0

Patrząc na ostanie lata to ci piłkarze naszego ukochanego klubu powinni mieć L4 płatne jakoś 60%

1

Do każdego biletu na mecz z udziałem Yamala będzie doliczana opłata klimatyczna. Cena biletu + 5 euro opłaty za oddychanie tym samym powietrzem co on

0

Niedługo Yamal spienięży patrzenie na niego w miejscach publicznych i oddychanie tym samym powietrzem co on

4

Ciekawe czy na Real złożymy 11 z podstawowych piłkarzy

1

Uff dobrze, że Pedri w pierwszym składzie z Bułgarską potęga, tylko żeby mniej niż 80 min nie pograł

0

@gmdfk no nasze bogactwo w pomocy z Gavim, Olmo i Ferminem na L4 na pewno na to pozwoli

0

@Messibestplayerintheworld nie zmienia to faktu, że bieganie kolejnych 90 min w meczu z najsłabszą drużyną w grupie mija się z celem

4

We wtorek Pedri 90 min z Bułgaria żeby nie był za bardzo wypoczęty na klasyk ?

1

@Beztroskii czyli została mu kariera stabilnego zawodnika, wątpię, że wejdzie do top 5, nie wspominając o pasie

1

Walka skończyła się tak jak myślałem, Gamer jest za słaby na każdego z zawodników top 5, sufitu nie przeskoczy, może niech próbuje zejść wagę niżej bo w lekkiej go nie widzę

3

Muszą pożegnać Lewego, zastanowić się kogoś wybrać z dwójki Rashford/Fernan, drugiemu podziękować i powalczyć o Alvareza

5

Ciekawe jak my z tą obroną wyjdziemy na Mbappe w obecnej formie xd Jak oni się nie ogarną to śmietankowi nas rozjadą

6

Kulawy Neymar z grubym Suarezem na plecach dałby więcej niż Fernan z Lewym

0

Bądź co bądź mamy farta, że nie graliśmy w kms, Real fizycznie padnie po dodatkowym turnieju plus mecz w Kazachstanie, my będziemy fizyczna bestia, a nie czekaj …

0

PSG boki obrony Hakimi i Mendes wiatraki na skrzydle i w obronie dają radę, a u nas Kounde bardziej defensywny który zapomniał jak się broni, a Martin to jakie ma niby atuty, wiadomo zmiennik Balde, ale Balde to więcej nie ma niż jest więc nie ma jak się rozwinąć siedząc ciągle na L4

0

Lewy marnuje karnego na 2:2 to przegrywamy 4:1, dobrą decyzja o czerwonej zostaje zmieniona na żółtą kartkę XD Pomijając te obleśne sędziowanie w lidze to Fernan i Lewy obecnie nadają się do Interu Miami

1

Musi wrócić Yamal, Raphinha i Garcia, Lewandowski powinien grać z ogórkami w pucharze króla, jeżeli Laporta coś planuje na następny rok to wszystkie siły na pozyskanie Alvareza, o nowym kontrakcie dla Lewego to niech nawet nie myśli, to powinien być jego ostatni sezon

0

Jest taki chłopak z Miami, Leo Messi się nazywa

4

Śpią z tą piłką przy girze i odwalają takie coś, za paczkę fajek powinni grać

0

Oni sobie chyba żarty robią xd

1

Olmo i Lewandowski danza kuduro

4

Serio nie mogę już patrzeć na Lewego i Fernana, a nie ma kto wejść ani za jednego ani za drugiego

0

Statyści ….

0

Lewy to się obecnie nadaje do mls popykać z Messim

3

Bardzo dobrze, ze uszaty i Araujo do bazy

0

@MirusAmisz byłaby babą z wąsami

0

Sytuację którą Marcus wykończył Lewy i Fernan dzisiaj walili by przez 45 min i nie wiadomo czy by wpadło

0

Eric za Kounde, Balde za Uszatego, Casado za Olmo, Christensen za Araujo w przerwie

0

Martin na 6 podań wzdłuż lini 6 w przeciwnika albo aut

2

Fernan to większe drewno niż Lewy xD Przez 20 min nie przyjął dobrze piłki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?