Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co półfinał Barcelona vs Bodo
5
Valverde zatrzymuje faulem dobrze zapowiadającą się akcję i brak żółtej
2
Real dominował w tym spotkaniu XD Komentatorzy na poziomie
2
Bokser który nie powinien grać dał asystę
12
Jest i pierwszy skok do wody
3
Real bez Mbappe, widzę szanse dla Benfiki w rewanżu
4
Roony o 20 min za późno
0
Nie no proszę cię trenerze, Yamal dzisiaj jest do zmiany w trybie natychmiastowym
2
@SinMistico Yamal ma 18 lat, a Vinicius 25 i jest w kwiecie wieku dla piłkarza
36
W końcu może Flick przestanie wystawiać na siłę tego Balde, w obronie są podobni, Cancelo ma technikę, myśli i nie wrzuca piłki na ślepo, dwie nogi użytkowe
0
Yamal na ramadanie nie ma siły kopnąć piłki
0
Technika Balde, a technika Cancelo xD
1
Czar miernot prysł, w końcu nie mieli pomocy sędziego
0
@Norbiidolyamal gość kompletnie bez rytmu meczowego ma wyjść na Atletico ? Xd
0
Fuks, że ten rewanż z Atletico dopiero w marcu, Pedri i Raphinha będą w pełni sił, we can do this
0
@Fog_W_1899 Eric wciąga nosem Cubarsiego i młody ma grać jego kosztem ?
0
Lewy po sezonie zwolni 36 mln brutto z drabinki płac?
0
Bastoni poza naszym zasięgiem, Senesi ma koniec kontraktu w czerwcu ale znając naszych odpuszczą go i zaatakujemy jakiegoś dziadka, a przydałby się twardy obrońca który potrafi bronić
3
@Eklerek w 94 jednak
6
Bodo trzy ostatnie mecze City, Atletico i Inter i każdemu naklepali xd
0
@wyrek ciekawe co by powiedział stadionowi podchodząc do varu i widząc stempel, no ogólnie spoko ale Im blind gol uznany
7
Var na życzenie trenera i tłumaczenie decyzji całemu stadionowi jak w Bundeslidze to priorytet, głupki z gwizdkami nie mógłby robić takich dużych wałków
9
Niech Flick wyjdzie i gada dalej głupoty, że rozmawial z siedziami i wszystko jest ok, bez jajeczni ludzie
0
Mi by było po prostu głupio jakby taka Girona mnie klepała
0
Fermin „ładunek” Lopez
5
Fernan co mecz gra to jego, chyba kasuje się z Ferminem kto bardziej zniknie w meczu
0
@Cules69 z podobnym skutkiem patrząc na jego formę
3
Dla dobra drużyny Yamal i Lewy nie powinni podchodzić do karnych, Olmo albo Raphinha mają o wiele bardziej pewną nogę, tak samo rzuty wolne tylko Marcus
2
Na uj Raphinha oddał mu tego karnego
2
Fermin co piłka ładunek, jeszcze jakby w bramkę trafiał to pół biedy