Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Haha, kontrowersyjny, arogancki, próżny. xD
0
@Kamiloza91 to wyłącz telewizor i skup się na kiblu
0
@FanBarcy22 ogólnie to dźwięk trybun mi zagłusza totalnie komentarz i nic nie słyszę xdd pierwszy raz na tych mistrzostwach
0
Kto komentuje ten mecz? Pełka?
0
@bari_94 Polski De Bruyne
0
W ogóle nie mam funu z tych mistrzostw. Mam opóźnienie w stosunku do somsiada jakieś 15 sekund :(
19
@urbipl raczej XD???
0
@PatrychoO a gdzie ten Bedoes?
0
Co stoi w ostrej sprzeczności z arystotelesowską koncepcją wszechświata wyjaśnialnego zasadniczo w kategoriach celowego działania?
0
@Poversky1000 serio :D? Bo akurat z Bydgoszczy jestem
7
Nie ma futbolu bez alkoholu
1
@SamuelUmtiti kiedyś zrozumiesz, że popełniłeś błąd :p
0
@norbi77 najlepszy mają Włosi
2
Taktyczna stówka na Anglię i dokładny wynik 3:0.
1
@paweldunajecfcb według mnie to dwóch najlepszych komentatorów na tych mistrzostwach, ale co kto lubi ;)
0
@Kondziubarca Katar gra lepiej niż my w tym meczu xd
0
Ale piach, szkoda gadać
0
@TheNekro94 Myślę, że dwie drużyny wyjdą na pewno.
2
Nie ma dowodów na to, że Szczęsny wiedział o formie Argentyny.
7
A wyszedłem tylko z psem :D
0
@gumaz ja na zasiłku
0
Kto komentuje mecz Argentyny?
3
No i mamy mundial w 4K. Katar, Klęska, Krychowiak. Czwarte K proszę sobie dodać według uznania.
0
@BorzyKrzys odbiór był perfect
0
Co tam się dzieje na tym kanale sportowym, to ja nie mam pytań.
0
@Chaoss taktyczna stówka poszła na Katar
0
A historii tego mundialu i tak nie zrozumiesz.
0
@AlexDark00 Harry to kapitan!
7
@pawello10 No widzisz, a ja totalnie mam odwrotnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika