Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@takisobiektos spoko porównywanie meczu towarzyskiego do zbliżającego się meczu ćwierćfinałowego LM i meczów kluczowych o mistrzostwo LL, mądre wychodzić z dyskomfortem, Flick nie ma za bardzo możliwości rotacji piłkarzami dającymi jakość na poszczczegolnych pozycjach, a ten może powołać i przetestować w meczu o nic przynajmniej kliku piłkarzy na pozycję Raphinhi, dobre porównanie, gratuluję
7
“Barcelona are furious with the mismanagement of Raphinha, Brazil have played him with discomfort in a meaningless friendly on the other side of the world in the most important part of the season”, reports Sport.
Madrycki agent wykonał swoją misję, Raphinha kapitan pierwsza klasa z decyzją o grze w kluczowym momencie w meczu o nic
3
Skoro Raphinha nie czuł się najlepiej przed meczem to było unieść się honorem i przed najważniejszymi miesiącami w sezonie klubowym dać sobie spokój z grą w meczu o nic, dał ciała i tyle
0
@Laminedependencia oczekuje sie xd On to już dawno powinien być z drodze do Barcelony
1
Co to był za szalony powrót xddd
7
Mógłby wpuścić Zielińskiego
2
@Kgorecki2500 my graniczymy z Rosją na 200 km, a z Białorusią na 400, jakby chcieli to już dawno by nas zaatakowali, a nie czekali aż się dozbroimy, więc o czym wy piszecie mówiąc, że Ukraina to nasza bezpieczna granica xD włączcie myślenie
1
@Tigermaus nie no lepiej się zapożyczyć dziesiątki lat i spłacać dług sąsiadowi poprawiając jego podupadającą gospodarkę
0
Odejście Lewego będzie pięknym dniem
2
Zajebisty jest ten Lewandowski, żenujący napastnik
5
Przecież ta reklama w trakcie hymnów to jest kryminał
4
Brak Kounde dużą starta XD Co za amatorzy robią te studia przedmeczowe
0
@Barceloniarz987 ostatnia zmiana nam została
0
Piłkarz najbardziej się meczy po 70 minucie, pobiega 30 minut i nic się nie stanie
0
Młody na PO się fajnie pokazuje
0
Khabib poważni rywale w UFC, Gaethje, Porier, Conor na emeryturze vs rywale Oliveiry, Holloway, Topuria, Islam, Arman, Poirier, Gaethje, Ferguson, no różnica klasowych rywali widoczna
3
Joelinton stojąc obok Casado wyglądali kuriozalnie :D
0
Nie jesteśmy przyzwyczajeni do grania na zabezpieczanie tyłu, a i tak wywozimy dobry wynik na ciężkim stadionie, rewanż u siebie i potem kotletico w ćwierćfinale
1
@Krzysztof1987 już nie chciałem dodawać, że 1/3 bramek Mbappe to karniaki
1
Yamal „over hyped kid” 23GA w LL, Golden ball Mbappe 27GA
4
@Messibestplayerintheworld Pedri i Vitinha ależ to byłby piękny duet
3
Ale brakowało Roberta żeby dołożył brameczke z głowy, Araujo na ataku to średni pomysł, w lato musimy ściągnąć jakiegoś napastnika, brawo za walkę i oby nie odbiło się to na reszcie sezonu bo chłopaki wypruli się z sił
0
Ciekawe czy tancerz pokaże dzisiaj trochę samby
0
Wow tylko 5 minut
11
Ale by tu wjechał var na prośbę trenera plus tłumaczenie decyzji na stadionie, ciekawe co by ten pajac z gwizdkiem powiedział, takie rzeczy powinni wprowadzać, a nie jakieś śmieszne prawa męczennika
1
W 60 minucie wjeżdża agent „specjalny” Allan Nyom i wyrównuje przebieg spotkania w 5 minut łapiąc czerwo
0
@ali3gator przecież on rękę odgwizdał
2
Kounde XDDDD .
0
Fernan do teraz naciąga nogę
0
Wolelibyście finał Barca vs Real i mieć za plecami tą możliwość, że to akurat z nimi przegramy bądź wygramy finał, czy bezpiecznie z kimś innym?