0

Kooooooonieccc T1

2

@Roobo z ust mi to wyjąłeś haha

1

Co on odwala XDD Ty no gość gra jak jakiś silver XD

1

Doran ma farta, troluje ale reszta nadrabia

1

Po co oni dociskają tego zigsa, zamiast full combo na Smoldera

1

Decyzja o robieniu Atakana majstersztyk

0

Kobitki lecą na rekord

0

Full wjazd w smoldera

1

Champion pool na midzie w 5 mapie będzie maksymalnie okrojone, Azir Oriana zbanowane, może Zigsa do tego zbanować, bo Bdd pewnie Yone wyciągnie

0

Jakby była 5 mapa to niech się dogadają, jedni Azira drudzy Oriane :D Chociaż patrząc po drafcie to się obawiam

0

Ale Doran troluje

0

Keria jest niesamowity, niech się uczy grać na midzie jak kolega niżej pisał

0

@Roobo goat tej gry jest jeden

0

Po 3 zwycięstwo z rzędu !

0

Obrona Arsenalu to jakiś kosmos, ostatnio stracili bramkę pod koniec września, czyli dzisiaj obie strzelą wchodzi jak w masło

1

Przecież to jest jeden wielki żart XD wyżej wyjdźmy

0

Balde nie ma wogole wyczucia czasu doskoku do pressingu

0

Eric na PO i Kounde do bazy

0

Laporta musisz tego Alvareza ogarnąć w lato

0

Tragiczny jest nasz presing

2

Hahahahaha on chyba musiałby ścinę jak Leon sieknąć żeby podchodziło to pod rękę XDDD

0

Po co są ci boczni skoro gość jest na 3 m spalonym, a ten obsrany boi się podnieść chorągiewkę

1

@mmaciass to czym jest wygranie 4:0, 5:2 skoro wymęczone 2:1 po niesłusznie zdobytej bramce jest ośmieszeniem

0

Sytuacja Kounde, a sytuacja Sergiego Roberto na 6:1, przyjęcie i ładunek vs przyjęcie na 3 metry i do bramkarza

1

@FCB24 połowa tej strony mając 18 lat i będąc drugim fryzjerem Guardioli zachowywałaby się jeszcze gorzej

3

Yamal jak coś ma dalej 18 lat, będzie miewał wachania formy jeszcze przez kilka lat, on nie jest 25 letnim ukształtowanym piłkarzem w sile wieku, a tu się od niego czasem oczekuje, że będzie odstawił Messiego z 2019 roku, dajcie mu czas, na pewno jest chłopak ambitny, a to co mówi poza boiskiem to mnie średnio obchodzi

2

@Czyhrynski ?
Raphinha Rashford i Yamal w ataku

9

Brakuje serca drużyny Raphinhi, Rashford na N zamiast niewidocznego Fernana i ten mecz wyglądałby inaczej

2

Ogólnie czasem nie wiem po co oni grają nie skoordynowanym pressingiem 4 truchtających zawodników XD, jedna piłka i 4 graczy ominięty od tak

0

Yamal i Fernan nie wyszli z szatni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?