1

Sylwester na trzeźwo :)

0

Po co się tym katować w sylwestra?

15

@Luciano99 Będzie grał w klubie z Diego i Johanem.

3

@AdiKingu96 teraz to bana można dostać na święta ewentualnie

2

@Tomek_TF To jakiś marny troll

0

@PatrychoO Pesetero

0

@Chaoss ten post jest właśnie o tobie

3

Tak naprawdę to jest już koniec piłki nożnej. Nic lepszego nie zobaczymy.

0

To jest niemożliwe

9

Też już prawie ryczę jak Di Maria

3

Życie jest okrutne

0

@Danny Gaucho a kolega to chyba taki La ramblowy celebryta?

0

@Danny Gaucho tajlandzkie takie

0

Pamiętajcie ze Mekambe lubi dupeczki z siusiaczkami. One fajne są, mówię wam

0

@against_modern_football no ale przegrał

3

@Kondziubarca sam się podsumował

0

@sebo939 właśnie Francja daje dużo szans

0

@FcPortoFan1999 Maikelele

0

@tom9001 niee, pisałem o Traba727

0

@Kamiloza91 daj spokój, przecież widać, że to jakiś biały troll z notatnika

0

@Traba727 Anglia grała lepiej, tylko sędzia ich przekręcił

0

Mekambe cały mecz będzie na siebie grał.

1

Po meczu jest niestety

0

@Encore i pomyśleć, że on ma dopiero 19 lat

2

Messi musi to wziąć. Jest tak napompowany, że nie widzę innej opcji. GOAT.

0

Witam. Czy ktoś może wie dlaczego FIFA 23 zawiesza mi PC gdy próbuję ja uruchomić? Miał ktoś taki problem?

0

@macio_944 a co dokładnie byku?

0

@MESSIah16 nadal nie kumam

1

Szkoda mi Kane'a :(

0

@Gwyn o co chodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?