77 najlepszy mają Włosi

2

Taktyczna stówka na Anglię i dokładny wynik 3:0.

1

@paweldunajecfcb według mnie to dwóch najlepszych komentatorów na tych mistrzostwach, ale co kto lubi ;)

0

@Kondziubarca Katar gra lepiej niż my w tym meczu xd

0

Ale piach, szkoda gadać

0

@TheNekro94 Myślę, że dwie drużyny wyjdą na pewno.

2

Nie ma dowodów na to, że Szczęsny wiedział o formie Argentyny.

7

A wyszedłem tylko z psem :D

0

@gumaz ja na zasiłku

0

Kto komentuje mecz Argentyny?

3

No i mamy mundial w 4K. Katar, Klęska, Krychowiak. Czwarte K proszę sobie dodać według uznania.

0

@BorzyKrzys odbiór był perfect

0

Co tam się dzieje na tym kanale sportowym, to ja nie mam pytań.

0

@Chaoss taktyczna stówka poszła na Katar

0

A historii tego mundialu i tak nie zrozumiesz.

0

@AlexDark00 Harry to kapitan!

7

@pawello10 No widzisz, a ja totalnie mam odwrotnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?