5

@takisobiektos spoko porównywanie meczu towarzyskiego do zbliżającego się meczu ćwierćfinałowego LM i meczów kluczowych o mistrzostwo LL, mądre wychodzić z dyskomfortem, Flick nie ma za bardzo możliwości rotacji piłkarzami dającymi jakość na poszczczegolnych pozycjach, a ten może powołać i przetestować w meczu o nic przynajmniej kliku piłkarzy na pozycję Raphinhi, dobre porównanie, gratuluję

7

“Barcelona are furious with the mismanagement of Raphinha, Brazil have played him with discomfort in a meaningless friendly on the other side of the world in the most important part of the season”, reports Sport.
Madrycki agent wykonał swoją misję, Raphinha kapitan pierwsza klasa z decyzją o grze w kluczowym momencie w meczu o nic

3

Skoro Raphinha nie czuł się najlepiej przed meczem to było unieść się honorem i przed najważniejszymi miesiącami w sezonie klubowym dać sobie spokój z grą w meczu o nic, dał ciała i tyle

0

@Laminedependencia oczekuje sie xd On to już dawno powinien być z drodze do Barcelony

1

Co to był za szalony powrót xddd

7

Mógłby wpuścić Zielińskiego

2

@Kgorecki2500 my graniczymy z Rosją na 200 km, a z Białorusią na 400, jakby chcieli to już dawno by nas zaatakowali, a nie czekali aż się dozbroimy, więc o czym wy piszecie mówiąc, że Ukraina to nasza bezpieczna granica xD włączcie myślenie

1

@Tigermaus nie no lepiej się zapożyczyć dziesiątki lat i spłacać dług sąsiadowi poprawiając jego podupadającą gospodarkę

0

Odejście Lewego będzie pięknym dniem

2

Zajebisty jest ten Lewandowski, żenujący napastnik

5

Przecież ta reklama w trakcie hymnów to jest kryminał

4

Brak Kounde dużą starta XD Co za amatorzy robią te studia przedmeczowe

0

@Barceloniarz987 ostatnia zmiana nam została

0

Piłkarz najbardziej się meczy po 70 minucie, pobiega 30 minut i nic się nie stanie

0

Młody na PO się fajnie pokazuje

0

Khabib poważni rywale w UFC, Gaethje, Porier, Conor na emeryturze vs rywale Oliveiry, Holloway, Topuria, Islam, Arman, Poirier, Gaethje, Ferguson, no różnica klasowych rywali widoczna

3

Joelinton stojąc obok Casado wyglądali kuriozalnie :D

0

Nie jesteśmy przyzwyczajeni do grania na zabezpieczanie tyłu, a i tak wywozimy dobry wynik na ciężkim stadionie, rewanż u siebie i potem kotletico w ćwierćfinale

1

@Krzysztof1987 już nie chciałem dodawać, że 1/3 bramek Mbappe to karniaki

1

Yamal „over hyped kid” 23GA w LL, Golden ball Mbappe 27GA

4

@Messibestplayerintheworld Pedri i Vitinha ależ to byłby piękny duet

3

Ale brakowało Roberta żeby dołożył brameczke z głowy, Araujo na ataku to średni pomysł, w lato musimy ściągnąć jakiegoś napastnika, brawo za walkę i oby nie odbiło się to na reszcie sezonu bo chłopaki wypruli się z sił

0

Ciekawe czy tancerz pokaże dzisiaj trochę samby

0

Wow tylko 5 minut

11

Ale by tu wjechał var na prośbę trenera plus tłumaczenie decyzji na stadionie, ciekawe co by ten pajac z gwizdkiem powiedział, takie rzeczy powinni wprowadzać, a nie jakieś śmieszne prawa męczennika

1

W 60 minucie wjeżdża agent „specjalny” Allan Nyom i wyrównuje przebieg spotkania w 5 minut łapiąc czerwo

0

@ali3gator przecież on rękę odgwizdał

2

Kounde XDDDD .

0

Fernan do teraz naciąga nogę

0

Wolelibyście finał Barca vs Real i mieć za plecami tą możliwość, że to akurat z nimi przegramy bądź wygramy finał, czy bezpiecznie z kimś innym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?