0

Stoisz metr od sytuacji i dajesz za takie coś czerwoną kartkę, albo okulary trzeba sobie kupić albo zmienić zawód

2

Hahahahhaha co to za czerwo xdd

0

Manzano nie pozwoli dzisiaj Realowi stracić punkty

4

@PatrychoO Bayern u siebie wyszedł zesrany na Real

3

Szwagry ogarnijcie Alvareza, Bastoniego i Cancelo to i może my powalczymy z tymi kozakami za rok

5

5-5 celne strzały na bramkę i wynik 5:4, u nas przy 5 strzałach może jedna bramka by wpadła xd

0

Diaz dzisiaj przyćmił Olise

2

Delefele z drugą złotą piłką to byłby błąd w matrixie xd

6

PSG jak amatorzy teraz XDD

3

Rozpędzony Dembele nie może przejść Upamaglajera xd

1

„PSG i Bayern by nas rozwaliły w finale” Pamiętam taki finał jak City miało rozwalić Chelsea

1

Delefele, nurek z Madrytu i Olise, niezły ofensywy tercet będzie miała Francja na mundialu

5

@partymaker on by pasował do każdej drużyny perfekcyjnie :D no może oprócz Atletico

0

Dembele wersja Barcelona xddd

0

@Xxxbarca4ever plus klasowy bramkarz, jednak wiele

0

@Seledynowy finał to jeden mecz, zawsze to 50 do 50, chyba, że gra Real

0

PSG przez 20 min żadnej składnej akcji, Bayern zasłużenie prowadzi

1

Hakimi vs Davies ale to będą pojedynki ścigaczy

2

Andreas Christensen jest wysoko oceniany przez Hansiego Flicka i jest otwarty na pozostanie w FC Barcelona, ale odrzucił początkową propozycję krótkoterminowego kontraktu klubu z opcją dodatkowego roku.
[według @ffpolo]
BarcaXtra [x]
FC Barcelona News
To już nawet śmieszne nie jest, rok na L4 i on jest niby wysoko oceniany XD Te newsy z dnia na dzień będą bardziej absurdalne

0

@Zoker Będzie naciskał i skończy jak Raphinha w meczu towarzyskim i znowu Barcelona straci na tym najbardziej

0

Żeby Yamala nie pchali na siłę na mundialu, będzie grać z niedoleczonym urazem i wypadnie nam na pół sezonu, oby nie

1

@LeoMessiiBarcaPepa a jakbyś nie postawił to byłby wynik 3:4

1

Wejście Nyoma i jego czerwo może uratuje mecz

0

Paralitycy XDD Co za impotenci w ataku

10

Prawa strona dzisiaj Danza Kuduro

0

@Kinginiesta byli tu tacy co chcieli żeby Baldachim grał kosztem Yamala w ważnych meczach

1

Beka z tych co porównywali Baldachima do Yamala xd

0

Ale ekipa w ataku wyjdzie na Real XD Baldachim, Fernan i Rashford

1

Tylko u nas Olmo i Yamal mogli się połamać po karnych..

1

@Sysia11 Griezmann akurat ma tylko 3 puchary w Atletico, tragiczny wynik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?