0

To co półfinał Barcelona vs Bodo

5

Valverde zatrzymuje faulem dobrze zapowiadającą się akcję i brak żółtej

2

Real dominował w tym spotkaniu XD Komentatorzy na poziomie

2

Bokser który nie powinien grać dał asystę

12

Jest i pierwszy skok do wody

3

Real bez Mbappe, widzę szanse dla Benfiki w rewanżu

4

Roony o 20 min za późno

0

Nie no proszę cię trenerze, Yamal dzisiaj jest do zmiany w trybie natychmiastowym

2

@SinMistico Yamal ma 18 lat, a Vinicius 25 i jest w kwiecie wieku dla piłkarza

36

W końcu może Flick przestanie wystawiać na siłę tego Balde, w obronie są podobni, Cancelo ma technikę, myśli i nie wrzuca piłki na ślepo, dwie nogi użytkowe

0

Yamal na ramadanie nie ma siły kopnąć piłki

0

Technika Balde, a technika Cancelo xD

1

Czar miernot prysł, w końcu nie mieli pomocy sędziego

0

@Norbiidolyamal gość kompletnie bez rytmu meczowego ma wyjść na Atletico ? Xd

0

Fuks, że ten rewanż z Atletico dopiero w marcu, Pedri i Raphinha będą w pełni sił, we can do this

0

@Fog_W_1899 Eric wciąga nosem Cubarsiego i młody ma grać jego kosztem ?

0

Lewy po sezonie zwolni 36 mln brutto z drabinki płac?

0

Bastoni poza naszym zasięgiem, Senesi ma koniec kontraktu w czerwcu ale znając naszych odpuszczą go i zaatakujemy jakiegoś dziadka, a przydałby się twardy obrońca który potrafi bronić

3

@Eklerek w 94 jednak

6

Bodo trzy ostatnie mecze City, Atletico i Inter i każdemu naklepali xd

0

@wyrek ciekawe co by powiedział stadionowi podchodząc do varu i widząc stempel, no ogólnie spoko ale Im blind gol uznany

7

Var na życzenie trenera i tłumaczenie decyzji całemu stadionowi jak w Bundeslidze to priorytet, głupki z gwizdkami nie mógłby robić takich dużych wałków

9

Niech Flick wyjdzie i gada dalej głupoty, że rozmawial z siedziami i wszystko jest ok, bez jajeczni ludzie

0

Mi by było po prostu głupio jakby taka Girona mnie klepała

0

Fermin „ładunek” Lopez

5

Fernan co mecz gra to jego, chyba kasuje się z Ferminem kto bardziej zniknie w meczu

0

@Cules69 z podobnym skutkiem patrząc na jego formę

3

Dla dobra drużyny Yamal i Lewy nie powinni podchodzić do karnych, Olmo albo Raphinha mają o wiele bardziej pewną nogę, tak samo rzuty wolne tylko Marcus

2

Na uj Raphinha oddał mu tego karnego

2

Fermin co piłka ładunek, jeszcze jakby w bramkę trafiał to pół biedy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?