0

On nie umie celnie podać, zmień go w końcu człowieku

0

Lewandowski XDD karnych nie trafia, kombinacyjnie to jedno wielkie XD chyba czas do boxu

0

Martin z żółtą może do boxu, eric do obrony i casado do środka pola

0

Gerard Araujo Martin

2

Lewy powinien odstawić te karne na rzecz Raphinhi, gość po raz kolejny pudłuje karnego w ważnym momencie, basta

1

Lewandowski powinien nie dotykać piłki przy karnych

0

Dłużej niech czeka z tym podaniem

2

Najlepsze rozwiązanie dla Araujo i klubu to odejście, gość jest kapitanem, a psyche słabiutka, blond bramkarz jeżeli chce odejść to tylko definitywny transfer, bo jak go wypożycza to pogra pół roku, pojedzie na mundial i wróci grzać ławę u nas za ogromne pieniądze, jak chce tylko wypożyczenie to ławeczka i papa Mundial

1

Dzisiaj karny dla Realu i żółta Witsela

5

Arsenal chwilę wcześniej dominujac Bayern, grając całą polowe jednego więcej nie potrafi zdominować osłabionej Chelsea, a tu wielkie zdziwienia były, że my nie wytrzymaliśmy grając w osłabieniu bez Pedriego i Raphinhi który wszedł pobiegać po kontuzji w już przegranym meczu

1

Fernan i Araujo to najgorsi zawodnicy w zespole

0

Olmo niezmiennie słaby i ta bramka tego nie tuszuje

0

Czuję w meczu z Girona penalty for real madrid, 4.15 kurs na gola z karnego Mambeppe

5

Wyjąć Mbappe z Realu i mieliby problem do top 5 wejść w ll

4

Liverpool przygrywa 1:3, to jest jakiś matrix xD

0

Mogliśmy mieć stabilnego Taha, a mamy memicznego Araujo

0

@FCB24 Suarez grał w tenisa

2

Ale bez Pedriego ten środek pola jest żałosny xd Dobrze, że pewien Brazylijczyk wraca bo nie da się patrzeć na Fernana w podstawie

2

Fernan i Araujo to sąsiedzi, jeden powinien wchodzić na 20 min meczu, drugi wogole

0

@Aragorn33 dokładnie presing nie jest skoordynowany, tragicznie to wygląda jak oni dobiegają wiecznie spóźnieni

2

Kounde piękne rozegranie w środku pola

2

Ciekawe co patałachy w niebieskim muszą zrobić żeby dostać kartkę

1

Fermin wygląda jakby przebiegł iron mana, do bazy jak najszybciej

1

My się tu emocjonujemy, wkurzamy, a Fernanek dalej będzie sobie pykał i wykańczał jedną na 10 akcji, niestety grając z najlepszymi musisz wykorzystać to co dostaniesz, nie chce mi się na niego patrzeć gdy jest na boisku

1

@konajoncek Fernan potrzebny xd

0

Flick no balls i zostawi tego Fernana na boisku i dalej będzie jednego mniej

5

Jak Flick będzie miał jaja to zmieni w przerwie Fernana

1

Fernan jedyna dobra rzecz jaką zrobi w tym meczu to zejdzie z boiska

0

Ale tragiczny jest nasz presing, mega nie skoordynowany

3

Dajmy już sobie spokój z tym Fernanem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?