Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Lamine Yamal: „To trudny stadion ale staraliśmy się do końca. Naprawdę musieliśmy się skoncentrować. Po przerwie na mecze międzynarodowe wrócimy z takim samym zapałem i będziemy dążyć do wygrania wszystkich meczów”.
No może lepiej nie z takim samym zapałem
3
Kounde i Eric to dzisiaj flip i flap, komicznie ich gra wyglądała, Eric lepiej na PO wygląda niż na środku, Kounde do bazy póki formy i dynamiki nie odzyska
0
@ThugDave jest jedynym zawodnikiem na którym możemy zarobić
0
Trzymać Fermina dalej, potem się dziwić, że nie ma kasy na wzmocnienie kadry, nic nie sprzedać i wszystkich kupić
29
Ty ale Fuks, że nie pojechaliśmy na klubowe mistrzostwa świata, piłkarze wypoczęci będą na sezon, a ci z realu padnięci hehe
1
Z tą obroną PSG nas posieka jak sałatę na surówkę
0
Musiało się to tak skończyć, żenująca gra naszego zespołu
0
Olmo do bazy w przerwie
0
Fernan haha co to było xd
1
Strasznie Rapha psuje wszystko
0
Proste podania partaczymy
1
Gwiazdor sodoweczka
0
Yamal mniej fizyczności niż Casado i Fort w fifie, piękna logika tej gry
5
Na to 40 za Fermina wogole nie powinni odpowiedzieć, disrespect
0
Na jakim stadionie gramy mecz z Valencia ?
1
@cules100pro I do tego Spotify premium na rok
1
@daniel32778 Real nie bał się pozbyć Ronaldo, a wy boicie się sprzedać Fermina, gdzie nasz budżet jest w opłakanym stanie porównując do ich
1
@Kgorecki2500 no i jeszcze długo nie kupimy kogoś na poziomie Alvareza, kisimy tych piłkarzy i potem nikt nie chce ich kupić
0
@PatrychoO przed Olmo i Ferminem jest obecnie Gavi który gra lepiej
2
Szkoda, że Fermin zostanie, nie potrafimy sprzedać kogoś w odpowiednim momencie, podobnie było z Rakiticem, zaraz La Masia wypluje kolejnego utalentowanego pomocnika, a siano nam się przyda
0
Mbappe zjada Viniciusa na śniadanie
0
Mbappe co ma garnek na głowie
0
@Rewolucja123 widziałem milion bardziej pasywnych walk które nie były podnoszone
0
Bajki o braku kondycji Chimaeva można włożyć do kieszeni
0
Chimaev to obecnie najlepszy zapaśnik w UFC
1
@DonCarletto kosa z Perezem ale kibic Realu
0
Zaraz wyjdzie zapis kontraktu Yamala, że jak Liverpool będzie chciał to może odejść za 30 mln i 10 w bonusach, zapis w kontrakcie, że może odejść za darmo XD Nam nawet to 15 mln w obecnej sytuacji by się przydało
2
Liverpool zakupy za 300 baniek, a u nas problemy z rejestracją, niezła dysproporcja
0
Teraz Diego win i po gali
4
@4Fabregas4 najlepszy bramkarz w klubie XD piękne miał Xg obronionych sytuacji, co piłka w bramkę to gol