6

Lamine Yamal: „To trudny stadion ale staraliśmy się do końca. Naprawdę musieliśmy się skoncentrować. Po przerwie na mecze międzynarodowe wrócimy z takim samym zapałem i będziemy dążyć do wygrania wszystkich meczów”.

No może lepiej nie z takim samym zapałem

3

Kounde i Eric to dzisiaj flip i flap, komicznie ich gra wyglądała, Eric lepiej na PO wygląda niż na środku, Kounde do bazy póki formy i dynamiki nie odzyska

0

@ThugDave jest jedynym zawodnikiem na którym możemy zarobić

0

Trzymać Fermina dalej, potem się dziwić, że nie ma kasy na wzmocnienie kadry, nic nie sprzedać i wszystkich kupić

29

Ty ale Fuks, że nie pojechaliśmy na klubowe mistrzostwa świata, piłkarze wypoczęci będą na sezon, a ci z realu padnięci hehe

1

Z tą obroną PSG nas posieka jak sałatę na surówkę

0

Musiało się to tak skończyć, żenująca gra naszego zespołu

0

Olmo do bazy w przerwie

0

Fernan haha co to było xd

1

Strasznie Rapha psuje wszystko

0

Proste podania partaczymy

1

Gwiazdor sodoweczka

0

Yamal mniej fizyczności niż Casado i Fort w fifie, piękna logika tej gry

5

Na to 40 za Fermina wogole nie powinni odpowiedzieć, disrespect

0

Na jakim stadionie gramy mecz z Valencia ?

1

@cules100pro I do tego Spotify premium na rok

1

@daniel32778 Real nie bał się pozbyć Ronaldo, a wy boicie się sprzedać Fermina, gdzie nasz budżet jest w opłakanym stanie porównując do ich

1

@Kgorecki2500 no i jeszcze długo nie kupimy kogoś na poziomie Alvareza, kisimy tych piłkarzy i potem nikt nie chce ich kupić

0

@PatrychoO przed Olmo i Ferminem jest obecnie Gavi który gra lepiej

2

Szkoda, że Fermin zostanie, nie potrafimy sprzedać kogoś w odpowiednim momencie, podobnie było z Rakiticem, zaraz La Masia wypluje kolejnego utalentowanego pomocnika, a siano nam się przyda

0

Mbappe zjada Viniciusa na śniadanie

0

Mbappe co ma garnek na głowie

0

@Rewolucja123 widziałem milion bardziej pasywnych walk które nie były podnoszone

0

Bajki o braku kondycji Chimaeva można włożyć do kieszeni

0

Chimaev to obecnie najlepszy zapaśnik w UFC

1

@DonCarletto kosa z Perezem ale kibic Realu

0

Zaraz wyjdzie zapis kontraktu Yamala, że jak Liverpool będzie chciał to może odejść za 30 mln i 10 w bonusach, zapis w kontrakcie, że może odejść za darmo XD Nam nawet to 15 mln w obecnej sytuacji by się przydało

2

Liverpool zakupy za 300 baniek, a u nas problemy z rejestracją, niezła dysproporcja

0

Teraz Diego win i po gali

4

@4Fabregas4 najlepszy bramkarz w klubie XD piękne miał Xg obronionych sytuacji, co piłka w bramkę to gol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?