1

Lewandowski to cień piłkarza, odbija się od niego wszystko

0

Ja jebie te boki obrony to jest jakiś nieśmieszny żart

0

Oczy krwawią z tej żenady, przez 20 min nie zrobiliśmy nic

2

Dobrze, że nie zgodziliśmy się dopłacić Gironie za to wypożyczenie

2

Limit pecha wyczerpany do końca rozgrywek, taki mecz już nie ma prawa się pojawić w tym sezonie

2

Jak się pierniczy takie sytuacje jak Pedri z początku meczu, plus Olmo to się meczu nie wygra, plus magiczne spalone i mecz życia bramkarza

0

Tego meczu się nie da wygrać

0

Cubarsi cień piłkarza

0

Zaraz wypierdole telewizor przez okno

0

Ale 5 min temu był faul i zaraz goła nie uznają

8

Oczywiście najgorszy bramkarz w lidze i gra mecz życia

0

Zmień człowieku tego Olmo i Fernana jak chcesz coś ugrać

6

Po odejściu Messiego wywalone mam na te wolne, bo i tak wiadomo jak to się skończy, mur lub nad Bramką

0

Jak Maroko tego nie wygra to Brahim dla swojego bzezpieczenstwa niech nie wraca do ojczyzny, dzikusy go znajdą

0

Zinedine Zidane z temu

3

Ale to musi być irytujące, ciśniesz cieniakow, spalone z kapelusza i wciskają ci jakiegoś naleśnika

2

Fernan nie powinien wychodzić na drugą połowę, dramat

0

Yamal też pewnie będzie miał buta dorysowanego jak kiedyś Lewy

0

To chyba nawet nie Kounde ostatni dotyka piłki

1

Pedri i Olmo okradli Yamala z dwóch asyst

1

Real by prowadził tu 1:0

4

Szkoda, że farfocle nie grają dzisiaj wyjazdu z Villarealem

0

Z Piątnicy znaczy z karnego, no bo skąd

0

Maldini co odwala xd

2

Bernal niech lepiej idzie na to wypożyczenie, bo teraz to jest dramat

3

Yamal powinien nie wyjść na drugą połowę, bo przeszkadza dzisiaj, a nie pomaga, wydaje mi się, że Rony da o wiele więcej

0

Świetny mecz Martín póki co

1

Levante wyjaśni farfocli i zostanie im liga mistrzów, a to wszystko w jeden tydzień

0

@cymanski15 jak tam połowa składu odpoczywa, to za dużo się nie pomęczą

2

Flick to totalny szef i architekt tych sukcesów, przy takich problemach finansowych, młodej kadrze wyciska 101% z tego co ma, strach pomyśleć co by wyczyniał przy okienku transferowym na swoich zasadach, widać po wypowiedziach, że bardzo zależy mu na klubie i po prostu taki szczery uśmiech i radość z pracy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?