Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stoisz metr od sytuacji i dajesz za takie coś czerwoną kartkę, albo okulary trzeba sobie kupić albo zmienić zawód
2
Hahahahhaha co to za czerwo xdd
0
Manzano nie pozwoli dzisiaj Realowi stracić punkty
4
@PatrychoO Bayern u siebie wyszedł zesrany na Real
3
Szwagry ogarnijcie Alvareza, Bastoniego i Cancelo to i może my powalczymy z tymi kozakami za rok
5
5-5 celne strzały na bramkę i wynik 5:4, u nas przy 5 strzałach może jedna bramka by wpadła xd
0
Diaz dzisiaj przyćmił Olise
2
Delefele z drugą złotą piłką to byłby błąd w matrixie xd
6
PSG jak amatorzy teraz XDD
3
Rozpędzony Dembele nie może przejść Upamaglajera xd
1
„PSG i Bayern by nas rozwaliły w finale” Pamiętam taki finał jak City miało rozwalić Chelsea
1
Delefele, nurek z Madrytu i Olise, niezły ofensywy tercet będzie miała Francja na mundialu
5
@partymaker on by pasował do każdej drużyny perfekcyjnie :D no może oprócz Atletico
0
Dembele wersja Barcelona xddd
0
@Xxxbarca4ever plus klasowy bramkarz, jednak wiele
0
@Seledynowy finał to jeden mecz, zawsze to 50 do 50, chyba, że gra Real
0
PSG przez 20 min żadnej składnej akcji, Bayern zasłużenie prowadzi
1
Hakimi vs Davies ale to będą pojedynki ścigaczy
2
Andreas Christensen jest wysoko oceniany przez Hansiego Flicka i jest otwarty na pozostanie w FC Barcelona, ale odrzucił początkową propozycję krótkoterminowego kontraktu klubu z opcją dodatkowego roku.
[według @ffpolo]
BarcaXtra [x]
FC Barcelona News
To już nawet śmieszne nie jest, rok na L4 i on jest niby wysoko oceniany XD Te newsy z dnia na dzień będą bardziej absurdalne
0
@Zoker Będzie naciskał i skończy jak Raphinha w meczu towarzyskim i znowu Barcelona straci na tym najbardziej
0
Żeby Yamala nie pchali na siłę na mundialu, będzie grać z niedoleczonym urazem i wypadnie nam na pół sezonu, oby nie
1
@LeoMessiiBarcaPepa a jakbyś nie postawił to byłby wynik 3:4
1
Wejście Nyoma i jego czerwo może uratuje mecz
0
Paralitycy XDD Co za impotenci w ataku
10
Prawa strona dzisiaj Danza Kuduro
0
@Kinginiesta byli tu tacy co chcieli żeby Baldachim grał kosztem Yamala w ważnych meczach
1
Beka z tych co porównywali Baldachima do Yamala xd
0
Ale ekipa w ataku wyjdzie na Real XD Baldachim, Fernan i Rashford
1
Tylko u nas Olmo i Yamal mogli się połamać po karnych..
1
@Sysia11 Griezmann akurat ma tylko 3 puchary w Atletico, tragiczny wynik