Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kooooooonieccc T1
2
@Roobo z ust mi to wyjąłeś haha
1
Co on odwala XDD Ty no gość gra jak jakiś silver XD
1
Doran ma farta, troluje ale reszta nadrabia
1
Po co oni dociskają tego zigsa, zamiast full combo na Smoldera
1
Decyzja o robieniu Atakana majstersztyk
0
Kobitki lecą na rekord
0
Full wjazd w smoldera
1
Champion pool na midzie w 5 mapie będzie maksymalnie okrojone, Azir Oriana zbanowane, może Zigsa do tego zbanować, bo Bdd pewnie Yone wyciągnie
0
Jakby była 5 mapa to niech się dogadają, jedni Azira drudzy Oriane :D Chociaż patrząc po drafcie to się obawiam
0
Ale Doran troluje
0
Keria jest niesamowity, niech się uczy grać na midzie jak kolega niżej pisał
0
@Roobo goat tej gry jest jeden
0
Po 3 zwycięstwo z rzędu !
0
Obrona Arsenalu to jakiś kosmos, ostatnio stracili bramkę pod koniec września, czyli dzisiaj obie strzelą wchodzi jak w masło
1
Przecież to jest jeden wielki żart XD wyżej wyjdźmy
0
Balde nie ma wogole wyczucia czasu doskoku do pressingu
0
Eric na PO i Kounde do bazy
0
Laporta musisz tego Alvareza ogarnąć w lato
0
Tragiczny jest nasz presing
2
Hahahahaha on chyba musiałby ścinę jak Leon sieknąć żeby podchodziło to pod rękę XDDD
0
Po co są ci boczni skoro gość jest na 3 m spalonym, a ten obsrany boi się podnieść chorągiewkę
1
@mmaciass to czym jest wygranie 4:0, 5:2 skoro wymęczone 2:1 po niesłusznie zdobytej bramce jest ośmieszeniem
0
Sytuacja Kounde, a sytuacja Sergiego Roberto na 6:1, przyjęcie i ładunek vs przyjęcie na 3 metry i do bramkarza
1
@FCB24 połowa tej strony mając 18 lat i będąc drugim fryzjerem Guardioli zachowywałaby się jeszcze gorzej
3
Yamal jak coś ma dalej 18 lat, będzie miewał wachania formy jeszcze przez kilka lat, on nie jest 25 letnim ukształtowanym piłkarzem w sile wieku, a tu się od niego czasem oczekuje, że będzie odstawił Messiego z 2019 roku, dajcie mu czas, na pewno jest chłopak ambitny, a to co mówi poza boiskiem to mnie średnio obchodzi
2
@Czyhrynski ?
Raphinha Rashford i Yamal w ataku
9
Brakuje serca drużyny Raphinhi, Rashford na N zamiast niewidocznego Fernana i ten mecz wyglądałby inaczej
2
Ogólnie czasem nie wiem po co oni grają nie skoordynowanym pressingiem 4 truchtających zawodników XD, jedna piłka i 4 graczy ominięty od tak
0
Yamal i Fernan nie wyszli z szatni