9

Jeszcze z dwie czerwone i może Real coś wciśnie

0

Sevilla kolejna czerwona xd

0

A chcieli za 200 baniek sprzedawać Yamala do PSG

15

Każdy w drugiej turze byle nie Trzaskowski, bążur

3

@kamiVeB i bardzo dobrze, każdy byle nie on

3

Bążur jeszcze nic konkretnego nie powiedział

0

Typiara prowadzi debatę, a nie dyskusje, a wtrąca się jakby była uczestniczką

0

@Gacek5 trzech wspaniałych

0

Czuję, że dostaniemy bombę transferowa w 2026 po otworzeniu całego cn, Lewy zagra jeszcze jeden sezon

6

W czwartek na stadionie Espanyolu pośpiewamy sobie Campeones Campeones ole ole ole

0

Dzisiaj jest 4 rocznica śmierci Wojtasa, ale ten czas zapiernicza

10

Szatnia Realu wierzy, że po wczorajszym wyczerpującym meczu zmęczeni piłkarze Barcelony przegrają 3 spotkania i uda im się odwrócić wyścig o mistrza - źródło tak było, uwierz mi

1

@norbi77 przecież to nie o sytem chodzi tylko błędy indywidualne, przy bramce Interu na 3:3 dał się ustawić obrońcy jak dzieciak, a na 4:3 Dumfries zrobił go jak juniora, skoro nie umie wyprowadzać piłki to chociaż powinien być skałą w obronie, a nawet tym już nie jest

1

@Martwy dzięki byku, mistrzostwa nam wszystkim życzę :)

0

@directedbyfcb dzięki :D

0

@WhiteHawk dzięki :D

0

Gość po takim meczu mówi coś o sędziowaniu XD Hipokryta

15

Piękny prezent chłopaki mi zrobili na urodziny :)

5

Przez tego pajaca z gwizdkiem pozostał wielki niesmak, brawo dla naszych chłopaków, że grając 12 na 11 i tak wygraliśmy, psychiatryk tv pięknie wpłynął na sędziów, 0 szacunku do tego klubu tfu

0

Co za pizda z gwizdkiem, blokował drogę do bramki tą ręką

1

Nurek hahahahahahahah

4

Parówa kartek nie wzięła

1

Boże jedyny co ten Szczęsny robi

1

Oby dzisiaj bez sabotażysty Araujo na boisku

0

Dzisiaj w Portugalii mecz o mistrzostwo, no ciekawe kto wygra

1

Kanibal powinien dostać cele z największymi zwyrolami, a pewnie dostanie opiekę psychologa i osobna cele żeby mu nic nie zrobili

2

Dalej nie mogę z tego że w 93 minucie gramy ultra wysokim pressingiem i zostajemy 4 na 4 przy akcji bramowej, 2 minuty autobusu chyba by nam korona nie spadła z głowy

2

Po finale 31 maja powinniśmy mieć 9 lig mistrzów, a mamy 5, jak na taki klub to slaby wynik

10

@Kasy do gabloty możemy włożyć tą piękną piłkę dla oka

3

Tragiczna gra Araujo to jedno ale nigdy nie zrozumiem czemu są 3 minuty do końca meczu, a my gramy w obronie 3 na 3, czemu chociaż przez 5 minut nie możemy zagrać autobusem, jestem poirytowany tym meczem, fajnie, że chłopaki grali widowiskowo ale to nie włoży nam kolejnego pucharu lm do gabloty, jako kibic jestem mega zawiedziony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?