Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrząc na ostanie lata to ci piłkarze naszego ukochanego klubu powinni mieć L4 płatne jakoś 60%
1
Do każdego biletu na mecz z udziałem Yamala będzie doliczana opłata klimatyczna. Cena biletu + 5 euro opłaty za oddychanie tym samym powietrzem co on
0
Niedługo Yamal spienięży patrzenie na niego w miejscach publicznych i oddychanie tym samym powietrzem co on
4
Ciekawe czy na Real złożymy 11 z podstawowych piłkarzy
1
Uff dobrze, że Pedri w pierwszym składzie z Bułgarską potęga, tylko żeby mniej niż 80 min nie pograł
0
@gmdfk no nasze bogactwo w pomocy z Gavim, Olmo i Ferminem na L4 na pewno na to pozwoli
0
@Messibestplayerintheworld nie zmienia to faktu, że bieganie kolejnych 90 min w meczu z najsłabszą drużyną w grupie mija się z celem
4
We wtorek Pedri 90 min z Bułgaria żeby nie był za bardzo wypoczęty na klasyk ?
1
@Beztroskii czyli została mu kariera stabilnego zawodnika, wątpię, że wejdzie do top 5, nie wspominając o pasie
1
Walka skończyła się tak jak myślałem, Gamer jest za słaby na każdego z zawodników top 5, sufitu nie przeskoczy, może niech próbuje zejść wagę niżej bo w lekkiej go nie widzę
3
Muszą pożegnać Lewego, zastanowić się kogoś wybrać z dwójki Rashford/Fernan, drugiemu podziękować i powalczyć o Alvareza
5
Ciekawe jak my z tą obroną wyjdziemy na Mbappe w obecnej formie xd Jak oni się nie ogarną to śmietankowi nas rozjadą
6
Kulawy Neymar z grubym Suarezem na plecach dałby więcej niż Fernan z Lewym
0
Bądź co bądź mamy farta, że nie graliśmy w kms, Real fizycznie padnie po dodatkowym turnieju plus mecz w Kazachstanie, my będziemy fizyczna bestia, a nie czekaj …
0
PSG boki obrony Hakimi i Mendes wiatraki na skrzydle i w obronie dają radę, a u nas Kounde bardziej defensywny który zapomniał jak się broni, a Martin to jakie ma niby atuty, wiadomo zmiennik Balde, ale Balde to więcej nie ma niż jest więc nie ma jak się rozwinąć siedząc ciągle na L4
0
Lewy marnuje karnego na 2:2 to przegrywamy 4:1, dobrą decyzja o czerwonej zostaje zmieniona na żółtą kartkę XD Pomijając te obleśne sędziowanie w lidze to Fernan i Lewy obecnie nadają się do Interu Miami
1
Musi wrócić Yamal, Raphinha i Garcia, Lewandowski powinien grać z ogórkami w pucharze króla, jeżeli Laporta coś planuje na następny rok to wszystkie siły na pozyskanie Alvareza, o nowym kontrakcie dla Lewego to niech nawet nie myśli, to powinien być jego ostatni sezon
0
Jest taki chłopak z Miami, Leo Messi się nazywa
4
Śpią z tą piłką przy girze i odwalają takie coś, za paczkę fajek powinni grać
0
Oni sobie chyba żarty robią xd
1
Olmo i Lewandowski danza kuduro
4
Serio nie mogę już patrzeć na Lewego i Fernana, a nie ma kto wejść ani za jednego ani za drugiego
0
Statyści ….
0
Lewy to się obecnie nadaje do mls popykać z Messim
3
Bardzo dobrze, ze uszaty i Araujo do bazy
0
@MirusAmisz byłaby babą z wąsami
0
Sytuację którą Marcus wykończył Lewy i Fernan dzisiaj walili by przez 45 min i nie wiadomo czy by wpadło
0
Eric za Kounde, Balde za Uszatego, Casado za Olmo, Christensen za Araujo w przerwie
0
Martin na 6 podań wzdłuż lini 6 w przeciwnika albo aut
2
Fernan to większe drewno niż Lewy xD Przez 20 min nie przyjął dobrze piłki