0

@Rl9k1nG Sandomierz

1

Kto jest/był lepszym dyrektorom sportowym. Zubizaretta czy Alemany?

0

Manchesterze, co ty robisz?

0

@Jakchcesz chyba Jose Manuel Pinto

0

@dawidor9 Solar vs Białas

1

@Chaoss czyli byłeś?

0

@Encore przepisy są niejasne

3

Gavi jest niesamowity

0

Byłby ktoś tak miły i podesłał jakiś dobry link do meczu?

2

@clyde oni tak grają od 5 lat

0

A poszedłem tylko na siku :+

0

@Ali3231 Kutafinio

0

@barcanawieki bo było lepiej

0

@Botanik puchar jest nasz, sialalala!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@robsoNele Bądź facet i weź się w garść. Tego kwiatu jest pół światu.

5

@kynio302 myślałem, że to Messi

5

@MadafakinGuy Po co liczysz? Żeby potem powiedzieć ile to wytrzymałeś bez fajka gdy znów zapalisz ;p?

2

@Deeespacito Messi wygrał mistrzostwa

1

@Pawel13sz i życie było łatwiejsze:(

0

@LewoSkrzydlowy11 tyle niecelnych podań albo zbyt słabych miał, że szok

0

Jutro do pracy to chyba rowerem pojadę xd

1

@bartas97 kolejny telefon wytrącił?

0

Kusi kurs na Intercity

0

@Kredon Zastanawia mnie fenomen jarania się każdą przeciętną kobietą przez facetów w necie. Niesamowite.

0

@Medium a mi się ona podoba

1

Nigdy nie widziałem nic lepszego w darcie

0

@Encore To jest chore

0

Gra ktoś może z was w brawl starsy?

0

@Gajor93 ćpanie jest złe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?