0

@Faro GOAT .

2

Yamal, Mbappe, Pedri czy może Fati, kto jest obecnie najlepszy na świecie ?

0

Haaland teraz jak Fernan wychodzący w pierwszym składzie

3

Bayern co mecz po 1-2 karne, Real przebijają

0

Rashford zrobi coś dobrze po czym wbiegnie w rywala jak jakiś npc XD

0

Raszword jak wóz z węglem się rusza, straci i sobie truchta xD

0

Twarda premier league co kontakt się kładzie

1

Szanuj Lewego swego bo możesz mieć Fernana

1

Dobra Fernan tobie dziękujemy, żenujące jest to co on robi

1

I dwie setki zmarnowane, skończymy jakimś remisem

1

de la Fuente dałby morfinę Yamalowi tylko po to żeby mógł rozegrać 90 min z San Marino, gościu piłuje największą perełkę hiszpańskiej piłki na przeciwbólowych po 80 min w meczach z żenującą Turcją czy Bułgaria

0

@Pedri16Future Balde jakaś poważniejsza kontuzja ?

0

Wiadomo czy Balde i de jong będą gotowy na Newcastle ?

0

Sporting Braga został na kupnie, brać cashouta czy zostawić do końca

0

Bellingham vs Haaland, kto jest bardziej overhyped, ode mnie Bellingham

0

@adamek20151 mogliby zagrać z 5 meczów z u18 i oszczędzić mu dalszego cierpienia, bo innej opcji chyba nie widzę

0

Wiadomo kiedy nasz wesoły obóz L4 wraca ? Blade, de jong i Yamal

0

Balde i de jong do kiedy l4?

1

Dobra fajnie ale niech Yamal się ogarnie bo za miesiąc przerwa na kadrę i musi zagrać po 80 minut w meczach z Bułgarią i Gruzją

0

Ale Mbappe zjadł Viniciusa

1

Kubo wiadomo oszczędzany na mecz z nami

3

@AmigoBlancos strata 30 zł, lepiej przeznacz to na kebaba

0

@FcPortoFan1999 może być ale w 5 na 5 powinni być mocniejsi

1

Clean As w 23 min, piękny tf od kt

1

@FcPortoFan1999 wszyscy grają w lm, a na końcu wygrywa Real, wszyscy grają na mś, a na końcu wygrywa T1 :D

1

KT wciąga gen g na 5 mapę, zigs i zoe niezła sieczkę zrobili

1

@TaughtMule miał gościa 30 kg lżejszego w dosiadzie i przegrał przez średnio dobrze założoną balache xd

0

Najman blokuje low kicki dłonią, on niby kick boxing tyle lat trenował, tragedia xd

0

Zaraz dziadek się uszkodzi i znowu wyleci na miesiąc, u nas ogony gra bo wraca po kontuzji i widać nie jest na 100% gotowy, a pcha się do kadry

6

Lamine Yamal: „To trudny stadion ale staraliśmy się do końca. Naprawdę musieliśmy się skoncentrować. Po przerwie na mecze międzynarodowe wrócimy z takim samym zapałem i będziemy dążyć do wygrania wszystkich meczów”.

No może lepiej nie z takim samym zapałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?